350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

Глупак.....
От известно време ми се въртят политически идеи в главата. Да предлоложим, че ми че пусна оферта за оборудване на най-обикновен подлез, съответно предоставям оферта за 2к лева да се ремонтира този подлез.
Всичко е ок и за 2к подлеза почва да блести. В случая аз искам да ремонтирам следващия подлез и пак за едно 2к лева хората са доволни.. Та подобни кретени като теб няма ли да гласуват за мен и да ме изберат за кмет? Само ми трябва една независима медия да не искривява нещата и съм готов на големи подвизи:)

:lol::lol::lol:
Ти с 2000лв. не можеш да си оправиш банята бе пич, кви глупости дрънкаш :-o
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

В богата държава е срамно да си беден. В бедна държава е срамно да си богат.
Точно бедняшкото мислене ни е проблема. Не е проблем, че на някой се дават много пари. Проблем е, че насреща няма полезен резултат за хората.

Много си прав!

Вчера седнах (докато чакам) на една пейка в парка при едни баби - обсъждаха разни хора, тесхи съседи и познати, дори роднии. Темата беше пари - кой колко имал, от къде ги взел, и прочие... личеше си зависта. По-късно бях на по бира с приятели. На съседната маса имаше група младежи които пак говориха за пари, и обсъждаха този и онзи - кой колко имал и от де ги е взел...

Разликата между двете групи със сходни теми на разговор е може би 50г.

Българина не гледа себе а другите. Ей заради това сме на този хал.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Много си прав!

Вчера седнах (докато чакам) на една пейка в парка при едни баби - обсъждаха разни хора, тесхи съседи и познати, дори роднии. Темата беше пари - кой колко имал, от къде ги взел, и прочие... личеше си зависта. По-късно бях на по бира с приятели. На съседната маса имаше група младежи които пак говориха за пари, и обсъждаха този и онзи - кой колко имал и от де ги е взел...

Разликата между двете групи със сходни теми на разговор е може би 50г.

Българина не гледа себе а другите. Ей заради това сме на този хал.

Не смесвайте нещата! Между обикновените хора и политиците разлика голяма. Политиците получават пари от хората.

А хората, си ги изкарват - кой честно, кой нечестно, но сами си ги изкарват! Честно казано не ме вълнува кой откъде печели. Има такива, които много знаят но печелят малко, има такива, които много знаят и печелят много, има такива, които нищо не знаят и нищо не печелят и такива, които нищо не знаят но много печелят - имам предвид получават доходи де... Та мисълта ми, че хората си уреждат живота, както искат или както могат, но без значение колко пари си изкарват или как ги изкарват е факт, че се дават пари на държавата от всеки джоб, по-голямата част, от които не се усвояват по предназначение!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

А купуването на гласове си върви по старите схеми и за старите партии

http://news.plovdiv24.bg/432049.html


http://btvnews.bg/video/news/zhelanie-za-glasuvane-v-turtsiya.html

Изненада! Столипиново гласува за БСП <- ХАХАХ
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ако тия гласове бяха за ГЕРБ, веднага щяха да ги обяват за купени :lol:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

А купуването на гласове си върви по старите схеми и за старите партии

http://news.plovdiv24.bg/432049.html


http://btvnews.bg/video/news/zhelanie-za-glasuvane-v-turtsiya.html

Значи ГЕЯ не можа да спечели въпреки това?
хахаха, колко сте жалки
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Изненада! Столипиново гласува за БСП <- ХАХАХ

Недей така бе, те циганите гласуват по съвест :).
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Смятай щом и циганите не искат да гласуват за герб аххаха :D

Ти смяташ ли, че мангалина ще си занесе мързеливия задник до урната, ако никой не му плати?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

:lol::lol::lol:

[video]http://vbox7.com/play:9bd1b6e71c[/video]
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Циганите винаги гласуват за БСП ако някоя партия не им купи гласовете. Това всеки що годе нормален човек го знае, освен ако не е живял в пещера през последните 10 години.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Циганите винаги гласуват за БСП, освен ако някоя партия не им купи гласовете. Това всеки що годе нормален човек го знае, освен ако не е живял в пещера през последните 10 години.

Циганите винаги гласуват за този, КОЙТО ИМ ПЛАТИ НАЙ-МНОГО. Това го знае всеки нормален човек, който не е заслепен от антигерберщина.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Циганите винаги гласуват за този, КОЙТО ИМ ПЛАТИ НАЙ-МНОГО.
Аз казах абсолютно същото, но с малко по-други думи. Ако не си го разбрал това вече е друг въпрос.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Аз казах абсолютно същото, но с малко по-други думи. Ако не си го разбрал това вече е друг въпрос.

Не. Ако беше казал, че БСП си им плащат по дефолт щеше да е същото. А на някои избори, може някой да се е бръкнал повече. :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

БСП няма нужда да им плащат, защото циганите са си техен електорат. Имало е изключения през годините, но като цяло си е така.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

БСП няма нужда да им плащат, защото циганите са си техен електорат. Имало е изключения през годините, но като цяло си е така.

Стига бе. Как виждаш циганина мързелив, да стане в неделя сутринта и с бодра крачка да се запъти да гласува, ей така без нищо, щото по принцип бил от БСП. Това и да го видя, няма да го повярвам.
Все някое кифте, кибабче, малка бира и 100 г. пуканица е взел. Без нищо - няма начин. У живота и смъртта.

Не мога да разбера, що като дойдат избори всички са обхванати от някаква идиотска наивност, щото видиш ли "Х" е казал, че ще ги "оправи", от лошото досегашно управление на "Y".
И обикновено "Х" успява, после "оправя" и така докато дойде "Z"- (месията, спасителя) и нещата се поседемнайстят.

Не разбрахте ли вече, че всички които ви се лензят от екрана (или сайта, вестника), дрънкат едни и същи глупости и накрая нищо не става?

Политик е особен вид (хомо политикус) събрал най-гнусното, подло и лъжливо измислено някога.

Вервайте си!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Значи цигани и пенсионери, други има ли?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Алъна и унито, аз други не познавам :beer:
 

Горе