$200 на ден - Adult Affiliate

От: $200 на ден - Adult Affiliate

Кажи ми като ти платят парите с тази програма и ще се регна през твоя реф .. ;)
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Еми няма проблем ;) ако не плащат едвали ще ги промоутвам...
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

някои да се похвали с пейаут но и да пейстне скрееншот че му е платено ?
(не фак ест.)?! съмнявам ме..губете си времето с тия 30$ - 70$ signups

Пич не създавай теми където хората само си чешат пръстите и се надяват на нещо. а нещо което прави наистина пари.
поне ако на теб ти е платено..ама както виждам само предположения..То и аз мога да пусна 100000 с методи които "се изкарват пари" ама в краина сметка не се.
 
Последно редактирано:
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Пич не създавай теми където хората oT DigitalPoint само се залъгват с твойте глупости...
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

пич от моите глупости (сайтове) хората правят пари. мога да ти покажа и темите ако държиш . кои са ми глупостите които съм постнал.?.хаиде твоето се вижда че е губене на време..кои са моите? нещо изкачаш неподготвен без никакви основания..
първо тествай,изкарай пари и виж дали работи тогава поствай ..

Пич не създавай теми където хората ot digitalpoint само се залъгват с твойте глупости...
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

аз ще кажа че методът е хитър и наистина дава резултати , вече си чакам плащане , ако платят веднага ще пиша . до 1 седмица ще се разбере
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

И като се замисля, този метод може да ползва и за други програми :)
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Скоро ще има нова книга само че там ще се влага но ще се взима повече но ще я дам само на някои хора тъй като ми направи впечатление че повечето се регват заради книгата... Аз ще правя услуга а те ще ми я продават...
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

струва ми се че се опитвате да пробвате прословутия метод тук
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

точно така на прав път си аделина :)
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Регистрирах се преди малко, да ги видя дали аджеба плащат ;Д
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Книгата вече не я давам но като искаш може да ги пробваш...
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

В сериозен форум трябва да се обсъждат резултати а не предположения.Желая на Sobieski и тия които са се подписали под него - плащане, но най-добре е да се обсъждат резултати. Тия които са получили плащането, може да са агенти, често съм попадал на такива. От интернет измамата се печели страшно много..
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

В край на сметка излизам виновен.. Сякаш съм карал някой на сила да се регистрирва...

И СПРЕТЕ ДА МЕ ПИТАТЕ ЗА КНИГАТА И ДА КАЗВАТЕ КОЛКО СТЕ СЕРИОЗНИ
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Интересно защо те питаме за книгата и казваме колко сме сериозни:


Всеки който се е регистрирал през моя линк да ми пише ЛС за да му изпратя книгата.
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

В край на сметка излизам виновен.. Сякаш съм карал някой на сила да се регистрирва...

И СПРЕТЕ ДА МЕ ПИТАТЕ ЗА КНИГАТА И ДА КАЗВАТЕ КОЛКО СТЕ СЕРИОЗНИ

нито си виновен нито си карал никой да се регистрирва - просто метода работи
и защо да не питаме за книгата нали всичко е заради това което пише в нея
но вече започнах да си мисля че няма такава книга
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

ок оказа се както подозирахме - метода работи но програмата не - направих набързо 3 записвания за 105 долара всичко ок , но днес акаунта ми мистериозно не съществува :)
 

Горе