29 импресии, а адсенс ми пише че имам 11 импресии

stancho1234

New Member
Ба според аналитикс неска имам 29 уникални посещения което значи поне 29 импресии а адсенс ми пише че имам 11 импресии егати цирка те така както не отбелязват импресии могат и кликове да не отбелязват...
 
От: 29 импресии а адсенс ми пише че имам 11 импресии

и при мен е същото положение тиксото показва 600 имресии,адсенса 400.Цирк...
 
От: 29 импресии а адсенс ми пише че имам 11 импресии

Че то кога Google не са мамели?
Когато ползвах AdSense резултатите от това, което отчитат моите броячи и това, което Google показва, бяха различни (макар и с уж дребни отклонения).
Когато ползвах AdWords положението беше сходно. Само дето тук не ти намалява резултата както при Adsense, а ти надписва малко сметка отгоре. Отделно, че не им пукаше при report, че по рекламата ти е кликано от адрес http://192.168.*.*/ (от къде ти е кликано може да засечеш по referer-а след малко декодиране нa Google Ad referer-а ако има такъв изобщо).

Вие какво искате? Нали трябва да отчетат 35% покачване на печалбите пред акционерите, че скучният Facebook ще ги подмине в кинтите.
 
От: 29 импресии а адсенс ми пише че имам 11 импресии

На адсенса брояча е объркан.
 
От: 29 импресии, а адсенс ми пише че имам 11 импресии

Просто не при всяко посещение се показват реклами, а още по-малко пък платени.
 
От: 29 импресии, а адсенс ми пише че имам 11 импресии

Не си ли се замислял че някои потребители имат инсталирани плугини на браузърите за блокиране на адсенс. Или че сигурно има и хора които ползват браузъри не поддържащи скриптове, а даже има и текстови браузъри като lynx. Така те правят импресии но не виждат едсебс кода. Също така гугъл таргетира рекламите по държави и ако за дадения език от която държава е IP-то няма налични реклами, няма да покаже нищо. Има още хиляди причини.
 

Горе