25 въпроса към Бойко Борисов

От: От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Ами ако ти пък си "агент" на друга партия и имаш за цел да всееш смут и объркване на нечии представи?
Или пък си поредният ентусиаст, поредният псевдо бунтар, който се дразни от това, че никой не отговаря на тъпи чужди въпроси?
Или пък си Волен wanna-be, драпа със зъби и нокти в чудене как да направи първите си стъпки?
Или пък наистина го имаш предвид?

Всичко зависи от любимата ви теория за конспирацията.

С това изказване само потвърди казаното от мен и затвърди поговорката "че не е виновен този който яде баницата а този който му е дава"

Когато някой тръгне да говори ИСТИНАТА и да отвори очите на РОБИТЕ автоматично се задейства стадния инстинкт и той става черната овца, бива наречен агент-провокатор или обичайното: "ти на какъв се правиш"

Защо не се задейства стадния ви инстинкт когато няколко министри на икономиката обявиха че България ще привлича чужди инвестиции с ЕВТИНАТА СИ РАБОТНА РЪКА.

Така в прав текст обявиха че България не е държава а КОЛОНИЯ от РОБИ готови да дадат труда и живота си за жълти стотинки.

След такова изказване в Германия или Англия където живеят ХОРА този министър и това правителсто ще бъдат моментално свалени а в Гърция ЛИНЧУВАНИ

Но в нашата Колония никой не реагира нито така наречените"Синдикати" всички от Държавна сигурност нито някоя от така наречените партии всичките продукт пак на Държавна сигурност, нито така нареченото "гражданско общество" каквото няма и никога не е имало

Не реагирахте защото: РОБА СИ ЗАСЛУЖАВА ГОСПОДАРТЕ

И евала на политиците нека експлоатират тази славянска (робска) РАЯ докато не осъзнаят че на тях не се гледа като на ХОРА а като на БЕЗМОЗЪЧНА ЕВТИНА РАБТНА РЪКА и средство за бързо забогатяване

И когато го осъзнаете ако въобще стане някога ще разберете че единственя начин за противодействие е:

Да спрете да гласувате за предварително одобрените от Колонизаторите политици
Да спрете да плащате данъци на колонизаторите
Да спрете да работите за по-малко от 1000 лева или да минете в сивата икономика

Не го ли направите ще ви експлоатират до ГРОБ и с право и затова не са виновни политиците ли така наречената "държава" а тези които ги избират и хранят плащайки данъци

Докато си давате задника ще го използват безвъзмездно или за жълти стотинки.

Вдигнете си гащите ако въобще са ви останали такива или отидете до най-близката аптека за ВЪЗЕЛИН

PS

Написаното по горе се отнася за Робите които работят за Българската минимална "заплата" от 240лева и средна от 500 лева или гласуват и плащат данъци на същите тези които са им определили това ПОДАЯНИЕ незнайно защо наречено заплата
 
Последно редактирано:
От: От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Няма да сложа линк, защото ме дразнят тия кретени от шоуто на Слави.
Как пък те все са най......?????!!!!...... Не че Боко е нещо ама и те са същите ла.на.......
 
От: От: 25 въпроса към Бойко Борисов

PS

Написаното по горе се отнася за Робите които работят за Българската минимална "заплата" от 240лева и средна от 500 лева или гласуват и плащат данъци на същите тези които са им определили това ПОДАЯНИЕ незнайно защо наречено заплата
Добре, ако искаш – бъди си сред колонията от роби и продължавай да сееш конспирации, по този начин осмисляйки живота си. Не ме трогваш.
Само не зацепвам: защо the fuck ме цитираш и после бълваш куп random bullshits, които нямат нищо общо с изказването ми?

PS

http://www.youtube.com/watch?v=2r7KrDHo0wE

И аре, да ти угодя: на къв се правиш?
 
От: От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Добре, ако искаш – бъди си сред колонията от роби и продължавай да сееш конспирации, по този начин осмисляйки живота си. Не ме трогваш.
Само не зацепвам: защо the fuck ме цитираш и после бълваш куп random bullshits, които нямат нищо общо с изказването ми?

Аз и не очаквам да зацепиш то затова си иска да притежаваш някои способности и ........ гънки

PS

Прочети още веднъж какво си ми написал и може да ти просветне защо написах всичко това
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Гънките си ги притежавам. Способностите също. Смятам, че затова, въпреки възрастта си, изкарвам много над цитираната от теб средна работна заплата.

Така че все още не ми просветва. Може би съм прекалено зает с живота си, че да се занимавам с такива глупости. Затова не ми просветва.

Но се радвам, че има хора като теб: така си припомням колко съм щастлив с "простотата" си.
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Гънките си ги притежавам. Способностите също. Смятам, че затова, въпреки възрастта си, изкарвам много над цитираната от теб средна работна заплата.
.

Блаженни са веруйщите, тяхно е царството господне

Но се радвам, че има хора като теб: така си припомням колко съм щастлив с "простотата" си

Радостта както и щастието ти е споделена от моя страна

Никой не е казал че си прост, но след като сам се определяш за такъв няма да спорим
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Славчо се излага много....може ли толкова злоба да се лее от предаването му към Бойко(10000 скеча с Краси Радков) и после да има наглостта да го кани на разговор........е Краси да се облече и да отговаря на въпросите.Такъв му е стила на Слави,какъвто и произходът-селски.....А на Бойко само евала ,че се мъчи човека да ни оправи и не е мишка да се крие като останалите политици,а говори открито.
 

Горе