🌟🎬 GDPR YouTube embedded video Cookie Blocker е вече факт! 😜 ▶️ GDPR плъгин за ограничаване на видео от Youtube. 📣 GDPR-фендли 😉

Chris007

Active Member
GDPR YouTube embedded video Cookie Blocker е вече факт! Плъгинът е създаден с цел да улесни потребителите и направи сайтовете им GDPR-функционални, когато искат да вградят видео от Youtube.
• Той също блокира всички бисквитки, които YouTube зарежда, докато потребителите на сайта не се съгласят с използването на бисквитки.
• Работи с WP публикации, страници, Woocommerce-продукти.
• Съвместим с Elementor, Visual Composer и други билдъри.
• Работи с всички GDPR-модули за известяване на потребителите, че сайта използва бисквитки.
Превод (към момента) на български, английски и руски.
В момента текат последни приготовления по пускането му онлайн.
(обмислям също все още, как да остане името на плъгина) :)
Прилагам и няколко скрийншота.
Администрация:
• Съвсем проста администрация на принципа настрой и забрави, с която би се справил съвсем неразбиращ човек.

111.jpg


Изглед на публикация/страница, когато бисквитките не са приети - видеото и бисквитките от Youtube не са заредени в браузъра:

333.jpg

Изглед на публикация/страница, когато бисквитките са приети - видеото и бисквитките от Youtube са заредени в браузъра:

333-1.jpg

Изглед на Woocommerce-продукт, когато бисквитките не са приети - видеото и бисквитките от Youtube не са заредени в браузъра:

444.jpg

Изглед на Woocommerce-продукт, когато бисквитките са приети - видеото и бисквитките от Youtube са заредени в браузъра:

444-1.jpg
 
Последно редактирано:
  • Sad
Реакции: Sky
Къде е линкот за сваляне?

ПП: Тва ше има към 2 даунлоуда на седмица.
 
  • Like
Реакции: Sky
Стига с тоя GDPR бе бате, ти във всяка тема GDPR ти е вайръл на 10000% Оня ден търся GDPR някакви принципи, ей така от любопитство, и ХОП излиза ми на 4-то място КРИСКО - мега сайтбилдера, без портфолио, ама от предприемача 🥰

Ти откачен ли си? Кой го ибе GDPR-ът ти бре братчет?? Дай да видя някой сайт, дето ти си му правил ДЖиДИ-тоПиАР, много ми стана интересно наистина какъв ефект има върху SEO-то 😆
 
Стига с тоя GDPR бе бате, ти във всяка тема GDPR ти е вайръл на 10000% Оня ден търся GDPR някакви принципи, ей така от любопитство, и ХОП излиза ми на 4-то място КРИСКО - мега сайтбилдера, без портфолио, ама от предприемача 🥰

Ти откачен ли си? Кой го ибе GDPR-ът ти бре братчет?? Дай да видя някой сайт, дето ти си му правил ДЖиДИ-тоПиАР, много ми стана интересно наистина какъв ефект има върху SEO-то 😆

Мани, то може да си е ниша, знайш ли...
 
Определено, ниша е за тупалките, дето и без това им взимаш една торба, ей така от чисто суеверие, сми - как си го нагласиш :) Има некои взимат 100лв само за GDPR ама има и други - взимат сайт за 3К като включват фрии GDPR ;);)😁
 
Не разбирам и за какво е тая страница със сетинги там... Просто се показва един попъп с два бутона "Приемам" и "Отказвам" и юзърът като натисне който и да е от бутоните, попъпът се затваря и му се набива едно КУКИ :D да знаем че е кликнал.. и ето ти вече сме GDPR-compliant!

Спокойно може да се направи като SaaS: уебмастърите добавят скриптчето в хеда и плащат по € 14.99 / мес. за да са изрядни съгласно европейските директиви.
 
Е, не бе, тва си са си (СаСаСи, известна абвиатура ахахах) дитайлите, АМИ, Що сорекес Ти дириш у този сайт и с какво си навитак и с какво - не толкова ахахах
Общо взето (макар всичко общо мноооого отдавна да е взето) дървени уж настройки какво "разрешава" и какво "не разрешава" - стандартни сухоежбини, нямащи никаква връзка с реалните предпочитания на ЮзерОТ (но стронг джидипипитити ефективни)
Страшни глупости, които ОБАЧЕ все още са неясни, и ТИ дайректли можеш да се възползваш (Криско) от факта, че ЕУ набива (макар и те да не са наясно защо) на тях, и де ЮРЕ плаши бизнеса с рестрикции в неизпълнение, които 99.99% са BOSH-лаф, даже каде Parkside отиват ахахахах
Така че някаква ниша се да се очертава, и според успивателните възможностти, или ще вземеш проект или ще вземеш едни пет лева от съществуващ... ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА, далавера за до есен брат, не повече ;)
АМА в крайна сметка нема данни за спрян сайт за фейк или липса на GDPR, нито пък такъв АМА яко отговарящ и юзерот френдли да е пожънал успехи в индекса... ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА, нали ти казах по-рано, ГЛАД МОРИ ДОБИТЪКА 😆
 
Паралелно с това се пуска и уебсайт-инструмент за чекване на ГДПР-то (на български), който просто проверява дали го има нашиот скрипт инсталнат... и ако го няма вади резултат "ФЕЙЛ" (в червено).

Пуска се и 3-ти сайт - gdpr.bg, който се пълни с матряли колко е лошо да ти куца ГДПР-то и как ще те накажат от Европейската комисия, ще те глобят и ще те тикнат у панделата.

Накрая се сканва DIRBOX.NET и всеки сайт дето е там се репортва в КЗП-то, и отделно му се праща мейлче с офертичка да събне в СааС-чето...

Може да се направи и собствена директорийка "Коректни фирми", където се листват всички сайтьове с читаво ГДПР (сещай се). При опит да се добави сайт в нея, чекваме дали има нашио скрипт, и ако нема директно му вадиме офертичката с линкчето!!!
 
Има хава ама Криско ще ни изпревари гаранция, щото момчето действа, а ние си чешем езиците 😁
 
😂 Марш от тук бе, неможачи! На комплексирани тролчета, които не знаят дори как да си използват търсачката, няма да си губя времето да обяснявам каква е разликата най-малко между юзър и админ, уеб-шит! 😂 ( @Websheet )

Къде е линкот за сваляне?

В момента текат последни приготовления по пускането му онлайн.

Не разбирам и за какво е тая страница със сетинги там... Просто се показва един попъп с два бутона "Приемам" и "Отказвам" и юзърът като натисне който и да е от бутоните, попъпът се затваря и му се набива едно КУКИ :D да знаем че е кликнал.. и ето ти вече сме GDPR-compliant!

Точно в това ти е проблема - не разбираш. Сам си си го казал. Но иначе - на всяка манджа - мерудия. ;)
Всъщност за да стане един сайт GDPR-функционален е нужно почти толкова (а в някои случаи повече), колкото да се направи самия сайт. Говоря за професионален.
А това, че все още никой не търси тези неща, не мисля че трябва да те успокоява... В момента, в който някой от тъпата комисия се сети да погледне към България, лелки и чичаци, свикнали с тетриса на PC-то, с 200 ще се засилят "просто" да рендосват сайтчета, само с "попъпчета" и "бутончета". ;)
И не, не съм им привърженик, просто не ми го побира акъла,
как може толкова много хора да се занимават (уж) с изработка на сайтове и всякакви уеб-неща,
а 99% да са като ученички за това,
което всъщност трябва да присъства задължително в техните "творения".

П.С. Смятай какви "професионалисти" цъкат, включително по темата ми... 😂

Но нали клиентите "не разбират" (че и повечето "професионалисти"), важното е самочувствието. Пък с покритие или не - няма значение. 😂
УжаСТ просто...

Стига с тоя GDPR бе бате, ти във всяка тема GDPR ти е вайръл на 10000% Оня ден търся GDPR някакви принципи, ей така от любопитство, и ХОП излиза ми на 4-то място КРИСКО - мега сайтбилдера, без портфолио, ама от предприемача 🥰

Ти откачен ли си? Кой го ибе GDPR-ът ти бре братчет?? Дай да видя някой сайт, дето ти си му правил ДЖиДИ-тоПиАР, много ми стана интересно наистина какъв ефект има върху SEO-то 😆
Неможачо - шит, научи се да ползваш прости инструменти в интернет, нещастни, комплексирани юзъре...
Би спестило тонове простотии, за които си изтъркваш клавиатурата, тъпчейки теми със спам и излагайки се за неща, които са на светлинни години от развитието ти, което е достигнало своя апогей на нивото комплексиран трол. ;)
Па и за ефект върху SEO-то говори... 😂 😂 😂Смешник...
Напомняш ми един юзър, който ме бе питал и бе много учуден от това, че бил търсил рецепта за пица и след това само реклами и местоположения за пицарии му излизали... Баси "магията", а?... 😂

pr.jpg
 
Последно редактирано:
Лош Криско лош :) Азпасам добричък и ще те светна как да използваш форума, щото ясно се види, че немаш грам идея ;)
Че как един такъв добър спицилист, направил 150 сайта и 4К джидиписеоара, няма до сега нито един отзив :p
Регваш бате през два месеца по един нов лЮзер, и почваш да си пописваш тук, някакви небрежотии. За две години правиш каде найсе профила и всеки ден пописваш леко АМА с различен лЮЗЕР. Накрая, като видиш некое говедо като мен, не се меткаш да се заяждаш, ами влизаш с един от лЮЗЕРИТЕ и си правиш четка в темата с мегабилдърството, рзбирш нали? Един вид, почваш да се самообслужваш, така няма да има нужда ние да го правим 😆
 
Тоя пич и той като юзърката има безброй клиенти и години опит ама няма нито един дето да каже че е работил с него :D
 
А това, че все още никой не търси тези неща, не мисля че трябва да те успокоява... В момента, в който някой от тъпата комисия се сети да погледне към България, лелки и чичаци, свикнали с тетриса на PC-то, с 200 ще се засилят "просто" да рендосват сайтчета, само с "попъпчета" и "бутончета". ;)

Точно така - това е начинът!
Сега го формулирай на малко по-официален и сухарски език че да е по-убедително.
 
Лош Криско лош :) Азпасам добричък и ще те светна как да използваш форума, щото ясно се види, че немаш грам идея ;)
Че как един такъв добър спицилист, направил 150 сайта и 4К джидиписеоара, няма до сега нито един отзив :p
Регваш бате през два месеца по един нов лЮзер, и почваш да си пописваш тук, някакви небрежотии. За две години правиш каде найсе профила и всеки ден пописваш леко АМА с различен лЮЗЕР. Накрая, като видиш некое говедо като мен, не се меткаш да се заяждаш, ами влизаш с един от лЮЗЕРИТЕ и си правиш четка в темата с мегабилдърството, рзбирш нали? Един вид, почваш да се самообслужваш, така няма да има нужда ние да го правим 😆


Нещастнико, имаш ли представа за клевета какво те чака?! Скоро ще разбереш. :)
И повярвай, хич няма да е весело "партито" за теб :)

Screenshot_2.jpg
Screenshot_3.jpg


За описаното от теб има диагноза в психиатричната практика - шизофрения? :rolleyes::cry:😂
"Професионалисти"!!! 😂😂😂

why-is-my-dog-constantly-itching.jpg
 
Последно редактирано:
Нещастнико, имаш ли представа за клевета какво те чака?! Скоро ще разбереш. :)

Умирам от любопитство! Само да те помоля да побързаш, че принципно съм си нетърпелив. Обичам бързо да се случват нещата, иначе се изнервям 😆
 

Горе