Предлагам: 1000$ реален бонус за форекс

Да, аз :)
Ок, не спори, а отговори на този въпрос:
Колко е средно месечната ти печалба и загуба в пипсове и колко е средния ти месечен брой сделки?
Да питаш такъв въпрос не е много сериозно ... Малко нетактичен въпрос ми се струва това...
 
Да питаш такъв въпрос не е много сериозно ... Малко нетактичен въпрос ми се струва това...
Не мисля, че е толкова личен въпрос, питам съвсем целенасочено - нямам идея да те злепоставям ... ако искаш пиши на ЛС
 
То никой не си е помислил, че тия 1500$ ще видят бял свят, то е ясно. Не разбирам точно това, което и ти казваш дали ще мога да си изтегля тия 150$, които съм направил. Едва ли..
Ето какво инфо намерих:

Fixed bonus profits can be withdrawn after a certain amount of BUY or SELL trades are completed. The total volume of the trades should equal to X*3 InstaForex lots, where X is the total volume of fixed bonus profits. Only the total and full amount of bonuses can be withdrawn, partial withdrawals are impossible. In order to withdraw bonus funds from a trading account, a trader should send a request to [email protected]. The amount of the bonus intended for withdrawal should be fully available on the trading account when a manager considers the withdrawal request. The Company reserves the right to decline the request for bonus withdrawal without explaining the reason.

Демек 3 пъти трябва да превъртиш тия 150$, за да ги изтеглиш аз така го разбирам.
Ало не греша 150*3*1000 или трябва да навъртиш първо 4,5 милиона обем - 45 стандартни лота по 3 пипса спред равно на честитка :)
 
@D.Ivanov The total volume of the trades should equal to X*3 InstaForex lots, where X is the total volume of fixed bonus profits

http://support.instaforex.com/en/Why_does_InstaForex_use_10000_lot_instead_of_standard_100000_one?

1 InstaForex lot trade = 1 USD pip price

Така че, първо навърти 45 стандартни лота, сложи им по 3 пипса спред или 30 долара на всеки лот и като цяло навърти 1350 долара комисионна на Инстата, че да ти дадат бонусът от 150 долара ... ако до тогава ти е останала в сметката пари :) Но не бой сеИнстата, няма да е на минус - вероятността твоята загуба, да се трансформира в тяхна печалба клони към 100% ... и това е в кръгът на нещата :)
 
Последно редактирано:
Добре де ако сложеш 200-300лв. реални кинти и ги направиш на 1000-2000лв. ще можеш ли да си ги изтеглиж или пак ще имаш спънки :) питам защото до сега не съм се хвърлял със релни суми...
 
Добре де ако сложеш 200-300лв. реални кинти и ги направиш на 1000-2000лв. ще можеш ли да си ги изтеглиж или пак ще имаш спънки :) питам защото до сега не съм се хвърлял със релни суми...
Ще си ги изтеглиш без никакви спънки.
 
Добре де ако сложеш 200-300лв. реални кинти и ги направиш на 1000-2000лв. ще можеш ли да си ги изтеглиж или пак ще имаш спънки :) питам защото до сега не съм се хвърлял със релни суми...
Не трябва да имаш никакви проблем.

Ако си нямаш понятие от трейдинг, то по-добре не ги хвърляй тези пари в реална сметка, а ги инвестирай в трейдинг знания.
 
Така и мен ме блокнаха, реших да пробвам и с две губещи и една печеливша транзакция спечелих чисто към 1100 долара и веднага ми блокнаха акаунта и получих съобщението, че трябва да депозирам 150$ за да ми отключат акаунта.
Въпроса ми е ако внеса тия 150$ депозит, какво става с печалбата над бонуса ми дето е около 1100 долара.

Прочетох им правилата и реално това не са истински 1500 долара с които ти зареждат сметката, това си е на практика един демо акаунт. Не бих внесъл реални пари при тези.
 
Последно редактирано:
Така и мен ме блокнаха, реших да пробвам и с две губещи и една печеливша транзакция спечелих чисто към 1100 долара и веднага ми блокнаха акаунта и получих съобщението, че трябва да депозирам 150$ за да ми отключат акаунта.
Въпроса ми е ако внеса тия 150$ депозит, какво става с печалбата над бонуса ми дето е около 1100 долара.

Прочетох им правилата и реално това не са истински 1500 долара с които ти зареждат сметката, това си е на практика един демо акаунт. Не бих внесъл реални пари при тези.
Защо по-ранно писах, че бонуси без депозити, е несериозно ... Само аматьорите се дървят, кой какви пари ще им даде като бонус, срещу нищо.
Докато не навъртиш 45 стандартни лота или минимум 1350 долара не им оставиш в комисионна няма да си поучиш тези 150 долара бонусче :D
 
Така и мен ме блокнаха, реших да пробвам и с две губещи и една печеливша транзакция спечелих чисто към 1100 долара и веднага ми блокнаха акаунта и получих съобщението, че трябва да депозирам 150$ за да ми отключат акаунта.
Въпроса ми е ако внеса тия 150$ депозит, какво става с печалбата над бонуса ми дето е около 1100 долара.

Прочетох им правилата и реално това не са истински 1500 долара с които ти зареждат сметката, това си е на практика един демо акаунт. Не бих внесъл реални пари при тези.
Като депозираш 150$ ще ти пуснат и тези, които са ти от бонуса 150 (10% от печалбата от 1500$) и ще ти дадат още 30% върху депозита ти, т.е. 45$ повече 195$ ще имаш в акаунта плюс 150$ от бонуса големия. Обаче трябва да ги разиграеш тия от бонуса за да ги дръпнеш.
 
Точно, за това казах че след като им прочетох условията не мисля там да си вкарам истински пари, както казаха други колеги има по-добри места за това.. Абсолютен новобранец съм в това, просто констатирах че заглавието е много подвеждащо и трябва да се смени!
 
Точно, за това казах че след като им прочетох условията не мисля там да си вкарам истински пари, както казаха други колеги има по-добри места за това.. Абсолютен новобранец съм в това, просто констатирах че заглавието е много подвеждащо и трябва да се смени!
Приятелю, това че ти не мислиш да си вкарваш пари и не те устройват условията не означава че хората не печелят. Условията които си чел най-вероятно важат за бонуса конкретно. .Написал си че си абсолютен новобранец на форекс, уверявам те, че Инстафорекс предлага нормални условия. Някой от потребителите, които използват бонуса вече спечелиха повече от 4 000$. Поддържам коренспонденция с такива хора по скайп и са доволни. Въпросът е до колко ти стиска и до колко си подготвен и знаеш правилата на играта. Котировките на валутите са еднакви при всички.
Общо взето, условията са еднакви при големите брокери. Някой по-нагоре беше писал за размера на спреда, спред от 3 пипса фиксиран му бил много. Това не е много и се пишат умишлено несериозни или неграмотни изказвания. Които умее може да натрупа приличен капитал на форекс. Но които и брокер да избереш трябва да си подготвен за риска защото това е пазар един губи друг печели имам един съсед който казва "търговията две къщи не храни". Бонусът е за тези които умеят да се възползват от него. Играта на форек е рискована само за тези които нямат нужната подготовка. Реално на форекс се изкарват големи пари и бонус като този не всеки ден може да бъде получен.
 
Аз го казах и по-горе, това е надежден брокер. Вкарвал съм пари там още 2012-2013та година, печелил съм и съм си ги теглил. За който се чуди да не му изгърмят парите, няма такава опасност. На мен ми харесват копи сделките, копирам с 0.01 лота и то си върви на автопилот. Удържат някакви такси за тази услуга форекс копи, но това е нормално, всеки ден ти идва мейл с отчет какво се е случило с акаунта ти, колко си спечелил или загубил, какви такси са ти взели и т.н.
 
Приятелю, това че ти не мислиш да си вкарваш пари и не те устройват условията не означава че хората не печелят. Условията които си чел най-вероятно важат за бонуса конкретно. .Написал си че си абсолютен новобранец на форекс, уверявам те, че Инстафорекс предлага нормални условия. Някой от потребителите, които използват бонуса вече спечелиха повече от 4 000$. Поддържам коренспонденция с такива хора по скайп и са доволни. Въпросът е до колко ти стиска и до колко си подготвен и знаеш правилата на играта. Котировките на валутите са еднакви при всички.
Общо взето, условията са еднакви при големите брокери. Някой по-нагоре беше писал за размера на спреда, спред от 3 пипса фиксиран му бил много. Това не е много и се пишат умишлено несериозни или неграмотни изказвания. Които умее може да натрупа приличен капитал на форекс. Но които и брокер да избереш трябва да си подготвен за риска защото това е пазар един губи друг печели имам един съсед който казва "търговията две къщи не храни". Бонусът е за тези които умеят да се възползват от него. Играта на форек е рискована само за тези които нямат нужната подготовка. Реално на форекс се изкарват големи пари и бонус като този не всеки ден може да бъде получен.
Не бил много - казваш просто защото не си чувал за брокери като FXCM, Oanda, IC Markets, Gain Capital, IB, TDameritrade, Dukascopy, (ако ще на местно ниво Benchmark) и т.н., който имат в пъти по-ниски спредове на мейдджърите спрямо Инстата или просто го казваш, за да има кой да ти се връзва на афф линковите?

За да си по убедителен на валутния пазар не се играе, а се търгува :)

Всички сериозни брокери дават бонуси, след като депозираш Х сума, а не като ти дава демо, след това те спират и те карат да налееш пари, да изтъргуваш У лота, от които ти реално сам си плащаш бонуса, ако успееш изобщо, след като си новак, a това е мисия невъзможна :) От този евтин маркетинг трик си личи какъв таргет търсят ... после са "NDD" броекр :) Просто го има предвид за напред като си промотираш линковете с rebat-а си :)
 
Последно редактирано:
Инстафорекс също предлага бонуси при попълване на баланса и то много изгодни.Ако искаш да получиш такъв бонус може да погледнеш условията тук- Бонус за попълване на сметка. Последно беше 30% от сумата при попълнени ти се дава като бонус. Но ако нямаш пари и искаш да опиташ по-добре се възползвай от бонуса 1000$ или си открий демо сметка ако мислиш, че бонусите са неприемливи за теб )) .
 
Последно редактирано:
Не разбирам защо вкарваш в заблуда новобранките след като, бонус е нещо, което го взимаш сега, а не никога :)
Точно сега го виждам как някой вчера разбрал какво е форекс, отворил си демо направил 150 бонус, Инста го спрели, след това налял няколко хиляди долара и навъртял десетки лота и изкарал 4к печалба :D
Някой от потребителите, които използват бонуса вече спечелиха повече от 4 000$.
но също така не разбирам, след като нямат пари защо препоръчваш демо бонус? В смисъл не ти ли създава малко етични проблеми - нямат пари ти ги юркаш да се регват и да правиш пари? Второ след като нямат пари и натрупат бонус, нали трябва вкарат реални пари и да навъртят десетки лотове при средно 3 пъти по скъпи условия, та как хем нямат пари хем ще вкарат пари, това отново не е ли проблемно за теб?
 
Явно blackout8, нещата работят без ти да ги разбереш))) Тук може да видиш че може да се търгува въобще без своп, например. И понеже виждам, че в подписа си си сложил някаво "финансово" форумче с 10 мнения в него, разбирам защо не разбираш))) Просто те яд, че хората могат, а при теб нещата не се получават, нито с форума ти нито с форекса. Уважавай този форум и темите на другите потребители.
 
Последно редактирано:
Когато няма какво да кажеш, отиваш на личностно ниво ... разбирам те в крайна сметка нали трябва правиш пари. А колко ли разбирам аз, няма го коментирам, просто ще цитирам "доволните клиенти" :)


Използвал съм инстафорекс, коректни са, но спредовете им са много големи.

Прочетох им правилата и реално това не са истински 1500 долара с които ти зареждат сметката, това си е на практика един демо акаунт. Не бих внесъл реални пари при тези.

3 пипса, ама на евро/долар. Вижте спреда на gbp/aud и gbp/nzd :)

Иначе е коректен брокера и аз го ползвам за бонуси.

Ако ви притеснява големия спред, има си rebates програми, където връщат част от спреда. За мен по-важно е да няма рекотиране, да плащат бързо и без такси. Затова брокери като XM, FxPRO, Markets и Oanda са най-добрия избор.

Точно, за това казах че след като им прочетох условията не мисля там да си вкарам истински пари, както казаха други колеги има по-добри места за това.. Абсолютен новобранец съм в това, просто констатирах че заглавието е много подвеждащо и трябва да се смени!

Ти си продължавай да въвеждаш в заблуда как 3 пипса спред на мейджърите е нормално, как ти дават 1000 долара бонус и т.н. или пък как познаваш хора направили от този смешния бонус 4к печалба :D
 
Последно редактирано:
Бонуса от 1000$ не отменя бонусите при попълване на сметката - от 30% нагоре. Това са условията които предлага Инстафорекс един от най-големите брокери в света, това което предлагаш ти са 10 мнения на форум за " финанси" и за всички е ясно че се опитваш да сринеш темата и да омаловажиш Бонуса. Това се нарича нелоялна конкуренция, когато няма какво да предложиш но искаш да лишиш хората от нещо полезно за да можеш да ги принудиш да се набутват на други места. Този бонус наистина е полезен за хората, които го използват сериозно. Нали си наясно, че на твоите писаници нито един сериозен трейдър не би се вързал, най- вече за това че сериозните трейдъри знаят за Инстафорекс и за предимствата на компанията. Ти се надяваш да откажеш хората които не разбират и ще се вържат на това дето си писал за спреда и след 5 години, когато имаш 15 мнения на сайта си тези хора ще са твой))) .
 
Последно редактирано:
Бонуса от 1000$ не отменя бонусите при попълване на сметката - от 30% нагоре. Това са условията които предлага Инстафорекс един от най-големите брокери в света, това което предлагаш ти са 10 мнения на форум за " финанси" и за всички е ясно че се опитваш да сринеш темата и да омаловажиш Бонуса. Това се нарича нелоялна конкуренция, когато няма какво да предложиш но искаш да лишиш хората от нещо полезно за да можеш да ги принудиш да се набутват на други места. Този бонус наистина е полезен за хората, които го използват сериозно. Нали си наясно, че на твоите писаници нито един сериозен трейдър не би се вързал, най- вече за това че сериозните трейдъри знаят за Инстафорекс и за предимствата на компанията. Ти се надяваш да откажеш, хората които не разбират и ще се вържат на това дето си писал за спреда.
Ти проблем ли имаш с когнитивните си способности?
Хората ти казват 1к не е бонус, а маркетинг трик, ти продължаваш да казваш има 1к бонус :D
Я думай какво е сериозен трейдър и дали този мой колега https://www.myfxbook.com/members/FXViperTrading/fx-viper-mamm-ic-markets/960020 минава за сериозен трейдър с 1.9 милки MAM под сметка?
Случайно комуникирал ли си с хора, които имат 6+ цифрени сметки и какви са техните брокери?
Ето ти пример за световен брокер:
https://www.tdameritrade.com/home.page

Имат 1.1 трилиона клиентски активи и не пускат малоумни маркетинг трикчета стил ето ти 1к бонус, но направиш ли 150 долара ти го блокират карат те да налееш пари и да разиграш 45 лота ... също така имат 3 пъти по-ниски спредове от това, което се опитваш да лъжеш за нормално.

Нелоялна конкуренция ще бъде, ако продавам нещо, а аз предпазвам от заблуда, тази тема си е за директна кофа, но това е работа на @Blinky.
 
Последно редактирано:

Горе