100 $ на ден от adsence и реклама

От: 100 $ на ден от adsence и реклама

темата за адсенса винаги е актуална, моето мнение е , за да се прават добри кинти в БГ ,сайта трябва да е добре разработен минимум 1000 уникални дневно , същите пари прави сайт на енглиш с 100 посетители дневно.Това е суровата истина.

Виц на деня.Не,че нещо ама трябва да си ебати шанаджията на правиш 100 долара със 100 посетителя дневно в eng сайт.
Поздрави,
 
От: 100 $ на ден от adsence и реклама

Виц на деня.Не,че нещо ама трябва да си ебати шанаджията на правиш 100 долара със 100 посетителя дневно в eng сайт.
Поздрави,

не си разбрал правилно,според мен 1000 бг се равняват на 100 ен. уникални което е горе долу на 5 евро.
 
От: 100 $ на ден от adsence и реклама

Че кой български сайт има 5 евро рпм или кой английски 50? По-скоро нещата са 10 пъти надолу. Нормално е за доста ниши ен сайтовете да имат около 5е рпм (без шашми), а българските около 50 цента-1 евро макс.
 
От: 100 $ на ден от adsence и реклама

Нотпада ми ги е качвал петица, ама рядко се случва :)
Че кой български сайт има 5 евро рпм или кой английски 50? По-скоро нещата са 10 пъти надолу. Нормално е за доста ниши ен сайтовете да имат около 5е рпм (без шашми), а българските около 50 цента-1 евро макс.
 
Че кой български сайт има 5 евро рпм или кой английски 50? По-скоро нещата са 10 пъти надолу. Нормално е за доста ниши ен сайтовете да имат около 5е рпм (без шашми), а българските около 50 цента-1 евро макс.

Абе и тези сайтове за оферти също. ;) Но силно тематичните определено имат добри показатели. На бизнес сайтовете някоя банка или както обича Трейдър.бг да рекламира чрез Адсенс. ;)
 
От: Re: 100 $ на ден от adsence и реклама

Абе и тези сайтове за оферти също. ;) Но силно тематичните определено имат добри показатели. На бизнес сайтовете някоя банка или както обича Трейдър.бг да рекламира чрез Адсенс. ;)

Напълно съм съгласен с теб. Колкото по тясно тематичен е сайт, толкова и по-скъпа е рекламата при него, от там пък и идва по-високата цена, която ни плаща Google.
 
От: 100 $ на ден от adsence и реклама

5 евро рпм на български сайт, не ми се вярва :) Щото това при 100к импресии на ден, можете да сметнете колко пари прави.
 
От: 100 $ на ден от adsence и реклама

Дигал го е братле и аз съм се шашкал правил е много големи кликове, иначе трафика е много слаб там най-много а спам влизат ората :)
Ти де се загуби напоследък :)
5 евро рпм на български сайт, не ми се вярва :) Щото това при 100к импресии на ден, можете да сметнете колко пари прави.
 
От: 100 $ на ден от adsence и реклама

За бг не знам, но за енг е 5-15 рпм, вече в зависимост каква е хореографията, спрямо контента и адс, ниша и такива.
Иначе последната година забелязвам бавно, но славно понижване на срс-то. Говоря специално за 336х280 текст/дисплейните, от близо 0.30Е отиде на към 0.15. При вас как стоят нещата. Дайте няккави статистики за кликаемостта на различните банери, ниши, ала бала:)
 
От: 100 $ на ден от adsence и реклама

Колко сте глупави всичките, които искате да изкарате пари без да правите нищо, просто рано или късно ще ги върнете и най-вече собствениците на този сайт :)
 

Горе