[15.03.2012] Нов промо код за GODADDY

ktomov

Premium
За нови регистрации/трансфер на ком домейни. Дава ви възможност да регистрирате 3 .ком домейни за период от по година за 2.95$ или 9.39$ общо. Другия вариант е да регистрирате 1 домейн за 3 години, пак на обща стойност от 9.39$. Офертата е добра за дългосрочни проекти.
Регвате домейн за три години, след 2 месеца го трансферирате към друг регистратор и получавате домейн регистриран за 4 години на стойност 20$.

Кода се ползва от линка http://www.godaddy.com/domains/search.aspx?isc=gtnfuk12\

ЕДИТ: Оказа се, че кода може да се ползва и за по-дълга регистрация. 10 години = 31.30$ (с включената ICANN такса)
 
Последно редактирано:
Остави звездичките. И аз ненавиждам годеди, ама това си е оферта. Схемата по-горе я обясних.
1. Регистрираш един домейн за 3 години на стойност 9.39$ и го оставяш да отлежи
2. След 2-3 месеца като се присетиш и искаш да го ползваш вече го трансферираш към неймчип да речем на цена ot 9.69$
3. Имаш регистриран домейн за 4 години, за който си платил 19.08$ - спестяваш 20 долара ;)
 
Редактирах първото мнение. Кода може да се ползва за по-дълъг период от 3 години. До 10, като цената за година остава 2.95. Иначе казано при стандартните цени спестявате 60$.
Отстъпката се отразява на последната стъпка в количката ви, преди плащането!
 
Re: От: [15.03.2012] Нов промо код за GODADDY


1. Търсих във форума дали има връзка към горния код и търсачката не върна отговор.
2. В посочения от теб линк към темата, този код не присъства.
3. В момента има над 10 кода със същата функция, но не съм сигурен, кой до кога е. Този го получих днес и сметнах, че е редно да се сподели.
4. Your argument is invalid.
 
От: Re: От: [15.03.2012] Нов промо код за GODADDY

1. Търсих във форума дали има връзка към горния код и търсачката не върна отговор.
2. В посочения от теб линк към темата, този код не присъства.
3. В момента има над 10 кода със същата функция, но не съм сигурен, кой до кога е. Този го получих днес и сметнах, че е редно да се сподели.
4. Your argument is invalid.

Тя и темата ти е шитня, ама айде от мен да мине:
1. Плащане само с КАРТА
2. Регистрация до 3 домейна
3. Ако сте използвали друг код СЪС СЪЩАТА ФУКНЦИЯ, като тези в другата тема, не може да се възползвате от промото.
Teзи неща трябва да присъстват в темата!
А кода ти и тези в другата тема и начина по който аз съм написал правят ли нещо различно??

п.п. - Който мрази Godaddy да използва този линк - http://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=domain+name+manager&ie=UTF-8&oe=UTF-8 за да ги набутате и с някой долар за рекламата :) - Register Your .COM Now, Just $2.95. World's Largest Domain Registrar.
 
Ама ти си бил много чувствителен бе. Заради онази червена точка дето ти лепнах онзи ден ли се държиш като ощипана девойка? :)
Аз ли трябва да търся дефиниция за "h8r"? Хвани се стегни и се дръж като зрял човек.
 
От: [15.03.2012] Нов промо код за GODADDY

таткото пак зарибява веднага ще платя за по 10 години 2-3 проекта дет се движат томов :|
 
От: Re: [15.03.2012] Нов промо код за GODADDY

Ама ти си бил много чувствителен бе. Заради онази червена точка дето ти лепнах онзи ден ли се държиш като ощипана девойка? :)
Аз ли трябва да търся дефиниция за "h8r"? Хвани се стегни и се дръж като зрял човек.
Боли ме фара за червеното :)
За всеки нов код от татенцата трябва да пускаме нова тема ли? И пак питам - върши ли нещо различно от кодовете в другата тема? :)
 
От: [15.03.2012] Нов промо код за GODADDY

gtnninm02 for new .com with privacy at $3.95.

weasel412 - $7.48

cjc599v - $ 5.99 (credit cards only)
 
От: [15.03.2012] Нов промо код за GODADDY

За трансфери работи, дори и ако само един е .ком , а другите са различни окончания. ком-а пак идва за $3 долара
 
Горния код се отнася само за нови com, us, biz, net, org, ca, co.uk, in домейни. Само с карта.
 

Горе