► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс ◄

От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Просто в началото бях дал едни странни цени и явно заради това. Поръчка до сега не съм оплесквал, което съм поел съм го свършил в срок. Но взе да става по трудно и смятам цените да вдигна.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • И др.◄

ами много добра идея. ще ти платя и аз за малко реклама . пиши ми на лично..
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Напиши ми ЛС когато си свободен за 505+.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Поръчах си пакета за 100 like и съм доволен. Колегата изпълни задачата в указания срок. Сигурно пак ще поръчам тези дни
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Чакам да се освободиш :)
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

За фейсбук харесвания на снимки, статуси и страници вижте този линк RateorLate.com
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

За фейсбук харесвания на снимки, статуси и страници вижте този линк RateorLate.com

Здравей! Не се ли чувстваш малко нагъл, браво и ти предлагаш услуги, но не е ли малко несправедливо да идваш и по един начин да пречиш на моя бизнес. По тоя начин си изкарвам пари, а ти се опитваш да възпрепятсваш това. Доста жалко от твоя страна, хайде успех с бизнеса ти.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Здрасти колега! В момента 305 likes 8$ ли са?, ако да - свържи се с мен по скайп(има го в профила ми) или на ЛС тук във форума. Само ако приемаш пейпал. Като се освободиш, разбира се.

Поздрави!
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Временно не изпълнявам поръчки освен от 105 харесвания. Довършвам последната и няколко дена не ме търсете. Поздрави! :)
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Благодаря за страницата, мн точен е пича!

Нова цена на Facebook страницата 20$.


Информация за страницата

Тема- Кино и телевизия
Жени - 81 %
Мъже - 17%
5200 - България (София)
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Правя само и единствено like-s на снимки временно да знаете. Ако имате интерес офертите са същите.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Какъв е метода хората българи ли са реални ли са ?
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Хората са Българи всички от тях и да реални са в това няма спор могат да потвърдят хората на които досега съм изпълнявал поръчките!
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

И аз поръчах 100, докара ги без проблем и няма дезертьори
сега чакам да се върне от почивка та да си поръчам хиляда.
Първи съм на опашката, ей :)
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Кои поръчки са валидни в момента? Досега видях само 100 like-а.
 
Последно редактирано:
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Можеш ли да ми дадеш e-mail или skype, защото не мога да се свържа на лично съобщение?
 

Горе