2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Ми никой българин предполагам.
Доколкото знам, договора е от типа - "Ние ще го построим с наши пари, па вие ще ни ги връщате от таксите."
Щото наште нямат пари, разбира се. Руснаците решават, че няма да харчат и това е. А дали са се разбрали за нещо друго с турците, е все тая.

Най-вероятно трябва да е българин или българи. Но кой?.. Кой?.. Кой?.. Кой?

Това което чух по новите е, че в документите не пишело БГ какво ще получи в замяна. Според мен точно ние е трябвало да предложим какво искаме в замяна. Дори и да е както казваш, това означава, че това съоръжение ще стане българско. А и най-малкото ще има нови работни места и ще се налят пари в БГ. Ако не друго поне от това да бяхме спечелили.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Най-вероятно трябва да е българин или българи. Но кой?.. Кой?.. Кой?.. Кой?

Това което чух по новите е, че в документите не пишело БГ какво ще получи в замяна. Според мен точно ние е трябвало да предложим какво искаме в замяна. Дори и да е както казваш, това означава, че това съоръжение ще стане българско. А и най-малкото ще има нови работни места и ще се налят пари в БГ. Ако не друго поне от това да бяхме спечелили.
Ако е само за да се налеят пари и да има работни места, по-добре да се направи програма за субсидиране на бизнеси, които експортират услуги или продукти. Хем повече работни места, хем развитие на бизнеса + като продават в чужбина, парите ще идват в БГ.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Ами, какво пречи и това, и другото да е реализирано???
Ако е само за да се налеят пари и да има работни места, по-добре да се направи програма за субсидиране на бизнеси, които експортират услуги или продукти. Хем повече работни места, хем развитие на бизнеса + като продават в чужбина, парите ще идват в БГ.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Ами, какво пречи и това, и другото да е реализирано???

Нищо не пречи, ако има пари.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

А, пари има щом още всички се борят за кокала значи има още много от него. ;)
Нищо не пречи, ако има пари.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Ех, СтаниШеффф, къде си, защо избяга, скъпи?!? Виж колко хора тук си те искат обратно!
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

А, пари има щом още всички се борят за кокала значи има още много от него. ;)

Прав си, само където БГ няма види тези стотици милиони от кокала, а ще го видят нашите хора - разбира се всички пасиви като цяло са за наша сметка.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Сигурно, за разлика от тиквата го е хванало срам. Иначе тиквата никога няма да го направи това нещо, както и оня смешник цветанов дето, осъден ефективно за СРС, а оглавява комисията по СРС.

Как може да сте толкова жалки и смешни, и сега пуснахте по пързалката Бинев за да не се занимават хората с Южен поток и простите ви назначения.

С цялата си наглост, днес "Ранобудните тъпаци" щели да ми протестират срещу бинев и кво беше още там ( щото бил мутра ). Ами то мутра ръководи държавата вие, какво искате балетистка начело на една комисия от която почти нищо не зависи ли?

Въобще толкова сте смешни всички , че прозирате от 1000 км. Не знам с какво ви промиват мозъците или по-скоро с какво ви купуват, но скоро и то много скоро ще осетите наистина какво е 55% от негласувалите + поне едно от 20% от гласувалите да ви изправят до стената, защото обединението прави силата... , аре бегай сега да поплачеш на тиквата на рамото...

Ех, СтаниШеффф, къде си, защо избяга, скъпи?!? Виж колко хора тук си те искат обратно!
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Който не е гласувал е загубил правото си да мрънка и да се оплаква. Аз след като съм си дал гласа - имам право на мнение защото съм си го изразил когато е било времето.
Негласувалия няма мнение, затова се съгласява с мнението на останалите.
Сигурно, за разлика от тиквата го е хванало срам. Иначе тиквата никога няма да го направи това нещо, както и оня смешник цветанов дето, осъден ефективно за СРС, а оглавява комисията по СРС.

Как може да сте толкова жалки и смешни, и сега пуснахте по пързалката Бинев за да не се занимават хората с Южен поток и простите ви назначения.

С цялата си наглост, днес "Ранобудните тъпаци" щели да ми протестират срещу бинев и кво беше още там ( щото бил мутра ). Ами то мутра ръководи държавата вие, какво искате балетистка начело на една комисия от която почти нищо не зависи ли?

Въобще толкова сте смешни всички , че прозирате от 1000 км. Не знам с какво ви промиват мозъците или по-скоро с какво ви купуват, но скоро и то много скоро ще осетите наистина какво е 55% от негласувалите + поне едно от 20% от гласувалите да ви изправят до стената, защото обединението прави силата... , аре бегай сега да поплачеш на тиквата на рамото...
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

|Ти не беше ли извън БГ. по време на изборите, или да търся темата в която го каза?
Който не е гласувал е загубил правото си да мрънка и да се оплаква. Аз след като съм си дал гласа - имам право на мнение защото съм си го изразил когато е било времето.
Негласувалия няма мнение, затова се съгласява с мнението на останалите.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Благодаря ти бойко за хубавата скара и риба, която ще вечерям.
Въпреки, че ако вземе че му стане нещо - такъв курбан ще вдигам всяка година, че коледа /нова година / никулден и всичките празници няма да могат да се опишат с празника.
 
Последно редактирано:
От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

http://www.nasdaq.com/markets/crude-oil.aspx

Какво общо имат ГЕРБ ?

По мои груби сметки и непроверена информация от интернет, бензинът трябва да падне с 25% от цената, на която се е продавал средата на годината.

В Мисури(http://www.usatoday.com/story/news/nation/2014/12/26/missouri-gas-price-2-per-gallon/20912719/) цената е паднала с 33% от началото на годината - всичко може да им е сбъркано на хамериканците, но цените на бензина и електрониката винаги са били ниски.

http://fuelo.net/fuel/type/gasoline/year/Бензин А95
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

При тази цена на петрола американците и саудитите няма да издържат дълго,вече започват съкращения на хиляди работни места в САЩ във фирми за проучване на нефтени находища.Доколкото разбирам,цената може и да си остане такава-около 50-60$ за барел през 2015г.,което несъмнено ще удари яко джоба на САЩ.Русия вчера обяви,че започва добив на нефт за 2,8 трилиона $ в арктическия регион и че сегашната цена им връзва идеално на сметките.Да му мислят тези със скъпия добив.В крайна сметка е важно,ние,т.е. крайните потребители,да плащаме по-малко за гориво.Да е жив и здрав Бойко,че спря ЮП и накара господарите си от САЩ да смъкнат цената на петрола,в опит да съборят рублата.Как не се е похвалил още,не знам... :)
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Чудно ми е как ще го добият като още не са го проучили, а и за проучване и добив нямат технология ...
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Чудно ми е как ще го добият като още не са го проучили, а и за проучване и добив нямат технология ...
Горките те,сега нефта си без технология ли го добиват?За Норвегия и Русия знам,че имат огромни и ЕВТИНИ за добив находища,за още поне 50г. напред.И ако при 50$ на барел им остава добра печалба,то на Шеврон,БП,Шел,Тексако и др. подобни големи корпорации,не им връзва.А тъпите араби не си дават сметка,че след 20-30 г.(може и по-малко) ще реват за вода,може да им менкат 1 към 1 барел вода за барел нефт,ама е ясно кой ще е на зор и кой ще се моли.
Блеки,сега остава ЕС да се откопчи от САЩ и ще видиш как соростутките ще станат русофили и чайнофили. ;)
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Верно ли нямат!? Това не го вярвам.... Пращат хора в космоса и в марианската падина, нямат технология за проучване и добив на нефт. Не съм нито фил, нито фоб, ама това ми звучи невероятно....


Чудно ми е как ще го добият като още не са го проучили, а и за проучване и добив нямат технология ...
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

....Да е жив и здрав Бойко,че спря ЮП и накара господарите си... :)

facepalm.jpg


...освен това, Бойко откри топлата вода, пръжките с лук и леберкезето.

Владко Униуебов - Бойко е виновен за всичко.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Ами не е за всичко по принцип,но Е за всичко през последните 5 години,включително и за сагата с КТБ и дупката в НЗОК.Царят е гол и грозен,не знам колко хора останаха да си въобразяват,че е с хубави одежди и красив... :)
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Горките те,сега нефта си без технология ли го добиват?За Норвегия и Русия знам,че имат огромни и ЕВТИНИ за добив находища,за още поне 50г. напред.И ако при 50$ на барел им остава добра печалба,то на Шеврон,БП,Шел,Тексако и др. подобни големи корпорации,не им връзва.А тъпите араби не си дават сметка,че след 20-30 г.(може и по-малко) ще реват за вода,може да им менкат 1 към 1 барел вода за барел нефт,ама е ясно кой ще е на зор и кой ще се моли.
Блеки,сега остава ЕС да се откопчи от САЩ и ще видиш как соростутките ще станат русофили и чайнофили. ;)

Не знам обаче имаш заложби за комунист. Виж Биарро как разбира за какво говорим, ти как не разбираш - говорим за арктическият регион. Викам имаш заложби защото моментално сменяш с аргумент, които никой не може да обори - ами те сега как добиват?
Няма вече евтини находища и затова се ориентират към Артика. Арабите не ги мисли, саудитата имат огромни фондове с над 800 милиарда инвестирани в чужбина та не ги мисли. Пределно добре знаят, че петрола не е вечен за разлика от Путина.

Не знам каква боза е в главата ти, но си силно на час на лъжичката само не знам кой ти я дава. Почни да мислиш трезво и обективно - няма такова величия, няма хегемони в Русия има просто една модерна форма на крепостничество през 1919 се смени в колективно от импереско, сега е президенско.

Това ще ти промени малко мнението за величието - http://www.faktor.bg/politika/hlyab-i-pasti/31444-ruskata-lyubov-kovarstvoto-a-ne-bratstvoto.html
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Верно ли нямат!? Това не го вярвам.... Пращат хора в космоса и в марианската падина, нямат технология за проучване и добив на нефт. Не съм нито фил, нито фоб, ама това ми звучи невероятно....

То кой ли вече не е изпратил хора в космоса или е стигнал до Марианската падина. Просто нямат технология за проучване на арткитческият регион. То като цяло нефтената/газовата технология на Русия е по-ниско ефективна от западната не знам какво толкова чудно виждаш - просто компенсираха с огромни лесно достъпни региони. Няма нужда си фил или фоб, просто трябва да четеш и да не си казваш то не може да е вярно, за това съм прав. Ето ти малко справка:

Russian $8.2 Trillion Oil Trove Locked Without U.S. Technology

U.S. oil sanctions may cost Russia tens of billions of dollars in profits
US, EU ready sanctions to stop oil hunt in Russia

Честно ти казвам не знам какво се учудваш и възхваляваш Русия, като те не могат да задоволят местното търсене на витами или пък картофи за разсад - тук не си говорим за мега високи технологии.
 

Горе