2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Не разбрах, какво общо има ГЕРБ с падащите цени на петрола? Да благодарим ли на ГЕРБ, че слънцето изгрява всяка сутрин? :lol:
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

За цената на бензина не знам,но ако след НГ руснаците врътнат кранчето на газа,ще им благодарим.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Мисля, че тази тема е иронична/саркастична стил темите ГЕРБ - всички несполуки(дори и тези неподвластни на правителството, което и да е то) да се преписват на тяхно име, явно биоза сега решил пак нещо неподвластно но с положителен характер да го припише на ГЕРБ за показване на малоумноста на връзката всичко каквото стане виновен еди кой си ...
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!



Ако беше за тока,да го намалят с поне 15%(реално 5%,защото те го увеличиха с 10 преди месец),щях лично да отворя тема във възхвала на Бащицата,ама...по-скоро ще го увеличат с още 15%....
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

А защо ще е толкова скъп бензина?
Боко пак иска да ни окраде!!!

Погледнете процентите на спад на петрола и как тук пак искат да ни замажат очите с някакво фиктивно намаление. Като падне на 1,80 тогава ми ги хвалете управляващите.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Мисля, че тази тема е иронична/саркастична стил темите ГЕРБ - всички несполуки(дори и тези неподвластни на правителството, което и да е то) да се преписват на тяхно име, явно биоза сега решил пак нещо неподвластно но с положителен характер да го припише на ГЕРБ за показване на малоумноста на връзката всичко каквото стане виновен еди кой си ...

ее много бързаш, нека наловим шараните.. :D

А защо ще е толкова скъп бензина?
Боко пак иска да ни окраде!!!

Погледнете процентите на спад на петрола и как тук пак искат да ни замажат очите с някакво фиктивно намаление. Като падне на 1,80 тогава ми ги хвалете управляващите.

То ако падне толкоз всички ще карат 4 литрови В8-ци, ще изхрълят дизелите и градът ни ще стане една идея по чист... ехх мечти :)
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Проблема на Русия е, че използва нещо дадено й от природата за оказване на влияние върху останалите. Дори приятелите си цака с топла бира :) Аз не знам как го мислят..петрола все някога ще свърши..защо не гледат в бъдещето?
Други страни инвестират същите пари в други дейности за да може да упражняват натиск в тази сфера да и устискат на такова изкуствено намаление на цената.
С една дума - петрола е ахилесовата пета на Русия. сащ имат възможност да я улучат точно там...кой е виновен за това?
 
От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Ти какво искаш да го дадат на сащ или друга държава, както ние сме си дали полезните изкопаеми ли???
И ми се правиш на умен на всичкото отгоре!!!
Проблема на Русия е, че използва нещо дадено й от природата за оказване на влияние върху останалите. Дори приятелите си цака с топла бира :) Аз не знам как го мислят..петрола все някога ще свърши..защо не гледат в бъдещето?
Други страни инвестират същите пари в други дейности за да може да упражняват натиск в тази сфера да и устискат на такова изкуствено намаление на цената.
С една дума - петрола е ахилесовата пета на Русия. сащ имат възможност да я улучат точно там...кой е виновен за това?
 
От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Ти какво искаш да го дадат на сащ или друга държава, както ние сме си дали полезните изкопаеми ли???
И ми се правиш на умен на всичкото отгоре!!!

Не се прави на умен, ами си е много прав даже. Не е казано да си дадат полезните изкопаеми, но поне с парите да развиват технологиите си и икономиката си, а бюджета им да зависи все по-малко и по-малко от петрола и газта.
 
От: Re: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

И аз не разбрах какво общо им ГЕРБ и падането на петрола в глобален мащаб. :)

Спрете се с тези новини по телевизията. :D

Има толкова общо, колкото има със спирането на южен поток.
А има тема с 10 страници хранилка.. питай Унито, той знае как злия Бойко пуска и спира дъжда и снега.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

А кой трябваше тогава да уреди въпроса с южен поток? (Питам защото наистина не ми е ясно!)
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

А кой трябваше тогава да уреди въпроса с южен поток? (Питам защото наистина не ми е ясно!)

Ми никой българин предполагам.
Доколкото знам, договора е от типа - "Ние ще го построим с наши пари, па вие ще ни ги връщате от таксите."
Щото наште нямат пари, разбира се. Руснаците решават, че няма да харчат и това е. А дали са се разбрали за нещо друго с турците, е все тая.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Благодарим ти вожде, че днес когато си изпих кафето и ми се досра. Алелуя :lol:
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Благодарим ти вожде, че днес когато си изпих кафето и ми се досра. Алелуя :lol:

Кой та кара да ядеш тия развалени салами :D
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Сетих се как питаше някакъв чичка:"Вие днес пикахте ли?" :lol:
 

Горе