2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Т.е., моят ментор ще да е Захари Стоянов. Ми.. нямам против. А твоят, Владко?
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Т.е., моят ментор ще да е Захари Стоянов. Ми.. нямам против. А твоят, Владко?

Аз нямам ментор,вярвам на себе си.Анализирам информацията и си извличам истината/лъжата от нея.Ти се хващаш за твърде дребни детайли,при това на единични хора.Ами я си представи,че твоя ментор са го хванали в издънка руснаците(примерно на пее на турците) и вместо да го убият, са го опънали,след което е станал отявлен русофоб. ;) Варианти много... :lol:
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Гадно копеле е бил Захари Стоянов...
Ти обаче си доста хлъзгав по тая тема - вчера, след като каза, че медиите на Прокопи са манипулативни и не ги четеш отказа да дадеш пример с обективни, които четеш. Днес ни казваш, че вярваш на себе си, но не ни каза откъде извличаш информацията, която анализираш.


Ето, аз казвам, че Захари Стоянов за мен е достатъчно достоверен източник, ти казваш, че не е. Кой е твоят източник на други факти и какви са те?
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Захари Стоянов за мен е достатъчно достоверен източник
Чел ли си записките?
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Гадно копеле е бил Захари Стоянов...
Ти обаче си доста хлъзгав по тая тема - вчера, след като каза, че медиите на Прокопи са манипулативни и не ги четеш отказа да дадеш пример с обективни, които четеш. Днес ни казваш, че вярваш на себе си, но не ни каза откъде извличаш информацията, която анализираш.


Ето, аз казвам, че Захари Стоянов за мен е достатъчно достоверен източник, ти казваш, че не е. Кой е твоят източник на други факти и какви са те?
Най-обективни са руските медии-Тасс и РТ примерно.Забелязал съм,че в БГ дословно ги цитират само малките медии и за моя голяма изненада-сайта на Пеевски.Без да ги изкривяват.От малките,има доста читави като петел,24родопи,трибали и т.н.Тук цензурата е най-малка и в доста моменти липсва.Пишеха цяло лято и продължават да пишат за геноцида над народа на Донбас,за убийствата на жени и деца там.Дай ми линк към новина от медиите на Прокопи,за военната операция в Донецк и Луганск.Да ти покажа къде има лъжа,къде изкривяване и къде истина. :)
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

ОК. Най-обективните медии са руските и тези на Пеевски. ОК :wink:
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

ОК. Най-обективните медии са руските и тези на Пеевски. ОК :wink:

Дай ми линк към новина на прокопиева медия,където съобщават за зверствата на отрядите на Коломойски.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Най-обективни са руските медии

Ти си промито мозъче.
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Най-обективни са руските медии-Тасс и РТ примерно.

Ти направо изби рибата двете държавни медии са най-обективните. Сега щом само тях ги четеш и тях ги анализираш и интерпретираш, но реално ти задават мнение по въпросите, та се пита как реши, че си най-обективен. Не за друго, ами поне ама някоя друга медия за цвят да четеш, а да четеш на Пеевски медиите. Харесва ми какво интелигентно момче си се превърнал по час на лъжичката на "обективно" мнение. Колегата над мен е казал всичко сбито и синтезирано.

За напред да знаеш обективното мнение или отразяане на събитие ще го търсиш не в масс медиите, а особенно не в държавните масс медии и най-вече руските, които са главни дейци в пропагандата.

Ако слушаш тези новини чудно ми е вече на мнение ли си че санкциите объркаха нещата в Русия и те са основен виновник - не за друго питам защото това се пуска официално, а преди се пускаше Русия самостоятелена вовеки ще обърне западното зло и гейове(не че в Русия е по-различно)
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Спестете си обидните квалификации,от щатските медии вярвам само на Блумбърг,но те са за бизнес,а не за обикновени новини.Четете най-манипулативните медии,а наричате мен манипулиран и промит мозък-типични проли....
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Мойте медиИ,
са по манипулативни,
от твойте медиИ!
 
От: 2,08 лв. за литър бензин за Коледа!!! Гарантирано от ГЕРБ!!!!

Спестете си обидните квалификации,от щатските медии вярвам само на Блумбърг,но те са за бизнес,а не за обикновени новини.Четете най-манипулативните медии,а наричате мен манипулиран и промит мозък-типични проли....

А ей така може вкарай още няколко + алтернативните източници и ютюб каналите има огормни ресурси - не гледай само държавни медии. Голям оксиморон само за себе си е обективност и държавна медията ;)
 

Горе