чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Закона за ВЕИ е приет 2007 година. Кой е виновен ? Цанков Камък и Белене - кой е виновен ?
Че кой беше тоя глупак, който от 2009 до 2012 за предвидени ВЕИ-та увеличи с 800 процента зелените централи? , а трябвало до 2020 да е 100 процента увеличение, тези зелени измислени централи държавата е задължена да ги изкупува от ЕС - айде кажи кой е виновен.
http://novanews.bg/news/view/2014/09/27/87511/стойнев-увеличение-от-10-на-цената-на-тока-е-много/


Гледай добрев и Стойнев и ще ти стане ясно
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

aбе какви цанкови камъци какви беленета, не се прави на ударен за зелената скъпа енергия и за американските тецове, национални предатели такива. дойде това служебно правителство и веднага чистка в дкевр и веднага вдигане на тока
същата светла тодорова от преди време я има на стенограма как е поискала 50 процента увеличение на тока, няма да се правите на ударени , гербери тъпи .
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

aбе какви цанкови камъци какви беленета

Цанков камък - 1 милиард загуба (включваме и консултантските услуги на Доган)
Белене - 2 милиарда загуба. Ще има и още.

Имаме ли нужда от тоя ток? Не.

ВЕИ-тата са най-малката грижа. Просто ще почнат да има плащат по по-ниски тарифи, това е предвидено в закона.

Знаем, че за каквото ти кажат от комсомола за това лаеш, така че не се напъвай толкова.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

aбе какви цанкови камъци какви беленета, не се прави на ударен за зелената скъпа енергия и за американските тецове, национални предатели такива. дойде това служебно правителство и веднага чистка в дкевр и веднага вдигане на тока
същата светла тодорова от преди време я има на стенограма как е поискала 50 процента увеличение на тока, няма да се правите на ударени , гербери тъпи .
Увеличението на тока е заслужено наказание за овцете гласуващите за БСП и ДПС. Тия "цанкови камъни" и "беленета" глътнаха около 3 милиарда и дебалансираха системата. Парите потънаха в джобовете на Доган и Станишев.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

А още нещо се сетих.

ДКЕВР, казват че е независим орган нали?

2013-та искат да увеличат тока, защото НЕК е назад нали?
Идват Станишев и Местан на власт, сменят "независимия" орган, и изведнъж НЕК вече не е назад, просперира и трябва да се намали тока.

2014-та НЕК пак е назад.

Сега кое е вярното, НЕК си е бил добре и правителството на Ореха го е овътрило, или НЕК си е бил назад а правителството на Ореха е крило това?

Що "незвисимия" орган дава различни разчети в зависимост от това кой го е назначил?

Ето ти ги 2 милиарда загуби... нали Станишев и референдуми за беленето правеше?


Аълъне нали и ти искаше Белене бе? Хайде плати го тогава!

Щото в момента плащаш за сараите на Доган. Нали човека е виден хидролог и разбира от язовири и водно-електрически централи... 1 милион му е тарифата... едни сараи кво толко...
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Цените на тока от Мариците са от 2002ра година, а гаранциите за тях от 2005та. Все комунистически издънки. Дупката в НЕК е от плащанията по Белене, правени от 2007ма до 2012та.

Не разбрах обаче, как точно ще глобиш ЕРПтата, щото времената отдавна не са тия на кварталния, дето е бог и глобява кой и както си иска, а вече са нужни и реални доказани основания. Не разбрах и като им сложиш 30% данък какво ще стане всъщност - как точно ще спечелиш...
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

2600 и няколко нарушения открити, и нищо

А тока не трябва да се вдига 10 дни преди изборите. Това е предизборен трик - за да не го вдигат бойко след изборите, че ще каже сега - е ние не го вдигнахме, вдигна го служебното правителство. А това служебно правителство не би трябвало да се занимава с такива неща.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Закона за ВЕИ е приет 2007 година. Кой е виновен ?

закона го приеха комунистите, ние/от герб/ го изпълнявахме, шибано червено котило!!!
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

2600 и няколко нарушения открити, и нищо

А тока не трябва да се вдига 10 дни преди изборите. Това е предизборен трик - за да не го вдигат бойко след изборите, че ще каже сега - е ние не го вдигнахме, вдигна го служебното правителство. А това служебно правителство не би трябвало да се занимава с такива неща.

Тока отдавна трябваше да се вдигне. Не за да се пълнят гушите на ЕРП-тата, а за да се запълни беленския гьол.
Ама Ореха смени ДКЕВР, и им нареди да излъжат с разчетите и да го намалят, за да замажат очите на пенсиите и неуките комсомолци.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Aма това са пълни глупости бре, пълним гушите на ерптата, а не на нек
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Aма това са пълни глупости бре, пълним гушите на ерптата, а не на нек

ЕРП-тата са на процент, така че да и те имат кяр от тая работа, но незначителен. Също и много лъжат за разходите си, с цел повишение на тоя процент.

Айде кажи за Белене бе? Кво стана? Станишев щеше да строи нещо... референдуми прави... и кво?
НЕК-а опразнен и без беленета...

Шибани лъжливи комуняги, това са те. Рева, рева лъга пенсиите че ще строи, след като много добре е знаел, че няма пари... ама да се докопа до пустата власт тоя пумяр...
Сега какво ли му е мнението на тоя мишок, не ти ли е спуснал опорна точка по въпроса?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Ако БСП и ДПС се намърдат пак да управляват може да си заградят парламента не с огради , както последната една година , а направо с крепостна стена. Така няма да чуват и виждат протестиращия народ.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Te парите свършиха за да се плаща на платените гербери, спокойно,
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Te парите свършиха за да се плаща на платените гербери, спокойно,

Тоест целия народ подкрепя "експертното" правителство през последната година ? Станишев защо избяга в Брюксел ? Как беше - плъховете първи напускат потъващия кораб ?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Te парите свършиха за да се плаща на платените гербери, спокойно,

Кажи на тебе колко ти дадоха от комсомола да агитираш Белене миналата година?

Сега що мълчиш? Темата е за тока, хайде постройте с бачо ти Серго една централка.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=39499&highlight=%C1%E5%EB%E5%ED%E5
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

ами аз още смятам, че ни трябва втори АЕЦ, цената на козлудуй е доста ниска, в пъти повече от всички други цени на ЕЛ, ти защо си против?
Аз съм за БЕЛЕНЕ, това че станишев излъга, аз какво съм виновен?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

ами аз още смятам, че ни трябва втори АЕЦ, цената на козлудуй е доста ниска, в пъти повече от всички други цени на ЕЛ, ти защо си против?
Аз съм за БЕЛЕНЕ, това че станишев излъга, аз какво съм виновен?

Виновен си, че агитираш лъжите му. Даже и аватар си беше сложил :).

Иначе нищо лошо няма в нов АЕЦ, но да се строи на изгодна цена, само ако се прецени че има нужда (а то няма), и не с пари взети назаем, които ще връщат и внуците ни.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Докато не се реши проблема с ВЕИ цената на тока ще се повишава, колкото повече пада потреблението толкова по-скъпа става ел.енергията, защото договорите с ВЕИ са твърди. Трябва да се въведе една много проста поправка в закона за разтрогването на договорите при определени условия или нарушения, ако има политическа воля 50% от производителите на ВЕИ ще отпаднат. Има не малко нарушения дори и производството на ток нощем от фотоволтаици, всичко е въпрос на воля и ровене в помията наречена енергетика.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

ами аз още смятам, че ни трябва втори АЕЦ, цената на козлудуй е доста ниска, в пъти повече от всички други цени на ЕЛ, ти защо си против?
Аз съм за БЕЛЕНЕ, това че станишев излъга, аз какво съм виновен?


Ще ни кажеш ли две числа - колко очакваш да е годишната печалба от Белене, и колко очакваш да струва?
 

Горе