четене на php файлове

Статус
Not open for further replies.

Ivajlo Angelov

New Member
Здравейте,
цял следобед се нервя, търся такава програма, но във всички други форуми има теми с линкове "търси в гугъл" и т.н.
Само, че само това е в гугъл.
Моля, помогнете с някоя безплатна програма за четене на php файлове...
 
От: четене на php файлове

Ko ??? W kyw smisal da gi 4ete6.
Да редактираш или да заредиш????????.,,,,
 
От: четене на php файлове

Ko ??? W kyw smisal da gi 4ete6.
Да редактираш или да заредиш????????.,,,,

Да ги заредя просто.......
Notepad имам, но ми излиза бяло листче и като цъкна на тях ми казва, че нямам подходящата програма. Пренасочваме да я търся в интернет и ми дава, че не е намерено....
 
От: четене на php файлове

А в същност PHP файловете са си най обикновени текстови файлове и може и с WORD да ги четеш ако искаш
 
От: Re: четене на php файлове

Ако не, пробвай някакви конзоли. Но имаш проблем, ако не може да ти ги отвориш с notepad. ;)

Че то аз все имам проблеми....лаптопа е на 2 години и все нещо му има, и все се преинсталира и т.н...
Теглих много програми, но тея файлове ги чета само с мозилата, където само йероглифи показва, никъкав смислен код. Пращах ги тези файлове на прители да видят какво се случва и те не виждат йероглифи...
Явно пак проблема е в моя телевизор.
 
От: четене на php файлове

Имам ноутпад....не ми ги чете с него, нямал съм подходящата програма

Напрай ли файла да се отваря с нотепад щото по подразбиране не се отварят с него? Няма шанс нотепад да не чете пхп файл, защото както споменаха по-горе това е обикновен текстов файл.
 
От: четене на php файлове

Напрай ли файла да се отваря с нотепад щото по подразбиране не се отварят с него? Няма шанс нотепад да не чете пхп файл, защото както споменаха по-горе това е обикновен текстов файл.

Като му дам да го отваря с ...., имам като избор за "горящата лисица", нищо друго...
 
От: четене на php файлове

Десен бутон на файла , Open with , Choose default program и избираш Notepad. Просто не ти е зададено с какво да ги отваряш.
 
От: четене на php файлове

Notepad ги отваря но е добре само за четене да го ползваш, защото понякога при редакция с нея не ги записва коректно

Notepad ++ е идеална за целта
 
От: четене на php файлове

Десен бутон на файла , Open with , Choose default program и избираш Notepad. Просто не ти е зададено с какво да ги отваряш.

Даааа, цъкам на това но ми дава да отворя само с мозила файърфокс.
 
От: четене на php файлове

Отвори нотепад и от менюто файл избираш опън, след това избираш "алл файлс" от долния десен ъгъл, намираш пхп файла и го отваряш.
 
От: четене на php файлове

Triple-facepalm.jpg
 
  • Like
Реакции: Ivo_
Статус
Not open for further replies.

Горе