27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

redrum

Well-Known Member
Отваря ли ви се фейса? Явно е някакъв сериозен проблем, щото тотално изчезна при мен.

It's not just you! http://FACEBOOK.COM looks down from here.
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Instagram също умря. Зарежда празна страница. В туитър има хаштаг #facebookdown
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Instagram не работи, twitter блокира за момент :)

И чекера спря да работи downrightnow.com
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

До колко време ще започнат самоубийствата ?
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Марк взе парите и каза дръжте ме за ...... :d

иначе като си гледам статистиките е почнал да прекъсва тъй като трафика е по малко и е заминал след 8 часа

п.с.
сега е момента да кажа, че купувам ФБ акаунти с приятели , ФБ страници BG , USA, UK ,AU и д.р.
купувам живи токени, работещи приложения, adsens акаунти :) , сайтове със стабилен месечен доходор от Adsense , търся Seo junior и или Seo специалист за работа в офис
та общо взето е това, мисле че доста хора ще прегледат темата :) някой може да има интересни неща
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Чудех се кога ще съобщят в нашите медии, че Фейсо умря е, преди 5 минути по Нова го издумаха, а той от час го няма :D
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Във всички медии го съобщиха вече - фейсбук не работи - света е в паника :)

Еми как няма да е след като толкова много хора са зависими от един сайт? и за тях Интернет се изчерпва със същия?
от фб поне на началната страница можеха да сложат няколко котенца, докато разрешат проблема да има с какво да се занимават десетки милиона човека
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

nortrant майтапа на страна много бизнеси зависят изцяло от Facebook през последните години, имам клиенти, които продажбите са им от 100% FB ads няма ФБ няма продажби :) , спира ФБ и телефона почва да звъни хахаха , да не говорим за трафика които си докарваме от там и т.н.
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

И при мен имаше проблем, но вече изглежда, че всичко е наред!
 

Горе