25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

Нито имам желание нито време да обсъждам с теб как вълка си кара колите.

Репликирах те на съждението "свършили се нормалните коли та си взел Бугати да го дрънка по софийските дупки", което така или иначе няма много смисъл. Само ще ти напиша 2 думи за вейрона, това не е кола за всеки ден нито пък е комфортна и не не я взел да джика из софия, но това не значи че няма да я изкара да я покаже. Тази кола се кара по частни писти които той повярваи ми има пари да си поволи.

Човек за да си купи кола от този тип означава, че вече има цял парк с луксозни автомобили и ако иска всеки ден ще излиза в различна кола и да никои не си купува вейрон да джитка из софийските дупки.

Не се чувставай длъжен да ми отговаряш.
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

564770_432679940131257_2047226826_n.jpg

На Боко торбичките са найлонови!
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

Бойко ще си ходи скоро и много се радвам, че има млади хора които наистина мога да нарека Българи!
http://video.bgnes.com/view/37761
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

Търпението на младите хора е изчерпано и това личеше и по отправяните нецензурирани възгласи към министър-председателя - "Бойко, ку*во!" и "Бойко, мутро!".

как се радвам че такива будни и "интелигнтни" хора ще избират министри и президенти за напред... господ да ни е на помощ
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

Бойко ще си ходи скоро и много се радвам, че има млади хора които наистина мога да нарека Българи!
http://video.bgnes.com/view/37761

Значи Uni,
тъй като отскоро си пилея времето с четене на разни неща, мисля че имам под ръка точно описващо ситуацията от линка:
"Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните." Жан де ла Брюйер

Значи от клипа видях един напушен "мальчик" който незнае какво има в главата, опитващ се да извади от устата...
Втория който показаха пред камерата каза едно продълговато "Ъъъъъъ" по 3 пъти на дума, по веднъж на сричка.
(Което не е оправдание че БТВ е виновна - След като е на протеста значи е "Буден" Българин, и трябва да знае за какво е отишъл...)

Значи какво да добавя... ще ме изкарате анти-Българин - 100 про
Тъй като НЕ одобрявам подобни прояви макар да съм участвал в няколко - но по мирни един вид, и не в столицата.
Преобадавата надрусани, пияни, агресивни и какви ли не + единици възрастни оплакващи се от нещо което да си признаем... НЕ разбират :)
Тоя с празните джобове обра точките в очите ми, дали не пие Ракия питам Аз ?

Искали да свалят правителство, ти ги подкрепяш явно защото искаш същото.
Съмнява ме да чуя нещо конкретно от такива хора - те обитават едни интернет среди в които като се напафкат се облъчват сами с някви урудливи филми и картинки...
Дай да видя твоята гледна точка, какво следва ако падне Герба ?
Какви са вариантите, какви начините и какво по различно би било ако недай си боже след тия преврати остане парламент - как ще е живота след Герба. Но не на илюзии - давай реално обективна анализа.

Какво е решението ?


Пс:
Всеки ще каже три думи, какво иска какво не, или че не го интересува...
Как ще аргументираш себе си пред хората на които го казваш ?
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

myselfmonev чакаи да чуеш разсъждения от човек които не може да мисли и само повтаря като папагал из форума ...
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

myselfmonev чакаи да чуеш разсъждения от човек които не може да мисли и само повтаря като папагал из форума ...

Абе борисовче, я оди са скрий някъде, и не реви, че тату няма да го има вече.

@myselfmonev,

Да се маха тоя после ще му мислим, от това по-голямо зло няма.
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

Ами не ги купувайте торбичките. Щом имат пари и ресурсите да правят торби от хартия, тяхна си работа. Носете си по една чанта и готово. Спрете да ги купувате!

Аз до като не пуснат био разграждащи се безплатни торби (разбирайте торбата буквално става на прах след 2-3 седмици) както е в белите държави ще си нося чантичка с мен и така.
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

Ами не ги купувайте торбичките. Щом имат пари и ресурсите да правят торби от хартия, тяхна си работа. Носете си по една чанта и готово. Спрете да ги купувате!

Аз до като не пуснат био разграждащи се безплатни торби (разбирайте торбата буквално става на прах след 2-3 седмици) както е в белите държави ще си нося чантичка с мен и така.


Каква бяла държава бе бе промит мозък такъв? Всичко е интереси, всичко е ДЕМОКРАЦИЯ - да ви имам белите ДЪРЖАВИ аз - ходете в хамерика да си живеете като бели хора, и без това ви управлява пак президент мангал, недейте коментирайте теми като тази, при положение, че не отбирате нищо.
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

@AlanFort

И чий са интересите в това в държави като Германия, Англия, Ирландия, Швеция, Австралия и др. когато пазаруваш не само да не плащаш за торбичките, но и те да се разграждат след определено време почти напълно до състав, който не вреди на околната среда? Или ти предпочиташ да живееш в град пълен с торби и боклук на улицата лол! :cry:

@uni-web
huh? Я пак? :shock: Знаеш ли, че за такова изказване на друго място се влиза в затвора? Било то онлайн или не :oops:

Едит: при един от първите си постове тук някой ми беше пратил лично да не обръщам внимание на 5-6 индивида какво пишат. Май вече знам кои са :confused:
 
Последно редактирано:
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

@AlanFort

И чий са интересите в това в държави като Германия, Англия, Ирландия, Швеция, Австралия и др. когато пазаруваш не само да не плащаш за торбичките, но и те да се разграждат след определено време почти напълно до състав, който не вреди на околната среда? Или ти предпочиташ да живееш в град пълен с торби и боклук на улицата лол! :cry:

Баси как не можахте да разберете, че всичко тук е политическа поръчка за скубане. Всеки като теб ама това е по-екологично. Еееее оправихме всичко та взехме за торбичките да си говорим. Хората вземат по 2-3 000 евро на месец и дай сега да оправим и това,

Като искаш екология направи така, че мангалите да изчезват за седмица две след като се родят!
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

@AlanFort

И чий са интересите в това в държави като Германия, Англия, Ирландия, Швеция, Австралия и др. когато пазаруваш не само да не плащаш за торбичките, но и те да се разграждат след определено време почти напълно до състав, който не вреди на околната среда? Или ти предпочиташ да живееш в град пълен с торби и боклук на улицата лол! :cry:

На илюминатите, бре!
Питай тука няколко човека да те просветлят, да не `одиш прос`...
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

Вискяре, аз не мога те разбера пък и теб, уж не харесваше Бойко, а сега ходиш да го защитаваш в всяка една тема.
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

Да се маха тоя после ще му мислим, от това по-голямо зло няма.

Има със сигурност, но ще го видим и него скоро.
Такъв от който няма да се оплаква Българина не съществува.
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

@uni-web
huh? Я пак? :shock: Знаеш ли, че за такова изказване на друго място се влиза в затвора? Било то онлайн или не :oops:

Едит: при един от първите си постове тук някой ми беше пратил лично да не обръщам внимание на 5-6 индивида какво пишат. Май вече знам кои са :confused:

Я пак? Това само Бойко вкарва в затвора за думи вече си ми ясна с убежденията си и вижданията си. Да трябва да се внимава с платените драскачи и тези дето са с промит от медиите мозък!
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

Вискяре, аз не мога те разбера пък и теб, уж не харесваше Бойко, а сега ходиш да го защитаваш в всяка една тема.

Може и така да изглежда, но не ми е това идеята.
Не ми се вижда смислено да се обвинява само една личност, за нещо, дето е започнало от Техеранската и Ялтенска конференции. И нещо, което се управлява от хора зад кулисите. Хора, дето дърпат конците на който и да е водач на партия.
Масово българина обича да си има господар - като му е хубаво, да го възхвалява; като му е кофти - да го псува и да приписва на него всичките си злини.
Ще използвам тук, да ти кажа какво мисля. След като имаш излишна енергия, дето не можеш да и намериш приложение, мрази когото искаш. За мен мразенето е най-деструктивното човешко чувство. Но ме дразни, че се държиш като седмокласник на стадиона, когато играят Миньор-Перник и Лудогорец. Не правиш сметка, че си градиш лош бизнес имидж. Някой ще пожелае да работи с теб, ще чукне въпросче на гошо и ще види всички тези неща, дето си написал. Ако щеш ми вярвай, но ще са малко хората, прочели какво пишеш и да имат сериозно желание да работят с теб. Българите обичаме да бистрим политиката, но твоето представяне тук не е обсъждащо, а лозунгово. Дано ме разбираш. Весел ден!
 
От: 25 ст. За хартиена торбичка, или Торбичките на Бойко!

Може и така да изглежда, но не ми е това идеята.
Не ми се вижда смислено да се обвинява само една личност, за нещо, дето е започнало от Техеранската и Ялтенска конференции. И нещо, което се управлява от хора зад кулисите. Хора, дето дърпат конците на който и да е водач на партия.
Масово българина обича да си има господар - като му е хубаво, да го възхвалява; като му е кофти - да го псува и да приписва на него всичките си злини.
Ще използвам тук, да ти кажа какво мисля. След като имаш излишна енергия, дето не можеш да и намериш приложение, мрази когото искаш. За мен мразенето е най-деструктивното човешко чувство. Но ме дразни, че се държиш като седмокласник на стадиона, когато играят Миньор-Перник и Лудогорец. Не правиш сметка, че си градиш лош бизнес имидж. Някой ще пожелае да работи с теб, ще чукне въпросче на гошо и ще види всички тези неща, дето си написал. Ако щеш ми вярвай, но ще са малко хората, прочели какво пишеш и да имат сериозно желание да работят с теб. Българите обичаме да бистрим политиката, но твоето представяне тук не е обсъждащо, а лозунгово. Дано ме разбираш. Весел ден!

Може и така да изглежда, не съм тръгнал да се оправдавам за думите ми, щом ги мисля ги казвам, да може да си натрупам негативи, но го мисля и го казвам. Това правителство ми отне най-ценното желанието да въвя напред и да се развивам, да работя с желание.

Да разбирам това което искаш да кажеш, и няма как да не го разбера, но разбери ме и ти, нямам против никой тук, имам против с изказванията си в тези политически теми само едни единствени хора, мисля ги знаеш много добре.
Весел ден и от мен.
 

Горе