2 въпроса за PP

От: 2 въпроса за PP

за обикновен акаунт става на въпрос ....
питах защото не ползвам само аз компютъра а аз вече съм си направилакаунт от него
и затова питах и за името
но не може да им пиша сменето името и след 5 мин. върнете старото ..

Че то акаунт в ПП се прави на човек, ти що си мислиш че акаунта принадлежи на компютъра?
Нали после за верификация им пращаш разни сканирани документи които доказват твоята самоличност, а не тази на компютъра.
При смяна на име би трябвало да пратиш някакви документи че си си сменил името предполагам.
 
От: 2 въпроса за PP

В пейпал може да имаш най много два акаунта:
1. Personal и Premium
или
2. Presonal и Business

т.е. само един Personal и един Premium или Business

като им гледам новите условия и аз ще си направя 2-ри акаунт - премиум, въпроса е ще ми трябва ли 2-ра карта, или може да регна тази която имам, отделно ще ми начукат такси, ако си прехвърлям парите от единия в другия акаунт, прехвърляне от персонал на премиум ли има по-ниски такси или обратното ?
 
От: 2 въпроса за PP

При прехвърляне на пари между два PayPal акаунта на който притежателите са в една и съща държава не ти взима такси.
При самото изпращане на парите има опция да избереш за търговия ли става въпрос или средствата са лични.
Избираш personal goods после gift или other и изпращаш без комисионна.Би трябвало когато става въпрос за един и същи собственик на акаунт също да може да се трансферират средства без комисионна.
 

Горе