1 безплатен сайт

19kingdoms

New Member
Здравейте,

Преди да отворя собственото си дизайн студио искам да подаря направата на един уеб сайт с Wordpress на един потребител от форума. Все още не мога да пиша в секцията Freelancers и се надявам това да не е проблем.

Всеки, който проявява желание може да ми напише едно съобщение тук и да да разкаже накратко какво желае да получи като краен продукт, дали иска някакви по-специфични неща и настройки върху сайта и да даде адрес към сайта! (Не приемам оферти за сайтове, които все още нямат собствено домейн име).

Приемам само серизони проекти от серизони потребители!

Все още не мога да предложа богато портфолио, но ще се надявам някой да ми се довери! :)
 
От: 1 безплатен сайт

Не мога да ти отговоря. Все още е актуална, моля напиши ми подробности :)
 
От: 1 безплатен сайт

Ей това не е истина, форумните просяци да не се отбележат???
 
От: 1 безплатен сайт

@19kingdoms, направи 3-4 нишови темплейта, отвори си дизайн студиото и представи в него темплейтите за безплатно сваляне (с бранд линк във футера). Поръчките ще 'завалят' постепенно и така ще изграждаш портфолио. Сериозните, които предпочиташ, не просят.
 
От: 1 безплатен сайт

Избрах си двама души с интересни за мен проекти:
karelia и jufo

Ще ви помоля да ми оставите и-мейли на ЛС, за да комуникираме там!
Благодаря ви! :)
 
От: 1 безплатен сайт

Безплатните равоти немат място в предприемачески сайт,,, да не са напълни с цигани тука ей
 
От: 1 безплатен сайт

Ще помоля някой от администраторите на форума да заключи темата, тъй като офертата вече не е валидна!

Благодаря предварително! :)
 
От: 1 безплатен сайт

Ей това не е истина, форумните просяци да не се отбележат???

а може би по малко хора влизат във форума, знае ли човек лято идва спада трафика т.н
 
От: 1 безплатен сайт

а може би по малко хора влизат във форума, знае ли човек лято идва спада трафика т.н

Или пък са се изтарикатили и не пишат в темата за да не я видят и други, знае ли човек.
@19kingdoms дай един списък с всички писали ти на ЛС.
 
От: 1 безплатен сайт

Или пък са се изтарикатили и не пишат в темата за да не я видят и други, знае ли човек.
@19kingdoms дай един списък с всички писали ти на ЛС.

Ами трябва да им се признае прилагат предприемаческо мислене :D
 
От: 1 безплатен сайт

Ами трябва да им се признае прилагат предприемаческо мислене :D

Усещащ ли, че 100 процента от мненията ти са брутално идиотски целящи подмазване. При следващия такъв тъп коментар ти лепвам червен, че във всяка тема вече няколко дни влизаш с най-жалкия спам.
 
От: 1 безплатен сайт

Тъй като karelia не ми отговори!
Ако някой се интересува може да поръча един безплатен уеб сайт.
 
От: 1 безплатен сайт

Ако е свободно все още, бих се възползвал от нещо безплатно :D
 
От: 1 безплатен сайт

Тъй като karelia не ми отговори!
Ако някой се интересува може да поръча един безплатен уеб сайт.

На кое не съм отговорила? Писах ти на лични, дали имаш интерес за сайт тип персонален блог, където да се качват рецепти, ревюта на козметика и други такива. Никакъв отговор нямам...
Както и да е, здраве да е! Успех в начинанието от мен. :mrgreen:
 
От: 1 безплатен сайт

На кое не съм отговорила? Писах ти на лични, дали имаш интерес за сайт тип персонален блог, където да се качват рецепти, ревюта на козметика и други такива. Никакъв отговор нямам...
Както и да е, здраве да е! Успех в начинанието от мен. :mrgreen:

Помолих за имейл в темата - нищо.
 

Горе