ковид проекти

rujel

Active Member
Тук някъде в началото на пандемията ми попаднаха идеи за подобни сайтове. Вече обаче не мога да намеря темата, защото при търсене с Google само сектата на кодидитите ми излиза, а определено не там съм виждал въпросното нещо...

Blinky

Owner
Май беше за един домейн, който един от потребителите тук искаше да продаде или да му се даде идеи какво да го направи, в каква посока да го развие спрямо тренда. Нещо такова ми се върти в главата на мен. Може би, @rujel това има предвид. :)

rujel

Active Member
Blinky имаше май за някакъв домейн. Но май и някакъв сайт имаше някакъв някакви ентусиасти започнали да правят...

Blinky

Owner
Да не в това случайно:

jair

Active Member
Много приказки за "кризата е възможност", "в такива моменти си проличават истинските предприемачи" и т.н. На практика тук се спомена само въпросния домейн с печатна грешка и няколко шанаджийски схеми с маски.

rujel

Active Member
Много приказки за "кризата е възможност", "в такива моменти си проличават истинските предприемачи" и т.н. На практика тук се спомена само въпросния домейн с печатна грешка и няколко шанаджийски схеми с маски.
Защо имам някакъв друг спомен? Въпросният домейн си го спомням и не е интересно и полезно нещо...

rujel

Active Member
От 1 година търсиш идеи.
Хвани се най-накрая с нещо.
Проблемът е, че не намирам подходящи хора, а сериозни проекти от сам човек не се правят. Иначе имаш лично съобщение.

Горе