22 Август - SERP update - ?!

Yxaaaaaaa

Member
Здравейте!
Някой има ли информация какви са промените на гугъл за този SERP update. От тая дата 2 от сайтовете ми дръпнаха здраво надолу ( при положение, че преди тази дата графиката си вървеше стабилни нагоре ). Посещенията ми от гугъл се свиха с близо 20% и продължават да си се свиват, което почва да ме притеснява ;)

Всякакви съвети са добре дошли :)
 
От: 22 Август - SERP update - ?!

Здравейте!
Някой има ли информация какви са промените на гугъл за този SERP update. От тая дата 2 от сайтовете ми дръпнаха здраво надолу ( при положение, че преди тази дата графиката си вървеше стабилни нагоре ). Посещенията ми от гугъл се свиха с близо 20% и продължават да си се свиват, което почва да ме притеснява ;)

Всякакви съвети са добре дошли :)

и при мен е така, много се учудих, от 5-6 дена тотален срив на посещенията :shock:
 
От: 22 Август - SERP update - ?!

Мисля че е денс и скоро ще има обратна промяна. Въпрос е малко да се изчака и след това да се види, ако ста вкарвали линкове и това може да е причина. Аз лично не съм забелязал, но има малки промени. ;)

Еми съвети...линкове и малко рефреш на контента. Всичко е временно....след няколко дена пак проверете позицийте си, както и трафика. Успехи.;)
 
към засегнаитите имали промени по по топ 10 20 30 сайтовете ако не може да денс чакате наблюдавате и давате още инфо във темата ако не се оправи може да е пеналти.... а ако сте излизали със свеж контент напред маи ще ви трябва още свеж конент :)
 
От: 22 Август - SERP update - ?!

Имаше нещо с СЕРПА +/- по това време при live.com . Един US сайт от 2 позиция отиде ня майната си. Скоро го гледах , че пак взе да се връща.
 
От: 22 Август - SERP update - ?!

@Blinky content-a постоянно се освежава .. и метнах 3-4 линка .. освен Mr. Г да ме санкционирал, защото 2 от линковете ми не са от нишата ми. Ще следя още малко, ако продължи тва пропадане ще разваля тия линк размени :/
 
От: 22 Август - SERP update - ?!

@blinky content-a постоянно се освежава .. и метнах 3-4 линка .. освен mr. Г да ме санкционирал, защото 2 от линковете ми не са от нишата ми. Ще следя още малко, ако продължи тва пропадане ще разваля тия линк размени :/
за 2 линка и да те санкционират, братле не бъди параноик ...
Само от линкове неможеш да отнесеш пенълти
 
От: 22 Август - SERP update - ?!

от тази дата драпнах с 5 пъти повече посещения ... да чукам на дърво
 
От: 22 Август - SERP update - ?!

от тази дата драпнах с 5 пъти повече посещения ... да чукам на дърво
Явно е имало денс в класирането, нищо необичайно за Г. някой са скочили с повече посещения - илзизат по-напред или са излезли за нови думи, и двете е най-добре. А други обратното.

Вкарването на някой свеж линк може също да помогне много в това отношение, след като контента е добре подържан. ;) Силни и рилейтед - добрата кобминация. :wink:
 
От: От: 22 Август - SERP update - ?!

Приятели, на колко време се прави този ъпдейт? Има ли точна дата или горе долу на определен период? Благодаря предварително за отговора.

Средно по 1.5 пъти на ден Google правят някаква промяна в алгоритъма си :) Общо взето Google са сменили алгоритъма си 450 пъти за последната (2007) година
 

Горе