2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

iliqnktz

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
продавам 2 домеина wstop.info И wszone.info + хоста остава му месец и 20 дена от шел бг + системата на wstop.info + sql с всички саитове вътре!
Цена 10 лева в епай! броячи съм сложил !
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

продавам 2 домеина wstop.info И wszone.info + хоста остава му месец и 20 дена от шел бг + системата на wstop.info + sql с всички саитове вътре!
Цена 10 лева в епай! броячи съм сложил !

Имах интерес, но ти сам си изгони клиента. Имам тик и докато си чета и разглеждам, си цъкам десния бутон на мишката. Като видях какво става в твоя сайт, просто се запътих към червения хикс горе вдясно.
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

Махнах скрипта изобщо го забравих още преди трябваше да го махна то този скрипт нестава за нищо извинявам се много :| Това не беше шега...
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

Форума за warcrafta ме интересува друго нищо, ако решиш пиши на лично
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

Имаме малко мнения по добре ме намери в скайп :)
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

То един форум , мани не думай . Поне тоя да знаеше какво е Warcraft 3 , не да пляска небивалици .
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

Ами да ти кажа честно на мен темата ми трябва, защото аз ще го използвам за Дота форум с нов домейн, ще видя какво ще правя защото много неща ми дойдоха на главата
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

аре дота 1v1 бе отворко, хахаха ще те размажа като хлебарка, как казва на човека (бот) ами ти какво си, той може да незнае какво е WC може би защото има личен живот :( а не само виртуален
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

Мойто момче ,допоследно бях в националния по wc3 ( EPS ) , пък теб не съм те чувал, сещаш ли се ? Идва някакъв кретен и почва да ми говори за warcraft3 и за прогейминг ? Сещаш ли се ,че си смешен? Само това ,че не съм те чувал говори доста зле за теб, а още по зле ,че мен не си е чувал :) .
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

смешници малки само дота знаете ботчете останлите 9535353 мапа незнаете сигурно и 1 друг мап ще ме размеже той аре тихо а ти па я дай доказателство че си бил защото аз съм Обама :)
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

Не разбрах какво правите тук? Продават се сайтове или си мерите геймърските п**ки (нарочно двете звездички скриват два знака).
Момчета, това не е форум за точки, нито е форум в който може да си изкарвате на преден план детския живот. Ако ще работите - правете го, ако не - по-добре не го посещавайте.
Наистина прекалявате от време на време, даже в повечето случеи. По мое мнение, само това което е писал Фози трябва да остане като притурка към темата, както и последвалия отговор. Всичко останало си е тотален офтопик и най-лошото е, че идва и от страна на продавача.
Съвет към продавача - ако искаш да продадеш нещо бъди по-сериозен и по открехнат. Ако се хващаш на всяка крива дума, тук няма да си тръгнеш с нещо продадено, а по-скоро с доста ХРАНА. А що се отнася за укачествяването ти и генералните заключения които направи в последното си мнение, смея да твърдя, че не минаваш 16, което пък от своя страна ме навежда на мисълта, че трудно ще се направи сделка с теб или пък греша?

@Човека който искаше форума - темата е безплатна. Ако толкова ти трябва форум, можеш и сам да си го пуснеш като ползваш темата от ето тук, макар че съм виждал в пъти по-добри теми (безплатни) за phpbb3 изградени за w3 нисшата.
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

Ами форума казъх че е беонус към другия сайт и хост ако искате го триете ако искате не го триете :)
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

Извинявам се за спама,но несе сдържах да го кажа.Ktomov ти си човека,дето се появява в края на всяка спамерска плеяда,и обясняваш на всички как стоят нещата,всички те разбират и си тръгват по-живо по-здраво,до следващата спам тема :D
Честно искам да ти кажа ЕВАЛА !
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

Аз съм шампион на 2006 SpeedNET 1v1 и 5v5 nsS_Lam3rS, но оттогава се случиха много неща :)
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

Предполага се, че форумът не е чат, а общност. Ако не можете да споделите нeщо концептуално, пишете в Webmaster's Off topic

И защо подяволите тук няма модератори !?!

P.S. Няма чисти места .,.,.,
 
От: 2 домеина + хост месец и 20 дена + системата + сял

UPPP
Цена 10 лева купувача все още не ми е писал чакам го 1 ден вече!
 
Последно редактирано:

Горе