17 центовия клик в Адсенс ...

radev

Well-Known Member
Е.. не можах да разбера кой беше тоя 17 центов клик в Адсенса в БГ сайт
бахти бидването на фона на едноцентовите

ш.и.т. тука в кофата умишлено ли няма форматиране в полето за драскане?

не става[\b]

курец..[i/]
 
местя я бате... Иначе залагам на строителна фирма на тях сега почва да им пари и бързат да продват а и на фона на потенциалната печалба от докаран клиент...

в кофата умишлено няма ббкод никакъв само подписите работят нормално
 
От: 17 центовия клик в Адсенс ...

абе що я извади от кофата ???
аз просто си мислих на глас


между другото някой да е чувал дали Гугъл скоро ше пускат яките преебавки за Адсенса? Време е
 
От: 17 центовия клик в Адсенс ...

Време е да спрат да се подиграват със сайтодържателите.

То това не е нормално. 1c за бид ....
 
От: 17 центовия клик в Адсенс ...

какви преебавки?


например повече стегнатост при кликарските сайтове, при "сайтовете" които яко помпят само от RSS канали и т.н.

в същото време се ебават с нормални сайтове на нормални труженици, анулират им кликове и ги банват за простотии.

а че едноцентовия клик си е ташак работа, така си е! :mad:
 
От: 17 центовия клик в Адсенс ...

Няма по-лесни пари от тези които се изкарват от адсенс, затова аз казвам "колкото толкова" или "на харизан кон зъбите не се броят". Не вярвам че някой бачка по 8 часа дневно за да изкара $10. Пък и то с бачкане не става, и на който не му харесва да си търси други алтернативи за изкарване на пари. А ако трябва да псуваме всички които плащат малко трябва да направим безкраен списък.
 
От: 17 центовия клик в Адсенс ...

Да, как да има много кинти в адсенса, като за думичката "финанси" няма никой на ppc-то? То като никой не дава, камоли да надбидва не виждам реално как става номера и с многото центове. Още е в зародиш този вид реклама. Но скоро като се прехвърлят и онлайн повечето бизнеси, ще си цакат как си му е редно. Вече всеки бизнес има сайт, независимо какъв е. Но е факт, навлиза и това - скоро ще се напълни с маймуни във всяка ниша. Но е сигурно че ще си включат мрежата, защото трафика не е голям (или няма да е толкова голям, колкото ще очакват). Успехи и честито на радев.;)
 
От: 17 центовия клик в Адсенс ...

Аз преди имах 30-40 центови от БГ на тех блога. Ама бяха единици.
 
От: 17 центовия клик в Адсенс ...

3$ непонятно как, но е факт. Най-интересното блога ми беше на 5 дена - предполагам е дошъл от реклама по ключова дума "интериор" , защото като гледах те са по-високо платени. Незнам ... от тогава по няколко цента до около 0.15$. Имам и не малко случаи на 2 клика за 1 цент, велико е :)
 
От: 17 центовия клик в Адсенс ...

често правя 3 клика - 95 цента примерно или нещо от сорта но има и дни в които правя по 1 до 3 .... а относно оплакванията ви ... вие ако сте фирма и знаете ,че всички така печелят пари по "мръсния начин" колко пари ще определите на клик ? Аз лично не бих сложил повече от 1 цент ... освен ако фирмата ми не печели по някакви 10 цифрени суми :oops:
 
реклама на клик по един цент и по 10 лв за хиляда импресии ...

скъпи сме на трриците и евтини на брашното Г има най добрият филтър за феик кликове и са добри колко народ изгоря...
 
От: От: 17 центовия клик в Адсенс ...

Българина си е българин.И няколко милиона да прави пак ще си рекламира за по 1 цент.Освен ако конкуренцията не рекламира за по 10 цента, той никога няма да го промени!

Точно защото няма да даде повече от 1 цент ще е изкарал тия милиони ....
Защо да давам повече пари след като мога да мина с 1 цент, ако няма нишова конкуренция ? Дай ми логично обяснение...
 
От: От: От: 17 центовия клик в Адсенс ...

Точно защото няма да даде повече от 1 цент ще е изкарал тия милиони ....
Защо да давам повече пари след като мога да мина с 1 цент, ако няма нишова конкуренция ? Дай ми логично обяснение...

Именно това писах,ако конкурента не рекламира за 10 цента , то милионерчето няма да качи, абсолютно логично.
 
От: 17 центовия клик в Адсенс ...

направете справка колко плащаха агенциите за недвижими имоти за думичките "bulgarian properties" и тогава говорете за 1 цент или 10 цента
 

Горе