2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

От: От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Всъщност Проданов се подиграваше на безкрайната ти русофилска лумпенизираност, ама ти си такъв кон с капаци, че даже и не разбра. :)
Захари Стоянов, васал на Щатите...

Шесисипа...

Да, русофилите коментират с мисъл

Захари Стоянов си е бил русофоб,окей,това ясно.Къде е казал обаче този цитат на Левски:"Който ни освободи,той ще ни зароби"?Дайте източник преди 2008г. и това писмо в БъзикЛийкс:http://neverojatno.wordpress.com/2008/11/23/pismo/
Защото доста хора се позовават на него последните 5-6 години.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Айде бе Проданов, чакам доказателствата, че Апостола е бил русофоб. Нещо се оака май?

Колкото до Ботев, ако толкова много държите на творчеството му, не трябва да пропускате факта, че има статии за:

- как чифути (тая дума използва) и турци извдевателстват над българското население в Македония
- как турците са нискокултурни примати и варвари

Тъй че, освен русофоб Ботев е и антисемит и туркофоб?
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

И тука ли почнахте да любите Путин пак?

Бензина не стана 2,08лв. за литър по Коледа - гарантирано излъгани от ГЕРБ! хахахах :lol:

Ама то ако не беше ДуПяСе-то и комунистите щеше да стане - те са виновни! хахахх :lol:

Но за сметка на това има 11 държави в които е по-евтин от нас. Сред които са Австрия, Испания и Люксембург. Хвала на Путин! :D
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Нали знаете че Златев и Бойко са си големи дружки..
Чакайте си вие гербери цени под 2 лева на куково лято. То световните цени на петрола паднаха с 50% , а тук бензина си е още над 2,20 лв :)
красота:)

Само ми е интересно след време когато петрола мине пак границата от 100$ колко ще е цената на бензина в БГ?
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Много ме кефи свободния пазар по нашите географски ширини. Цените никога не вървят надолу, без значение колко поевтинява суровината :-o Честно казано, и аз да съм, и аз няма да смъкна цените.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Много ме кефи свободния пазар по нашите географски ширини. Цените никога не вървят надолу, без значение колко поевтинява суровината :-o Честно казано, и аз да съм, и аз няма да смъкна цените.

Че от кога на монопола му викаме фрее маркет или пък тоталното укриване на данъци и покровителстване от страна на държавата към Лукчо - това което правят мамалигите с Лукчо се пита кога ще стане тук
 
От: От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Блеки,дай документ,където Левски го казва това-който ни освободи,той ще ни пороби!Проданов се опита снощи да изкара Левски и Ботев русофоби.
Викаш с всичко друго си съгласен, та с това реши да се захванеш - търси и ще разбереш е ли го е казал или не писна ми все да те оборвам, вземи сам да събираш инфо и да го анализираш.

Не знам къде е писал проданов, това което твърдиш - по-горе се пише за Захари Стоянов, но както ти и компания ведна го заклеймихте иди го разбери и от историята да се отричаш само да пазиш любовта към чужда държава аз не знам някой в този форум освен вас така да милеете и браните със зъби и нокти друга държава, че и да се отрчите от историята си и да вярвате сляпо на неща писани из писани във форуми от хора, които си казват аз не знам, ама така ли е... wtf странна логика имате.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

По темата нефта и 40 долара да стане тук такъв кореспондиращ спад в % на бензина няма видим, ако ще и турско да стане!
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

И 10$ да стане барела,цената на бензина у нас пак ще е между 1,50 и 2 лв. за литър.Да не говорим,че с нашия бензин колите ни харчат между 7 и 10л на 100 бензин,а с румънски/гръцки/немски между 4 и 7 на 100.Същата работа и с дизела.Едни 20-30% ни клатят още като зареждаме.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

И 10$ да стане барела,цената на бензина у нас пак ще е между 1,50 и 2 лв. за литър.Да не говорим,че с нашия бензин колите ни харчат между 7 и 10л на 100 бензин,а с румънски/гръцки/немски между 4 и 7 на 100.Същата работа и с дизела.Едни 20-30% ни клатят още като зареждаме.

Точно така - като сложиш акциз и ДДС + покриването на производствените им разходи дори и 1.50 не знам как ще се види. Да не говорим, че със счетоводни трикове правят това 20-30% клатене като загуба.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

"Европците ни заловиха веке всичките крайморски и дунавски скели, зеха ни и два железни пътя, та печелят всякой ден милиони от нашите гърбове;
утре като ни земат и най-хубавите места да направят фабрики, тогас за нас не остава друго освен да им бъдем вечни работници с гюнделюк."

Иван Богоров
1866г.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Че от кога на монопола му викаме фрее маркет или пък тоталното укриване на данъци и покровителстване от страна на държавата към Лукчо - това което правят мамалигите с Лукчо се пита кога ще стане тук

Никога няма да стане тук - от племето е. :wink: Какво са направили мамалигите с Лукчо, че аз съм отървал?

Иначе от година и нещо само от тях зареждам и съм много доволен - на лукчовска бензиностанция както и останалите дето зареждат от тях не стъпвам!
 
От: От: От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Викаш с всичко друго си съгласен, та с това реши да се захванеш - търси и ще разбереш е ли го е казал или не писна ми все да те оборвам, вземи сам да събираш инфо и да го анализираш.

Не знам къде е писал проданов, това което твърдиш - по-горе се пише за Захари Стоянов, но както ти и компания ведна го заклеймихте иди го разбери и от историята да се отричаш само да пазиш любовта към чужда държава аз не знам някой в този форум освен вас така да милеете и браните със зъби и нокти друга държава, че и да се отрчите от историята си и да вярвате сляпо на неща писани из писани във форуми от хора, които си казват аз не знам, ама така ли е... wtf странна логика имате.
Аз писах малко по-нагоре за този бъзик:http://neverojatno.wordpress.com/2008/11/23/pismo/ Явно много хора се позовават на него.В самата биография на Левски,Захари Стоянов и думичка не споменава за руснаците.А историята я знам много добре-тогава руската империя се е съобразявала с Австро-Унгарската точно така,както сега Путин се съобразява с Китай.
 
От: От: От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Аз писах малко по-нагоре за този бъзик:http://neverojatno.wordpress.com/2008/11/23/pismo/ Явно много хора се позовават на него.В самата биография на Левски,Захари Стоянов и думичка не споменава за руснаците.А историята я знам много добре-тогава руската империя се е съобразявала с Австро-Унгарската точно така,както сега Путин се съобразява с Китай.

Виж прочети тук за "писмото" http://mc.government.bg/newsn.php?i=1&n=2468 виж статията и виж, кое се опровергава и по какъв начин и виж какви референции се дават - клини към статията. Всичко останало индиректно се потвърждава.

А иначе сега ще те питам, кой го е писал това, кога и къде:

Россия, тая мнима защитница на славянството, тя употреблява още по-радикални средства, за да истрие от лицето на земята българските колонии. Тя отне земите на колонистите, подложи ни със сичката своя неясна строгост и подлост под законът на „общата повинност” и, когато ние пожелахме да оставим пепелищата на ногайските татаре, които трудолюбивата българска ръка преобърна на рай, и да са върнем в своето старо отечество, испроводи няколко черни български души за да ни отвърнат от това намерение.
 
От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Никога няма да стане тук - от племето е. :wink: Какво са направили мамалигите с Лукчо, че аз съм отървал?

Иначе от година и нещо само от тях зареждам и съм много доволен - на лукчовска бензиностанция както и останалите дето зареждат от тях не стъпвам!
Погна ги за тези схеми, които прави и тук:

http://www.capital.bg/biznes/kompan...uniia_razsledva_lukoil_za_ukrivane_na_danuci/

http://www.dnevnik.bg/biznes/2014/10/06/2395217_rumuniia_zatvori_zavod_na_lukoil_v_ploesht/
С тази разлика, че в руският анклав наречен Росенец никой не знае какво влиза и какво се реекспортира и какво има в наличност. То няма как иначе 5 години да са на загуба
 
От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

С тази разлика, че в руският анклав наречен Росенец никой не знае какво влиза и какво се реекспортира и какво има в наличност. То няма как иначе 5 години да са на загуба

Нали уж им сложиха данъчни водомери деба?
 
От: От: От: От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Виж прочети тук за "писмото" http://mc.government.bg/newsn.php?i=1&n=2468 виж статията и виж, кое се опровергава и по какъв начин и виж какви референции се дават - клини към статията. Всичко останало индиректно се потвърждава.

А иначе сега ще те питам, кой го е писал това, кога и къде:
“Тоз който ни освободи той ще да ни и пороби”. са му приписани думи.
А на Ботев и Каравелов съм им чел 99% от произведенията и достъпната за четене публицистика.
 
От: От: От: От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

“Тоз който ни освободи той ще да ни и пороби”. са му приписани думи.
А на Ботев и Каравелов съм им чел 99% от произведенията и достъпната за четене публицистика.

Явно пак не си разбрал - преписват думите/мислите/цитатите му към "писмо".
Е значи Ботев, какво излиза че не е тайл топли вопли към Русия, както спорехте.
 
От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Нали уж им сложиха данъчни водомери деба?

Някъде официално да са казали, че са монитирали на всички данъчни/митнически складове. А и кой е този, който контролира и съблюдава данните. Дори и без това, може прост счетоводител или дори 3-ник по счетоводство и контрол ще види нещата.
 
От: От: От: От: От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Явно пак не си разбрал - преписват думите/мислите/цитатите му към "писмо".
Е значи Ботев, какво излиза че не е тайл топли вопли към Русия, както спорехте.
След като са разбрали истината за помощта на Руската империя,са започнали да я плюят,не и преди това.За съжаление пак са намесени Ротшилдови...
 

Горе