четене на php файлове

Статус
Not open for further replies.
От: четене на php файлове

Tа адаш с какво се занимаваш онлайн?
 
От: четене на php файлове

натисни Browse долу в дяснo, намери Notepad в програмите и сложи после отметката always use the selected program to open this kind of file
 
От: четене на php файлове


Първо правиш шорт кът на десктопа с Notepad. Това можеш да го напрвиш, като потърсиш в старт менюто notepad и от там с десния бутон на мишката и избираш да направи шорт кът на десктопа.

След като си направил шорткът на десктопа, избираш от прозореца, който си снимал browse, от там избираш шорткът-а на Notepada-a

Крайно любопитно ми е, защо искаш да отвориш php файл и какво ще разбереш от него?
 
От: четене на php файлове

В темата не е мястото да се говори за подобни неща. Ако те интересува нещо - пиши лс.
Не бе, интересно ми е, щом това те затруднява някак изниква въпроса с ккакв аджеба се занимаваш?
 
От: четене на php файлове

Не бе, интересно ми е, щом това те затруднява някак изниква въпроса с ккакв аджеба се занимаваш?
Казах ти, че по този начин до днес ми даваше грешка...browse,notepad,грешка
ето я работата
 
От: четене на php файлове

Цъкни на Other Programs... и намери notepad...

Иначе аз си ги отварям с мозилата :)
 
От: четене на php файлове

Само си представете колко страници ще стане темата, ако поиска да му обясните и как да ги изпълнява на PC-то :D то ще бъдат едни писания за инсталация на уеб сървър, на хендлър, на бази данни..... и ако реши да маха windows-а и да слага linux цирка ще е пълен.
 
От: четене на php файлове

Малко са и програмите от типа на notepad++, които да не поддържат drag and drop :idea:
Ииии не знам какво е съдържанието на конкретните файловете, но ако има кирилица из тях и ще редактираш нещо, първо от Encoding > Encode in UTF-8 without BOM :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе