Предлагам: 1000$ реален бонус за форекс

Това са условията които предлага Инстафорекс един от най-големите брокери в света
Я да видим какво пише в сайта им:
j2T7f2f.jpg

Най-добър брокер в света или Азия ... като знам и как се взимат азиатскиятe awards, чак ми става смешно.

Викаш спред от 3+ пипса е нормално и който каже противното се води нелоялен конкурент :D

Я да видим един световен брокер какво предлага като спредове:
olELHDo.jpg

Абе защо за 3 пъти по-ниски?
 
Приятелю като гледам 10-те мнения на финансовия ти форум, не мисля, че може да ми предлагаш ти на мен брокери)) Благодаря за предложенията, но аз получих своят бонус 1000$ от инстафорекс. Аз съм доволен и много хора са доволни, това което правиш ти не е нито почтено нито лоялно. От години търгувам на форекс и съм бил и тук и там, за себе си знам кое е добро и не бих предложил брокер който не си струва.
 
И преди тази тема се зачисти - това са данни от FXCM:
What_is_the_Number_One_Mistake_Forex_Traders_Make_body_trade_pips.png.full.png

Вярно данните са от 2009-10 година, следствие на 12 милиона сделки, но волатилността на мейджърите не е променена, но дори и да кажем ултра хипототичен вариант средно всеки трейдър прави по 70 пипса печалба(няма говорим за загуба, че става още по-грозно), то 3 пипса спред, това са 4,2% комисионна за брокера, а при 1 пип, това 1,4% комисионна. Който говори спреда не е проблем и нормален, е все едно да каже, че НИ брокер да взима 12% е нормално, след като всички взимат по 4% на сделка.
 
Приятелю като гледам 10-те мнения на финансовия ти форум, не мисля, че може да ми предлагаш ти на мен брокери)) Благодаря за предложенията, но аз получих своят бонус 1000$ от инстафорекс. Аз съм доволен и много хора са доволни, това което правиш ти не е нито почтено нито лоялно. От години търгувам на форекс и съм бил и тук и там, за себе си знам кое е добро и не бих предложил брокер който не си струва.
Всичко би било супер, ако не взимаше пари, от това предложение :D Я кажи как си взе тези 1к, след като всички други писали в темата им блокира всичко до 150 долара. Дори и титанично да вземат всички някакви пари за без нищо, то 3 пъти по скъпия спред е ненормално висок, така че не знам какво си търгувал, но на мейджърите е нормално да имаш 1 пип спред не 3.
 
Аз никога не съм отричал че взимам пари. Това е напълно нормално и естествено след като съм в партньорски отношения с компанията Инстафорекс. Ти също рекламираш на своя форум някъв брокер забелязах и именно затова се мъчиш да сринеш темата и хората да не вземат 1000$ от инстафорекс а да се регистрират на сайта който рекламираш ти без да вземат нищо )))
 
Аз никога не съм отричал че взимам пари. Това е напълно нормално и естествено след като съм в партньорски отношения с компанията Инстафорекс. Ти също рекламираш на своя форум някъв брокер забелязах и именно затова се мъчиш да сринеш темата и хората да не вземат 1000$ от инстафорекс а да се регистрират на сайта който рекламираш ти без да вземат нищо )))
Можеш ли да кажеш точно, кой брокер рекламирам след като няма рекламен спот :D
В момента правиш директно внушение и лъжа с какво съм рекламирал :D След като в 1 изречение имаш 2 твърдение и едното е откровена лъжа, а за 2-рото хората в тема писаха, че няма 1к бонус, то се пита с каква наглост продължаваш да пишеш и да правиш пари от хората, които имат малък или нулев опит?
Едно е да продаваш на хора, които имат нужда, съвсем различно е да продаваш 3 пъти по-скъп продукт на хора, които нямат нужда от него!
 
Да разбира се, че мога и аз никога не лъжа:
e55bf71b7d8bda6086c3.jpg

Така че мили ми Смехурку ясен си на всички за какво се бориш и колко си лоялен... Това е банер от сайта ти, ясно се вижда старт трейдинг, ясна е и целта ти да унищожиш всички които предлагат повече от това, което предлагаш ти. Това което предлагам аз на хората чрез компанията Инстафорекс е да се запознаят в реални условия с търговията на форекс - 1000$ бонус дават тази възможност. Да има условия, но тези условия са напълно изпълними. Познавам човек (мой реферал), който вече има повече от 4000$ при положение че беше теглил част от парите. При всички положения е различно от това да търгуваш в демо сметка и когато си новобранец ще получиш безценен опит това са все пак 1000$.
 
Аз се опитах да трейдвам в сайта но ми дава постоянно че борсите са затворени.
 
Леле ти сериозно ли - widget, какво стана като натисна линка ... реферален линк има? Към кой брокер отива? Къде отива?
Спри да лъжеш хората, как е получил 1к бонус, след като няколко души в темата писаха, че ги спирали на 150 долара и ги карат да правят плащания.
@testkiwi гледай я гледай каква далавера, карлсон, който не живее на покрива "познавал човек", който явно ударно прави пари - това е по-добре от всякакви крипто шитни :D

Иначе ме кефи каква конспирация изкара, правя ти нелоялна конукуренция, защото цитирам хора от темата, които казват, че няма бонуси, отделно ти казвам, че лъжеш за спредовете, но ти реши, че е конспирация, с цел някой да ми кликне на линка, да отиде на случайна категория, да кликне на widget и да попадне на счупен линк ... ти направо си готов за ДАНС :D

P.S. От кога генериране на widget без афф линк или каквото и да се счита за нелоялна конкуренция - https://www.investing.com/webmaster-tools/

P.S.2 Още по трагичното при теб е, че си скрийншотнал и 1 пип спред на мейджър, а не нормалните(лъжливи) според теб 3+ пипа спред.
 
Последно редактирано:
Аз се опитах да трейдвам в сайта но ми дава постоянно че борсите са затворени.
Не бонусите са затворени, пазара е затворен, днес е неделя, утре ще може да търгуваш нормално. Събота и неделя Форекс пазара не работи.
 
Аз да не ви се намесвам с спора, но е нормално, очевидно и ясно че бонусите са за зарибявка, а и може човек да се тества. Нормално е ако печелиш на базата на подаръка да те фрийзнат. Нз. обяснете повече, доколкото разбрах, ако вкараш реални пари няма проблеми.
И искам да питам какво трябва да се направи за да се трейдва от програмата, а не от сайта, защото като логна в програмата с данните от регистрацията на сайта ми пише долу вдясно невалиден логин или акаунт.

П.с. Да кажем, че искам просто да се пробвам с малка сума, например да вкарам реални 10 долара. Този бонус, ще ми пречи ли в последствие?
 
Аз да не ви се намесвам с спора, но е нормално, очевидно и ясно че бонусите са за зарибявка, а и може човек да се тества. Нормално е ако печелиш на базата на подаръка да те фрийзнат. Нз. обяснете повече, доколкото разбрах, ако вкараш реални пари няма проблеми.
И искам да питам какво трябва да се направи за да се трейдва от програмата, а не от сайта, защото като логна в програмата с данните от регистрацията на сайта ми пише долу вдясно невалиден логин или акаунт.
Зарибявка са, но тук някой ги представя като реални 1к ...
А иначе виж акаунта ти към коя версия на MetaTrader е - теглиш я и си вкарваш данните.
 
Аз да не ви се намесвам с спора, но е нормално, очевидно и ясно че бонусите са за зарибявка, а и може човек да се тества. Нормално е ако печелиш на базата на подаръка да те фрийзнат. Нз. обяснете повече, доколкото разбрах, ако вкараш реални пари няма проблеми.
И искам да питам какво трябва да се направи за да се трейдва от програмата, а не от сайта, защото като логна в програмата с данните от регистрацията на сайта ми пише долу вдясно невалиден логин или акаунт.
Бонусът е реален, но при достигане на 10-15 процента печалба се блокира акаунта. Изисква се да се вкарат реални пари , 100 или 150 долара, след това сметката става отново активна и спечелените пари могат да бъдат изтеглени или да се играе още.
По въпроса с търгуването от програмата трябва да вкараш логина и паролата , които са ти дошли на пощата и да избереш правилния сървър. Гледай да не ти е демо сървара, щото ти си с реална сметка. Ако вкараш 10 долара, бонуса няма да ти попречи по никакъв начин. Ако искаш да почнеш с реални пари без да ползваш бонуса опитай тук: бонус 30% при попълване на сметка. Но аз бих предпочел бонус от 1000$....
 
Понеже видях темата и се зарибих, да видя за какво става въпрос, се регнах вчера. Купих евтино, продадох скъпо и в сметката ми от 1500$ бонус сега имам 2000$
И почнах да проучвам как да си ги взема...

Попаднах на това:

After you claim no deposit bonus $ 1500, you can trade up to 10% profit from $ 1500 which is $ 150.
After that you will be blocked from doing any trading and you are obliged to deposit your own money at least 10% of $ 1500 which is $ 150.
After making the deposit, the $ 1500 bonus will be withdrawn. So the balance in your account will be $ 150 (profit from bonus) + $ 150 (your money deposit) = $ 300.
You will also be automatically rewarded with a 30% bonus. So 30% of $ 150 (total deposit) is equivalent to $ 45.
With this, the amount of balance we can get is:
$ 150 + $ 150 + $ 45 = $ 345 in account.
From here you can continue trading and withdraw your profit without any restrictions.
To withdraw $ 150 from the bonus, you are required to trade 150 * 3 = 450 lots. If you do not have enough 450 lots, you are allowed to withdraw, but have to deduct $ 150 (bonus).
Consider this 'no deposit bonus' such as 'demo account' to practice which you do not need to spend on capital until you earn a minimum 10% profit. but there is an advantage over demo acc because you are able to realize success and continue your success to continue trading and get your profit at any time.!

Important notes!!

Make sure this account is 'verified second level' to make it easier for you to make any profit withdrawals in the future.

You can Get This Bonus

Нещата горе долу се изясниха, само едно не ми е ясно. По горе се дава пример за 150$ печалба. След като аз имам 500$ да разбирам ли, че ще станат 500 + 150?
 
Понеже видях темата и се зарибих, да видя за какво става въпрос, се регнах вчера. Купих евтино, продадох скъпо и в сметката ми от 1500$ бонус сега имам 2000$
И почнах да проучвам как да си ги взема...

Попаднах на това:

After you claim no deposit bonus $ 1500, you can trade up to 10% profit from $ 1500 which is $ 150.
After that you will be blocked from doing any trading and you are obliged to deposit your own money at least 10% of $ 1500 which is $ 150.
After making the deposit, the $ 1500 bonus will be withdrawn. So the balance in your account will be $ 150 (profit from bonus) + $ 150 (your money deposit) = $ 300.
You will also be automatically rewarded with a 30% bonus. So 30% of $ 150 (total deposit) is equivalent to $ 45.
With this, the amount of balance we can get is:
$ 150 + $ 150 + $ 45 = $ 345 in account.
From here you can continue trading and withdraw your profit without any restrictions.
To withdraw $ 150 from the bonus, you are required to trade 150 * 3 = 450 lots. If you do not have enough 450 lots, you are allowed to withdraw, but have to deduct $ 150 (bonus).
Consider this 'no deposit bonus' such as 'demo account' to practice which you do not need to spend on capital until you earn a minimum 10% profit. but there is an advantage over demo acc because you are able to realize success and continue your success to continue trading and get your profit at any time.!

Important notes!!

Make sure this account is 'verified second level' to make it easier for you to make any profit withdrawals in the future.

You can Get This Bonus

Нещата горе долу се изясниха, само едно не ми е ясно. По горе се дава пример за 150$ печалба. След като аз имам 500$ да разбирам ли, че ще станат 500 + 150?
Не, не означава това. Бонуса ти, който ще получиш е 10% от 1500$ , т.е. 150$. Като депозираш 150$, ще ти добавят тези 150$ от бонуса, които ще може да търгуваш в лайв сметката си, но няма да може пак да изтеглиш докато не направиш определения брой лотове, които трябва да се изтъргуват до теглене. Значи ще имаш 300$ в акаунта плюс ще ти добавят 30% депозит бонус, т.е. депозирайки $150 ще имащ в акаунта $345.
 
Цитирам се пак за титаничния гарантиран бонус от 1к долара :D

1 InstaForex lot trade = 1 USD pip price

Така че, първо навърти 45 стандартни лота, сложи им по 3 пипса спред или 30 долара на всеки лот и като цяло навърти 1350 долара комисионна на Инстата, че да ти дадат бонусът от 150 долара ... ако до тогава ти е останала в сметката пари :) Но не бой сеИнстата, няма да е на минус - вероятността твоята загуба, да се трансформира в тяхна печалба клони към 100% ... и това е в кръгът на нещата :)
 
Не, не означава това. Бонуса ти, който ще получиш е 10% от 1500$ , т.е. 150$. Като депозираш 150$, ще ти добавят тези 150$ от бонуса, които ще може да търгуваш в лайв сметката си, но няма да може пак да изтеглиш докато не направиш определения брой лотове, които трябва да се изтъргуват до теглене. Значи ще имаш 300$ в акаунта плюс ще ти добавят 30% депозит бонус, т.е. депозирайки $150 ще имащ в акаунта $345.
Много ясно и конкретно написано, благодаря за това мнение.
 
По добре да си сложа направо 1500$ дето ше стане работата :)
Работата може да стане на Инстафорекс и на други места също, зависи от уменията на трейдъра не от брокера. Инстафорекс плаща честно и не съм чувал някой до сега да е имал проблеми, а аз търгувам от 2009 година, минал съм през много брокери, първите бяха инстафорекс, после ги сменях и пак се върнах на тях.
 

Горе