Предлагам: 1000$ реален бонус за форекс

karlson

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
От Инстафорекс предлагат добра оферта и реших да я споделя с вас. 1000$ реални пари с които можете да започнете да играете без да губите нищо. Разбира се вие ще получите парите които сте изкарали над тези 1000$ долара. За регистрация по линка: https://www.instaforex.com/bg/no_deposit_bonus?x=LIXJ
 
  1. Компанията си запазва правото да анулира ИнстаФорекс СтартЪп бонуса и печалбата, направена с него, без предварително предупреждение, така че силно препоръчваме да не използвате бонус средствата при изчисляване на печалбата във Вашата търговска стратегия. Компанията не носи отговорност за каквито и да било последици от анулирането на бонуса, включително Stop Out, защото бонусът е собственост на компанията.*
Яка оферта :D
 
Използвал съм инстафорекс, коректни са, но спредовете им са много големи.
Като се има предвид, че спреда е фиксиран 3 пипса са си нищо и на мен специално ми е по изгодно особено ако се търгува в рамките на един ден. Щото реално ако влезеш когато има сътресения 3 пипса ще е невероятно малък спред в сравнение с това което правят останалите брокери, дето се оправдават после, че нямало ликвидност и ти слагат 50 или 100 пипса спред. Като добавим, че има възможност за търговия без своп, нещата за мен специално са отлични. Отдавна търгувам, доста брокери смених и останах на инсафорекс.
 
Като се има предвид, че спреда е фиксиран 3 пипса са си нищо и на мен специално ми е по изгодно особено ако се търгува в рамките на един ден. Щото реално ако влезеш когато има сътресения 3 пипса ще е невероятно малък спред в сравнение с това което правят останалите брокери, дето се оправдават после, че нямало ликвидност и ти слагат 50 или 100 пипса спред. Като добавим, че има възможност за търговия без своп, нещата за мен специално са отлични. Отдавна търгувам, доста брокери смених и останах на инсафорекс.
Преди 10 години бях на 3 пипса спред на мейджърите - сега ми е много и 1 пип, направо ти се чудя как с лека ръка приемаш 3 пипса.
 
Преди 10 години бях на 3 пипса спред на мейджърите - сега ми е много и 1 пип, направо ти се чудя как с лека ръка приемаш 3 пипса.
За 10 години трябва да си разбрал, че има по-важни неща от спреда когато се избира брокер. И трябва да се прави разлика между фиксиран и плаващ спред. Поне аз незная да има брокер с фиксиран спред по-добър от този на инстафорекс. Не случайно инстафорекс е брокер номер едно в азия.
 
Аз също се регнах през твоя линк, дадоха ми 1500$. Въпроса е че не ми е ясна тая форекс търговия, но ще се пообразовам малко :)
 
За 10 години трябва да си разбрал, че има по-важни неща от спреда когато се избира брокер. И трябва да се прави разлика между фиксиран и плаващ спред. Поне аз незная да има брокер с фиксиран спред по-добър от този на инстафорекс. Не случайно инстафорекс е брокер номер едно в азия.
Много интересно, все си мислих, че от важните неща са надеждни брокери, предоставящи изключително конкурентни цени :)
Бих избрал Instaforex, ако нямаше опции като FXCM, IC Markets, Interactive-a, Oanda, IG Markets, FXPro, Ava-та и още една камара топ брокери, но щом искаш да имаш брокер №1 в Азия твоя воля. Не ме кефи да плащам 3 пъти за едно и също качество - явно съм странен :D
 
Кажи ми кой от тези дето си ги изброил ще ти даде 1000$ бонус, безплатни уроци индивидуално по скайп на български, руски, англииски..., безплатни скриптове и съветници, копиране на сделките на най-добрите в света, пами сметки и още 1000 неща безплатно. Аз за първи път се регистрирах в живота си на инстафорекс, после пробвах и други но се разочаровах, особено от някой БГ брокери. И пак ти казвам, спреда е последното нещо което трябва да те интересува когато избираш брокер.
 
Аз също се регнах през твоя линк, дадоха ми 1500$. Въпроса е че не ми е ясна тая форекс търговия, но ще се пообразовам малко :)
Ако не ти е ясна търговията как става не бързай да търгуваш, избери си елементарна стратегия, има много такива на ютуб и влизай с малки лотове докато посвикнеш. Може преди да започнеш търговията с бонуса да потренираш малко на демо сметка.
 
А стана ли ясно как ще се тегли каквото се изкара от тоя бонус? Колко пъти ще го превъртаме?
По рано съм получавал бонус, всичко над бонуса си го изтеглих. Тогава бонуса беше доста по-малък от сегашния. По условие пише:
Пунк 4 Бонусните средства не са налице за изтегляне; Печалбите, получени при търгуването на бонусните фондове, могат да бъдат изтеглени, ако са изпълнени всички изисквания, посочени в настоящото споразумение.
 
По рано съм получавал бонус, всичко над бонуса си го изтеглих. Тогава бонуса беше доста по-малък от сегашния. По условие пише:
Пунк 4 Бонусните средства не са налице за изтегляне; Печалбите, получени при търгуването на бонусните фондове, могат да бъдат изтеглени, ако са изпълнени всички изисквания, посочени в настоящото споразумение.
Настоящото споразумение ми е малко двусмислено и не мога да го разбера точно, незнам в мен ли е грешката или просто не е обяснено като хората, но на един авер му затвориха акаунта преди малко:
You have coped well! You have gained a profit on Forex and increased the amount of InstaForex StartUp Bonus by over 10%.

You are one of those who are capable of using forex knowledge in practice to earn profits.

At the moment, trade on your account No 20076124 is suspended according to StartUp Bonus agreement. We advise you to resume your profitable trade on a live account.

You will be able to proceed with trade on your account as soon as you deposit 150 USD to it.

Trading on a live account, you can apply the same trading strategy and the company’s services which enabled you to enlarge the bonus deposit by 10%.

We will be pleased about your progress on Forex!
Importantly, after you have replenished your trading account, the StartUp Bonus will be cancelled. However, the profit of 150 USD which you earned from trading the bonus means will be credited to your account (comment "WITHDRAWABLE PROFIT FROM BONUS") and available for trade. Besides, feel free to withdraw this profit according to the StartUp Bonus agreement.
 
Кажи ми кой от тези дето си ги изброил ще ти даде 1000$ бонус, безплатни уроци индивидуално по скайп на български, руски, англииски..., безплатни скриптове и съветници, копиране на сделките на най-добрите в света, пами сметки и още 1000 неща безплатно. Аз за първи път се регистрирах в живота си на инстафорекс, после пробвах и други но се разочаровах, особено от някой БГ брокери. И пак ти казвам, спреда е последното нещо което трябва да те интересува когато избираш брокер.
Явно не си наясно с брокерската индустрия и защо дават бонуси по "1к долара"(какви са бонус условия) и безплатни неща на ляво и дясно :) Само по начина, на раздаването на тонове бонуси, които дори не са обвързани с депозит, и безплатни неща може да разбереш, даден брокер от къде прави печалбите си, а от там и всички бизнес операции и системи.

Клиентите, които съм обучил и съм им помогнал да трансоформират своя трейдинг, са тръгнали именно от такива брокери с многото бонуси - след което са се ушили яко.
Бонусите и безплатните неща, не са фактор за трейдинг успех, а фактор за зарибявка на нови клиенти и до там :)

P.S. Колко е средно месечната ти печалба и загуба в пипсове и колко е средния ти месечен брой сделки?
 
Последно редактирано:
Настоящото споразумение ми е малко двусмислено и не мога да го разбера точно, незнам в мен ли е грешката или просто не е обяснено като хората, но на един авер му затвориха акаунта преди малко:
You have coped well! You have gained a profit on Forex and increased the amount of InstaForex StartUp Bonus by over 10%.

You are one of those who are capable of using forex knowledge in practice to earn profits.

At the moment, trade on your account No 20076124 is suspended according to StartUp Bonus agreement. We advise you to resume your profitable trade on a live account.

You will be able to proceed with trade on your account as soon as you deposit 150 USD to it.

Trading on a live account, you can apply the same trading strategy and the company’s services which enabled you to enlarge the bonus deposit by 10%.

We will be pleased about your progress on Forex!
Importantly, after you have replenished your trading account, the StartUp Bonus will be cancelled. However, the profit of 150 USD which you earned from trading the bonus means will be credited to your account (comment "WITHDRAWABLE PROFIT FROM BONUS") and available for trade. Besides, feel free to withdraw this profit according to the StartUp Bonus agreement.
Какво не разбра, като е кристално ясно - нали не мислиш, че някой туко така дава бонуси :)
Казват ти, че видиш ли много си про направил си +10% и вече явно нямаш нужда от бонуса, за това и те спират :D но пък ако депозираш най-малко 150 долара и след това ще си вземеш натрупания бонус, като ти кредират акаунта с бонусът ти, нооо не знам дали ще си годен да си го изтеглиш.
За да вземеш бонус от брокер, трябва да отговориш на 1 камара условия, така че виж какви са условията - има голяма вероятност да си обвързан и с обем.
 
Явно не си наясно с брокерската индустрия и защо дават бонуси по 1к долара и безплатни неща на ляво и дясно :) Само по начина, на раздаването на тонове бонуси, които дори не са обвързани с депозит, и безплатни неща може да разбереш, даден брокер от къде прави печалбите си, а от там и всички бизнес операции и системи.

Клиентите, които съм обучил и съм им помогнал да трансоформират своя трейдинг, са тръгнали именно от такива брокери с многото бонуси.
Бонусите и безплатните неща, не са фактор за трейдинг успех, а фактор за зарибявка на нови клиенти и до там :)
Ти ли си ги обучавал ))) Щом казваш, няма да споря с тебе може да си търгуваш където решиш, Аз моят избор съм го направил също и съм доволен, иначе теорията " Ние сме сериозен брокер за това не даваме бонуси съм я чувал ")))
 
Ти ли си ги обучавал ))) Щом казваш, няма да споря с тебе може да си търгуваш където решиш, Аз моят избор съм го направил също и съм доволен, иначе теорията " Ние сме сериозен брокер за това не даваме бонуси съм я чувал ")))
Да, аз :)
Ок, не спори, а отговори на този въпрос:
Колко е средно месечната ти печалба и загуба в пипсове и колко е средния ти месечен брой сделки?
 
Преди 10 години бях на 3 пипса спред на мейджърите - сега ми е много и 1 пип, направо ти се чудя как с лека ръка приемаш 3 пипса.
3 пипса, ама на евро/долар. Вижте спреда на gbp/aud и gbp/nzd :)

Иначе е коректен брокера и аз го ползвам за бонуси.

Ако ви притеснява големия спред, има си rebates програми, където връщат част от спреда. За мен по-важно е да няма рекотиране, да плащат бързо и без такси. Затова брокери като XM, FxPRO, Markets и Oanda са най-добрия избор.
 
Последно редактирано:
Какво не разбра, като е кристално ясно - нали не мислиш, че някой туко така дава бонуси :)
Казват ти, че видиш ли много си про направил си +10% и вече явно нямаш нужда от бонуса, за това и те спират :D но пък ако депозираш най-малко 150 долара и след това ще си вземеш натрупания бонус, като ти кредират акаунта с бонусът ти, нооо не знам дали ще си годен да си го изтеглиш.
За да вземеш бонус от брокер, трябва да отговориш на 1 камара условия, така че виж какви са условията - има голяма вероятност да си обвързан и с обем.
То никой не си е помислил, че тия 1500$ ще видят бял свят, то е ясно. Не разбирам точно това, което и ти казваш дали ще мога да си изтегля тия 150$, които съм направил. Едва ли..
Ето какво инфо намерих:

Fixed bonus profits can be withdrawn after a certain amount of BUY or SELL trades are completed. The total volume of the trades should equal to X*3 InstaForex lots, where X is the total volume of fixed bonus profits. Only the total and full amount of bonuses can be withdrawn, partial withdrawals are impossible. In order to withdraw bonus funds from a trading account, a trader should send a request to [email protected]. The amount of the bonus intended for withdrawal should be fully available on the trading account when a manager considers the withdrawal request. The Company reserves the right to decline the request for bonus withdrawal without explaining the reason.

Демек 3 пъти трябва да превъртиш тия 150$, за да ги изтеглиш аз така го разбирам.
 

Горе