2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

От: От: От: От: От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

След като са разбрали истината за помощта на Руската империя,са започнали да я плюят,не и преди това.За съжаление пак са намесени Ротшилдови...

Това е писано още преди Априлското въстание. А да помощта е замаскирана дай да помогнем на БГ и да си вземем Дарданелите и Босфора, ама уви ...
 
От: От: От: От: От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Това е писано още преди Априлското въстание. А да помощта е замаскирана дай да помогнем на БГ и да си вземем Дарданелите и Босфора, ама уви ...
Зареждаме евтино и качествено гориво.Да живей деБелия генерал!
 
Последно редактирано:
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Всяка тема, в която пишат Владко и Унито, се превръща или в спор колко са добри руснаците и лоши американците, или колко е лош Боко.

Предлагам на админите следното:
Във всяка нова тема, да се включва автоматично второ мнение, в което да се споменава колко е лош Боко и колко са добри руснаците, за да може останалите да коментират нормално по темата.

Във същото време, Владко няма да се нуждае от честа смяна на клавиатурата, просто защото няма да пише толкова. А Унито ще се съсредоточи върху php-то, и ще измисли нещо гениално може би.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

По-голяма глупост не бях чел скоро! :shock:

Дам, Ротшилдови си рекли що да не спретнем една война да го ева! Речено-сторено: "Тогава Ротшилдови се задействали и спретнали Руско-турската война от 1877-78г.". Помогнали им родшолдостутките а.к.а соростудките Левски, Ботев, Захари Стоянов и Крали Марко щото били задължени на прадядото на Родшилдови, който дал 5 сребърника на Кан Аспарух на заем ама той не им ги върнал.:lol:

Мале не сте у ред хахаха :lol:
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Ромбец,прочети заглавието на темата.Обмисли го.После виж в кой раздел е публикувана темата.Обмисли и това.Ако нещо не ти е ясно,попитай чичо Гошо.Ако и той не ти помогне,пиши тук,ще ти обясним с удоволствие какаво значи раздел "политика" в този форум,както и ироничното заглавие на темата.
Четеш политически теми и се чудиш защо се споменават Боко,САЩ и Русия.Чети уебмастърските,юридическите,бизнес и др.подобни теми и няма да видиш нито мен,нито уни,нито някой друг да пишат за тикви,ционисти,блядове,чалми и т.н.
 
От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Ромбец,прочети заглавието на темата.Обмисли го.После виж в кой раздел е публикувана темата.Обмисли и това.Ако нещо не ти е ясно,попитай чичо Гошо.Ако и той не ти помогне,пиши тук,ще ти обясним с удоволствие какаво значи раздел "политика" в този форум,както и ироничното заглавие на темата.
Четеш политически теми и се чудиш защо се споменават Боко,САЩ и Русия.Чети уебмастърските,юридическите,бизнес и др.подобни теми и няма да видиш нито мен,нито уни,нито някой друг да пишат за тикви,ционисти,блядове,чалми и т.н.

Ми човека се бъзика с вас, 6 страници с глупости, световни конспирации, ротшилди (изобщо не знам кои са тия, и не ме интересува, и няма да питам чичо ти гошо), намесихте българската история, кои какъв бил, и все едно си знаете - добрите руснаци и лошия боко.

ОСЪЗНАЙТЕ СЕ БЕ ДЕЙБА!
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Всяка тема, в която пишат Владко и Унито, се превръща или в спор колко са добри руснаците и лоши американците, или колко е лош Боко.

Предлагам на админите следното:
Във всяка нова тема, да се включва автоматично второ мнение, в което да се споменава колко е лош Боко и колко са добри руснаците, за да може останалите да коментират нормално по темата.

Време е да се върне репутацията в Политика!
Сутринта цъкнах на последна страница на темата и реших, че браузъра се е скапал - нема нафта, нема ГЕРБ, нема цени.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Владко ей ся дават по бтв-то за илюминатите, пусни си малко да разнообразиш световните конспирации... нема па само соросоидите да са виновни за всичко... :)
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Някой модератор да вземе и да зачисти темата и да остави само постовете дето са по темата - цени на горивата .
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Гадните американци, русофоби/русофили под всякаква критика, има нещо гнило в Близкия Изток, докога ще търпи българина подобно отношение, извънземните са виновни за курса на динара, модифицираните храни ни убиват и затова са виновни чалга певиците, не мога да вкарам трафик в сайта проклет да си Къци, има глобално затопляне, скапаните ловци на раци в Аляска и даже и пикапите в Аризона са за линчуване, изгрява слънцето от изток, тия са скапани комунисти, убийте ги, някой ми ср. в гащите, всички други са виновни, но разбира се ъфкорс не съм аз:)
Някой да продължи, ако има желание, ще стане хубава мешаница от хорски башка-словици:lol:
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Модата едни българи да обвиняват други българи, че били русофили/русофоби приключи преди около 100 години. Върнете се в наши дни. Ако някой харесва или мрази Русия това си е негова работа и не го прави автоматично демократ, комунист или лумпен. В политическата пропаганда, на която вярват по-ниско интелигентните хора, все още се насажда, че Русия и САЩ са някакви противоположности по отношение на демократичността и свободата. Нищо подобно. Двете държави не се различават особено, като Русия може би има известен превес в положително отношение, тъй като там има доста реформи след края на Студената война, докато в САЩ абсолютно нищо не се е променило.

А темата отиде в киреча след тази тъпотия на nortrant, на която други хора не се сдържаха да отговорят: "Проблема на Русия е, че използва нещо дадено й от природата за оказване на влияние върху останалите."
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

И каква е краткосрочната и дългосрочната прогноза за цената на горивата
Много ще ми е интересен анализа на Владко, ако познае може да го вземат в телевизията на гледачките
Не се справи много добре с минали събития, но може да уцели в предсказването
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

И каква е краткосрочната и дългосрочната прогноза за цената на горивата
Много ще ми е интересен анализа на Владко, ако познае може да го вземат в телевизията на гледачките
Не се справи много добре с минали събития, но може да уцели в предсказването

Хаха,сетих се за един познат,който беше ходил на гледачка.Почукал на вратата и тя попитала от вътре: "Кой е?" и той и казал:"Нали си гледачка,що питаш кой е?!" :lol:
Иначе по темата,не знам кои събития имаш предвид.Пък и аз нямам претенции да знам всичко или да познавам всичко.Доколкото разбах от тук,от там,цената ще е около 50-60$ през 2015г(или еквивалентната сума в юани).Една дългосрочна такава цена на петрола ще бъде повод за нашите "загрижени за народа" управляващи,да вдигнат акциза на горивата,не много-с 5 до 10%,ама е доста вероятно според мен.
 
От: От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Айде бе Проданов, чакам доказателствата, че Апостола е бил русофоб. Нещо се оака май?

Колкото до Ботев, ако толкова много държите на творчеството му, не трябва да пропускате факта, че има статии за:

- как чифути (тая дума използва) и турци извдевателстват над българското население в Македония
- как турците са нискокултурни примати и варвари

Тъй че, освен русофоб Ботев е и антисемит и туркофоб?


Имаш ли още нужда, или се чувстваш достатъчно подтиснат?

Доста жалко изглежда да казваш на някой, че се е оакал, когато си затънал до шия. Честита Нова година!
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Че ти си перманентно осран бе, Проданов. Некадърен трол от класа. За една седмица само това ли успя да измислиш?
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

:lol: Ясна е работата. Годината мина, развитие нулево.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Написах ти го по-горе, некадърен трол си, така че си прав за това - при теб няма развитие.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Става все по-тъжно...

Препоръчвам ти да прочетеш тази статия - авторът ѝ е мой приятел, считам го за изключително интелигентен човек. Там може да получиш отговорите на някои дълбоки неясноти за теб. Междувременно, мисли си за репликата с казашкия ботуш. На кой ли беше....

http://www.dnevnik.bg/analizi/2014/03/03/2252992_razedinenite_osvobodeni/
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Не съм регистриран в тоя парцал и не мога да прочета статията. Колкото до тая реплика, очаквам да докажеш, че е на Апостола.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

На мен не ми трябват регистрации да чета Дневник. Колкото до репликата - твоя работа. Приеми, че е моя измислица и бъди щастлив. ;)
 

Горе