чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Герберите са много смешни - миналото правителство не увеличи тока, а сега бойковците като се върнат, в което се съмнявам да имат мнозинство, но - боко тиквата ще каже- бсп са виновни, те вдигнаха тока и всичките му тук подражаващи на боко тиквата ще кажат - бсп ни вдигна тока - прост народ
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

И го гледах тоя педер*ст от енерго про ли, един от председателите на монополните дружества, неговата м*** , не знае български, да не се опитва да говори, каза : за да не стоят нашите деца на тъмно, трябва да правим инвестиции сега - ами правете инвестиции бе, аз като правя инвестиции, ако съм на загуба - ставам и се махам, защо пак се натискат като били на загуба - аз като съм на загуба - сменям и си заминавам.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

След БСП е така , празна хазна , 3 милиарда дупка в енергетиката . На идните избори пак за тях гласувайте :D Всичко това щото замразиха изкуствено цената на тока , а реално никакви реформи не предприеха. Нали щяха лицензи да взимат - взеха им ги ама друг път.... сметката ще я плати цяла България.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4277926

Значи вижте ги тези боклуци универсални - вместо да кажат - как да направим така, че да не се вдига тока - те казват ще се вдига и то много - е това са УНИВЕРСАЛНИ БОКЛУЦИ
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Само БСП са обещавали да намалят цената на тока, ГЕРБ сега ще го увеличат..но нищо - на 5-ти октомври, бабичките ще го намалят като гласуват за БСП и те спечелят :lol:
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Приказките - ще увеличим или ще намалим тока са напълно еднакви. Нужното е съвсем различно.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Приказките - ще увеличим или ще намалим тока са напълно еднакви. Нужното е съвсем различно.

не не, гербавите са много нагли, универсално нагли, само кат ги видиш как говорят и ти идва да счупиш монитора
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Само БСП са обещавали да намалят цената на тока, ГЕРБ сега ще го увеличат..но нищо - на 5-ти октомври, бабичките ще го намалят като гласуват за БСП и те спечелят :lol:

е вярно е, само те са обещали и като гледам си го спазиха това, а вярно е да - герб само обещават че ще го вдигат, да припомним, че тока поскъпна от 2009 до 2013 с 40 процента
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

е вярно е, само те са обещали и като гледам си го спазиха това, а вярно е да - герб само обещават че ще го вдигат, да припомним, че тока поскъпна от 2009 до 2013 с 40 процента

Поне не дават нереални обещания като "поевтиняване" на тока.
Какво искам да кажа - Токът поскъпна от днес за утре

ДКЕВР обяви по-високи цени на тока и парното, считано от 1 юли 2014 г. Енергийният регулатор обяви решението си след заседание, продължило цял ден.

Така регулаторът се отказа от идеята, анонсирана преди месец, да намали с малко цената на електроенергията. Средното поскъпване на тока е около 2%.

Намаление на практика през мандата на БСП не е имало, ако е имало то не се е усетило. Може да са били намалили за малко цената, но то е било за да си изпълнят предизборната лъжа, но файда - скоро след това я увеличиха.

Не ми става ясно, защо твърдиш, че намаление на тока е имало? 2-3 процента НЕ е никакво намаление. Ако тези 40% увеличение през мандата на ГЕРБ са били ненужни, то БСП можеха да намалят цената с 40% - защо не го направиха?

елементарен въпрос заради който тезата ти издиша още на първо четене (пък какво остава ако почна да търся статии със задълбочени анализи и т.н. тази която линкнах беше първата която намерих)
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Като са почнали направо да го закрият този регулатор, да разбият монопола на ЕРП-та по чл. 19 от Конституцията и да либерализират пазара - цената на тока, трябва се определя като всяка друга цена именно пазарно! Вижда се до къде я докарахме с административно плановите ценообразувания - дефицити, декапитализации и всичко останало с "де", а от ДКЕВР дебеляха ли дебеляха .....
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Като са почнали направо да го закрият този регулатор, да разбият монопола на ЕРП-та по чл. 19 от Конституцията и да либерализират пазара - цената на тока, трябва се определя като всяка друга цена именно пазарно! Вижда се до къде я докарахме с административно плановите ценообразувания - дефицити, декапитализации и всичко останало с "де", а от ДКЕВР дебеляха ли дебеляха .....
така е , то не е нормално как винаги държавата на загуба, а частниците на печалба, пък и се жалват само частниците
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Аз не разбирам едно, нали по директиви на ЕС трябва да няма монопол на пазара.
Замазаха положението като вкараха 3 компании, обаче те пак са монополисти за териториите си.

Аз искам да имам избор от поне 3 енергоразпределителя., а реално нямам такъв.

Помня много добре Бойко защо сдаде властта, точно заради тока тръгнаха спонтанните протести и от него се очакваше да озапти ЕРП-тата, обаче той реши че му е по-лесно да подаде оставка.

И вие тука гербаджии искате да гласувате пак за тоя мишок.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

цената на тока, трябва се определя като всяка друга цена именно пазарно!

то пък един пазар...
пак ще си правят картели и цените ще си бъдат максимално високи
Най-много да се освободят пари от заплатите на хората в ДКЕВР... :lol:
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Аз не разбирам едно, нали по директиви на ЕС трябва да няма монопол на пазара.
Замазаха положението като вкараха 3 компании, обаче те пак са монополисти за териториите си.

Аз искам да имам избор от поне 3 енергоразпределителя., а реално нямам такъв.

Помня много добре Бойко защо сдаде властта, точно заради тока тръгнаха спонтанните протести и от него се очакваше да озапти ЕРП-тата, обаче той реши че му е по-лесно да подаде оставка.

И вие тука гербаджии искате да гласувате пак за тоя мишок.

Една година след Бойко, експертите на БСП постигнаха едно нещо- дупката в сектора да набъбне до 3 милиарда. Да гласуваме за БСП и ДПС ли ?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Имайки предвид, че 1млрд от тях е негова заслуга, да гласуваме ли за Герб?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Имайки предвид, че 1млрд от тях е негова заслуга, да гласуваме ли за Герб?

1 милиард или 2 милиарда са повече ? И да не забравяме времето за което е постигнато. Ако приемем , че една от 2те големи партии трябва да е в управлението за да има стабилност кое би избрал Герб или БСП да съставят правителство ?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Бърни много от рано почваш работа бре.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

В нашия случай въпросът не стои така. Разликата между натрупването на един или два милиарда дефицит е само количествена, а не качествена. Т.е., разликата между Герб и БСП е, че Герб биха ни затрили по-бавно от БСП. Съжалявам, но това не е приемлив вариант.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

В нашия случай въпросът не стои така. Разликата между натрупването на един или два милиарда дефицит е само количествена, а не качествена. Т.е., разликата между Герб и БСП е, че Герб биха ни затрили по-бавно от БСП. Съжалявам, но това не е приемлив вариант.

Явно за теб приемлив вариант е РБ. Да задам въпроса си така. Те нямат нужната подкрепа за самостоятелно правителство. С кого трябва да се коалират - с БСП или с Герб ?
И защо след като БСП са много по черни от Герб (биха ни затрили много по бързо) никога не си казвал или коментирал нещо за БСП , за правителството от последната година ? А винаги критиките са насочени към Герб ?

@Уни , рано почвам през последните 2 седмици . Че и хотела далеч от работата и много път сутрин.
 

Горе