2 въпроса за PP

От: 2 въпроса за PP

колко пъти може да се сменя името ? и трябва ли да се даде някаква причина ?
 
От: 2 въпроса за PP

Не знам дали има ограничение колко пъти да се сменя името. Обикновено е добре да има причина, но не знам дали ще откажат ако няма такава.
 
От: 2 въпроса за PP

по втория въпрос ето какво пише на сайта на Paypal

PayPal allows members to have one Personal account and one Premier or Business account. However, each PayPal account must contain unique email addresses and financial information. You may upgrade your account at any time.
 
От: 2 въпроса за PP

по втория въпрос ето какво пише на сайта на Paypal

т.е. ?
мога да направя но трябва да е с друг емайл ? (та то с един и същ не може ? :Д )
и каква е тази financial information ?

@tuger, мерси.
 
От: 2 въпроса за PP

т.е. ?
мога да направя но трябва да е с друг емайл ? (та то с един и същ не може ? :Д )
и каква е тази financial information ?
Името на картата трябва да е същото с това на акаунта. В крайна сметка те гледат името,на което се води картата.
 
От: 2 въпроса за PP

Името на картата трябва да е същото с това на акаунта. В крайна сметка те гледат името,на което се води картата.

аз карта няма да слагам на втория акаунт
 
От: 2 въпроса за PP

Ами пише един персонален акаунт, но не знам как точно би трябвало да се разбира това за финансовата информация - не е забранено на едно и също име да има различни карти или банкови сметки... може би се гледа не само името ами и адреса .. от друга страна пък допълнителните карти и е-мейли могат да се добавят към съществуващия акаунт...

Обаче изглежда е възможно един и същ човек / фирма/ да има няколко PP-акаунта .:)

Според мен е подобно както при банките. В една банка може да имам 1000 различни сметки и карти, но под един и същ клиентски номер ако съм едно и също физически или юридическо лице.

аз карта няма да слагам на втория акаунт
В такъв случай може просто да си добавиш друг емейл към акаунта.
 
Последно редактирано:
От: 2 въпроса за PP

В пейпал може да имаш най много два акаунта:
1. Personal и Premium
или
2. Presonal и Business

т.е. само един Personal и един Premium или Business
 
От: 2 въпроса за PP

Като се задават въпроси за Пей Пал понякога е хубаво да се уточнява за какъв вид акаунт се отнасят.
В случая на втория въпрос отговора му е и "да" и "не" или "зависи" :)

2 - разрешен ли е повече от 1 акаунт ? какви последствия може да има ?
 
Последно редактирано:
От: 2 въпроса за PP

за обикновен акаунт става на въпрос ....
питах защото не ползвам само аз компютъра а аз вече съм си направилакаунт от него
и затова питах и за името
но не може да им пиша сменето името и след 5 мин. върнете старото ..
 

Горе