чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Докато не се реши проблема с ВЕИ цената на тока ще се повишава, колкото повече пада потреблението толкова по-скъпа става ел.енергията, защото договорите с ВЕИ са твърди. Трябва да се въведе една много проста поправка в закона за разтрогването на договорите при определени условия или нарушения, ако има политическа воля 50% от производителите на ВЕИ ще отпаднат. Има не малко нарушения дори и производството на ток нощем от фотоволтаици, всичко е въпрос на воля и ровене в помията наречена енергетика.

Не е добре да махат ВЕИ-тата. Да им намалят тарифите, и да ги глобяват солено, ако се окаже че лъжат.

Щото нали имаше някакъв случай, дето фотоволтаична централа произвеждала ток 25 часа в денонощието... баси наглеците :)
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

E нали им сложиха данък 10 процента, ама плевнелийката и кръга капитал / дневник и герберите скочиха, спомняте ли си
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Чакай бе простак, този закон беше спрян от президента, той го върна, нормално за гербав педера** като него :)
Такъв закон не беше приет заради президента :)
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

След тези шитни, които правят герберите още се чудя как ще гласуват над 30% за тях.
Според мен /и друг път съм го писал/ изборите ще са тотално фалшифицирани, както и сега ни набутват фалшиви социологически проучвания, за да подкрепят "изборните резултати".
Очаквайте до една година 50% увеличение на тока.. ако няма масови протести.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Чакай бе простак, този закон беше спрян от президента, той го върна, нормално за гербав педера** като него :)
Такъв закон не беше приет заради президента :)



http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013...t_shte_sezira_konstitucionniia_sud_za_danuka/

Верно ли?
 
Последно редактирано:
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

След тези шитни, които правят герберите още се чудя как ще гласуват над 30% за тях.
Според мен /и друг път съм го писал/ изборите ще са тотално фалшифицирани, както и сега ни набутват фалшиви социологически проучвания, за да подкрепят "изборните резултати".
Очаквайте до една година 50% увеличение на тока.. ако няма масови протести.

Не мисля. Първо, вече е много сложно да се фалшифицират, второ няма никакъв смисъл от това. А социологическите проучвания са си съвсем наред - както почти винаги са били.
 
От: От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Kaкво ми пращаш линк към сайт, където собственика на медиите е един от най-големите печеливши от ВЕИ-та? Ти тъпанар ли си бе? Какво очакваш да чуеш от дневник / капитал????? за ВЕИ-то и за президента ? ТъПАК ЛИ СИ какъв си ????? Ти толкова ли си тъп, че не знаеш, че президентшата ни плевнелиев е близък с прокопи???????????
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Нищо изненадващо като реакция, освен майчините ти думи :lol: Само, моля те, не ни налагай тук във форума семейните ви обръщения.

Сега по темата - от статията трябваше да схванеш, че вето не е имало, а същевременно допълнителните 10% върху ВЕИ-тата са факт. Не очаквах, да ти е толкова трудно, но за в бъдеще, ще съм наясно с мисловните ти ресурси.
 

Горе