2500+ безплатни беклинка

От: 2500+ безплатни беклинка

Тая опера само за смартфони става.
 
От: 2500+ безплатни беклинка

От този тип линкове полза няма, по-скоро вреда. Има доста подобни изпълнения из нета, а лошото е че се обхождат бързо от търсачките и доста пъти се получава наказание, вместо хубаво количество беклинкове.
Обикновенно пускам максимум по 50-60 такива линкчета и то само за нови проекти - искам бърза индексация, а не "беклинкове" които в повече статистик сайтове дори ги няма, а имаш някакъв измислен редирект.
Мерси все пак за тулчето. Букмарквам го защото е със значително по приятен интерфейс от останалите които съм ползвал до сега :)
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Имам два идеални за проба сателита - и двата са създадени на УП по едно и също време и двата имат по 10 статии и са събмитнати в едни и същи СМ и двата имат по около 5 посещения на ден от Г. Сега на единият му набих 2000 линка, а на другият 0 и да видиме в следващият един месец какво ще се получи
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Имам два идеални за проба сателита - и двата са създадени на УП по едно и също време и двата имат по 10 статии и са събмитнати в едни и същи СМ и двата имат по около 5 посещения на ден от Г. Сега на единият му набих 2000 линка, а на другият 0 и да видиме в следващият един месец какво ще се получи
Много ще ми е интересно и на мен да видя какво ще се случи. Да се надяваме на положителни резултати.
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Според мене си е доста на късмет резултата . И аз събмитнах няколко блога на 2500 (бях ги зарязал да видим какво ще стане сега) .
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Силно препоръчвам тези линкове да се комбинират с други, даже по възмовност да имате голям микс от линкове, а не само такива, защото както казаха, ще ви изиграе лоша шега. Не го знам от опит, но предполагам. Както съм виждал сайт само с линкове от директории да на прокопсва поради факта, че това не е добър линк билдинг.

Аз мисля, да го пробвам лично за сателитки, които имат поне едно 200-300 линка от други места и не мисля да изплескам всичките 2500+. Ще е грубо като някой от ботовете или едиторите види, че имам над 3К линка, като 2500 (мисля, че по-малко ще отчете от тази бройка) са от сайтове, които са тулове за анализ. Някои ще кажат: какво ти пука, нали е линк. Така е, но определено не изглежда много читава историята само с тях или над 70% да имаш само такива. Успехи.

П.П: + едно репче от мен за тула. ;)
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Не знам дали ще помогне но със сигурност не би трябвало да навреди защото иначе представяте ли си какво щяха да правят хората на конкуренцията си, ако това оказваше вредно влияние
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Я кажете как да процедирам имам сайт в който съм направил около 150 5,6,7,8 пр баклинка анджела и пол стайл + този туул 2500 беклинка + още 1 туул от програмка 3000 пак такива ухо ис линкове + 200 директории стигна до позиция 3 в гоогле и почна да ми пада до 7,8,9 позиция. Сега мисля да вкарам малко еду гов линкове за разнообразие.. Кажете как да разнообразя компетицията ми е 713 000 a сайта е на горе доло 1 месец
А и м
ежду другото тия линкове who is и тн.. въоще не ми ги индексира.. те мисля че са като сайта ти е нов паяка да го намери по бързо :)
 
От: 2500+ безплатни беклинка

хаха, играч го раздаваш, и аз съм горял заради такива изпълнения като твоите- 4000 линка на сайт за 1 месец. Успокой топката малко и започни да събираш линкове, няма да е зле да имаш и nofollow линкове, че става много подозрително. Всъщност спри се за месец с трупането на линкове, само поствай.
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Четири дни след пробата и в двата блога продължават да влизат средно 3-5 човека на ден и двата по ключови думи ги няма в първите 100 на серпа. Но за сега приемаме че е още рано за равносметка
 
От: 2500+ безплатни беклинка

При мен вече се забелязва по бърза индексация. Не съм сигурен дали не е само временно явление и дали изобщо има нещо общо с тея линкове.
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Пробвам на 3 сайта с 3 различни цифри. 50, 100, 250.
Ще пиша пак като видя резултата.
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Все още се радвам на по-бърза индексация.
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Нямаше и 24 часа и забелязах по-бърза индексация. Имам 4 нови сайта, на месец и малко и на 4те бяха пре-индексирани за този период.
Мисля, че този tool е много полезен, но не за индексация, ами за пре-индексация.
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Мога ли да видя някак чужд сайт къде е аднат в кои директории и колко беклинка има?

А за тези 2 500 безплатни беклинка за един сайт сложих 50 това му бяха и първите линкове. От 8-9-14 позиция се дигна на 2-3-11 позиция по дадено търсене. За други търсения различно сякаш има леко покачване. И при мен по-бързо се индексираха странците, резултатите са за 5-6 дена. Може би ще ги комбинирам с други линкове и ще ги пускам поетапно.
 

Горе