► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс ◄

От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • И др.◄

hei nov potrebitel sum, i iskam da se vuzpolzvam ot uslugata ti pishi mi na li4no kak da se svurja s teb molqq
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

nov potrebitel sum i ne moga da ti pisha na li4no, pishi kak da se svurja s teb molq speshno e
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

В момента съм доста зает и почти нямам възможност да правя харесваният до няколко дни ще започна редовно да се занимавам.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Zdrasti, nteresuvam se spe6no ot 100-200 haresvaniq, no srokat e do 26ti Avgust. Ima li nqkakva vazmojnost dotogava za tezi glasove?
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Съжалявам, че отново пиша тук, но не мога на лично съобщение! Искам да взема тези гласове, за които си ми писал, че можеш. Срокът за гласуване е до 25ти вечерта! Пиши, ако можеш на лично къде и как да ти заплатя по Еконт или по банков път, както ти е удобно!!! Взимам максимума, който можеш да осигуриш!!! Моля, напиши ми отговор до утре, ако имаш възможност!!! Става дума за 2 текста, обаче за 1 и също състезание. Може ли така или трябва да избера само 1??
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

wzliam v skype!
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Може ли скайп? Имам няколко въпроса :)

Малко по нагоре съм дал скайп за връзка, но все пак skype : we3st.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Коректен, доволен съм, изпълнява поръчките, дори и сложни да са!!!
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Писах ти за лайк на снимка в скайп-надявам се да ми отговориш. :)
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Писах ти за лайк на снимка в скайп-надявам се да ми отговориш. :)

С доста закъснение, но все пак съм тук и ако още са ти нужни ликове драсни ми ЛС със скайпа ти! :)
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

С доста закъснение, но все пак съм тук и ако още са ти нужни ликове драсни ми ЛС със скайпа ти! :)

Искам да отбележа,че потребителя ми добави 600 лайк-а към снимка за конкурс. Като се съобрази със всичките ми претенций и срокове. Препоръчвам го!
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Как стои въпроса с членове в група, където те трябва да се присъединят, знам че е различно от лайковете но все пак да попитам.
 

Горе