20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.98

От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Ама той няма нищо общо, ти си шефа на себе си :), ти можеш да си отвориш 2-ри бизнес акаунт, 2-ра фирма и пр.

Иначе другото си е вярно, да. Така е.

Значи да разбирам, че от Blinky зависят твоите приемания на разплащания. Кажи му да погледне темата и да си даде становището.
 
Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Видях я, още като стана дума мислех да взема участие. Мислиш ли, че този метод ще е важен? В смисъл дали си струва на база клиентите, които ще обработи? Иначе решенията се взимат заедно. ;)
 
Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Ама той няма нищо общо, ти си шефа на себе си :), ти можеш да си отвориш 2-ри бизнес акаунт, 2-ра фирма и пр.

Иначе другото си е вярно, да. Така е.

Значи да разбирам, че от Blinky зависят твоите приемания на разплащания. Кажи му да погледне темата и да си даде становището.

Човек тактично се опитах да намекна че не смятам услугата на epаy да го кажем меко за достатъчно качествена че да си заслужава, затова толкова години не съм си ресетнал акаунта при тях (можеби ако не се бях заключил преди 9 години нямаше да го смятам това ама съдба)

Ако я примемат от Адекс като оторизиран ритеилър на coolicehost... смятам че плащанията през кин ще са на по висока цена



Да преформулирам да не звучи грубо:

Сега може да се приемат плащания от epay.bg (безплатно за клиентите на системата и безплатно за Адекс) през фирмената сметка в ЦКБ (предпочитан начин за плащане)

След положени усилия за разправия с бумащина на компания която един ресет на парола не може да направи като хората , направени администативни разходи от фирмата, загуба на процент от сумата и отделно месечни плащания на такси към въпросната компания до достигане на оборот.... Отново Адекс ще може да приема Epay безплатно за клиентите


За клиентите разликата е дали ще въведат IBAN или КИН и за тази малка разлкиа е смятам че е правилно да абсорбират тези разходи и допълнително да се хаби административния капацитет на Адекс...


А ти ме убеждаваш как ще е по-добре да ритеилъра да ги приема платено вместо да ги приема безплатно :) и то за компания която няколко пъти повтарям че не е от най любимите на създателя на услугата (по лични причини)
 
Последно редактирано от модератор:
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Снощи плащах през http:/2co.com не знам какви такси има не е лесно, бързо и удобно.
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Снощи плащах през http:/2co.com не знам какви такси има не е лесно, бързо и удобно.
Вземам си думите назад.
Платих снощи в 4:11 часа и още не е отчело плащане.
 
Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

2цо са с най високите такси в цялата индустрия бавят парите по няколко месеца и са завлякли не е един или два хостинга.... в webhostingtalk е пълно със теми и като някой напише че са му отказали регистрация тамошните тролове разправят че е най-хубавото нещо което е могло да му се случи....

Незнам защо не харесваш Skrill компанията ни брой за бели хора (пуснати са ни опции който в пейпал не са за бг бизнес акаунти) в Eвропа са много силни, регистрирани са в Aнглия (имат EV сертификат GB) и най вече ако сгафят и те завлекат може да намериш техни хора в и то не един и двама България (a 400) :rolleyes:

Ходи намери някой от пейпал или тези 2цо

Ако лично не ги харесваш ще те разбера... това си е право на избор... :)
 
От: Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

2цо са с най високите такси в цялата индустрия бавят парите по няколко месеца и са завлякли не е един или два хостинга.... в webhostingtalk е пълно със теми и като някой напише че са му отказали регистрация тамошните тролове разправят че е най-хубавото нещо което е могло да му се случи....

Незнам защо не харесваш Skrill компанията ни брой за бели хора (пуснати са ни опции който в пейпал не са за бг бизнес акаунти) в Eвропа са много силни, регистрирани са в Aнглия (имат EV сертификат GB) и най вече ако сгафят и те завлекат може да намериш техни хора в и то не един и двама България (a 400) :rolleyes:

Ходи намери някой от пейпал или тези 2цо

Ако лично не ги харесваш ще те разбера... това си е право на избор... :)
Скрилл не ги бях чувал досега. А колкото до 2ко, пълен ташак. Изгубиха ми деня.
 
Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Преди бяха moneybookers но си смениха името аз пуснах линк до техния профил в джобс бг на предната или на първа страница веднага като ти писа за тях (още наемат девелопъри) може да разгледаш тяхното видео на български е
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Аз съм много доволен. Бях на nginx сървър и по wp не се усети много подобрение, но phpbb форум направо литна а преди беше като народна песен..
 
Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Радвам се че наблюдаваш подобрение :)

Ако все пак сложиш кеширане на урдпреса, мисля че ще се усети и при него :)

Заради издънки в последната версия на W3-total-cache (не на всякъде, но при някой сайтове имаше проблеми) в момента препоръчаваме Hyper Cache Extended на колегата от форума mlazarov, (само добавяш отметка да кешира и фиида - другото може да не се пипа)


ПП Който има урдпрес и не харесва кеш на страниците, може поне кеш на базата да си сложи. Отново е възможно подобрение, защото тези мъници са една идея по-лимитирани от стандартните планове...

ППП има плъгини специално за кеш само на базата данни - но не мога да препоръчам конкретен понеже не съм ги тествал сериозно...
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Махни 7 от цената. Или 6, или 8. :beer:
 
От: Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

ПП Който има урдпрес и не харесва кеш на страниците...

Такива като мене. Аз също не харесвам кеш на Уордпрес, и си имам причини за това, ама а един образ ме изкара, че нищо не разбирам от сайтове. Смешна работа - нито е работил с мен, нито ме знае, ама се изказва компетентно... Но пък и какво да им се ядосвам на глупавите хора, те никога няма да свършат.
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

С тоя кеш имам кофти експириънс.
Кешираше стабилно, нов запис в БД го вадеш с час закъснение, да не казвам колко време отнемаше да се визуализира промяна в пхп кода.
Ебал съм му и кеша.
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

С тоя кеш имам кофти експириънс.
Кешираше стабилно, нов запис в БД го вадеш с час закъснение, да не казвам колко време отнемаше да се визуализира промяна в пхп кода.
Ебал съм му и кеша.
В панела на coolice има опция да си изчистиш кеша и така промените ще ти се обновят веднага също ако ползваш някой плъгин отново би трябвало да има опция за изчистване на кеша
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

С тоя кеш имам кофти експириънс.
Кешираше стабилно, нов запис в БД го вадеш с час закъснение, да не казвам колко време отнемаше да се визуализира промяна в пхп кода.
Ебал съм му и кеша.

Кои плъгин си ползвал? Понеже до сега всичките които съм ползвал са имали clear all cache функция, така ще се визуализира веднага промяната.
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Къстъм сайт беше и кеша беше от хоста не на сайта
 
Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Махни 7 от цената. Или 6, или 8. :beer:

Защо на 8 по добре смяташ ли ще звучи ?

Такива като мене. Аз също не харесвам кеш на Уордпрес, и си имам причини за това, ама а един образ ме изкара, че нищо не разбирам от сайтове. Смешна работа - нито е работил с мен, нито ме знае, ама се изказва компетентно... Но пък и какво да им се ядосвам на глупавите хора, те никога няма да свършат.

Може малко да вдигнеш тогава времето за кеш от Unixy varnish плъгина аз на всичките си урдпреси ползвам, някакъв.... w3 total има най много опции но нещо последната версия се излагат... и затова сега е Hyper Cache Extended при сайтове с много трафик доста добре се държи


Къстъм сайт беше и кеша беше от хоста не на сайта

В моя хост може да си триеш кеша на хоста (Varnish) да му зададеш време различно от стандартно зададеното, или даже да го спреш само за един домейн в акаунта или само определено ип да го пускаш през кеша - както се казва пожелание на клиента :) има отделна иконка в цпанела като Петко написа :)

Идеята е който иска по бързичко или да редуцира натоварването без да ъпгрейдва може да уеличи времето за кеш и така да олекоти сайта в някой случай или да го спре в други :)
 
От: Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Защо на 8 по добре смяташ ли ще звучи ?

Психология на възприятието - по-добре се възприемат числа (цени) с кръгли/заоблени цифри. Ръбестите цифри за предпочитане е да се избягват.
 
Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

да взема да го провбвам значи като обявим новата продуктова линия :) всички цени ще с 1 цент нагоре :) в нейм чиип видях че цените в евро плуват леко според курса на долара :)
 

Горе