350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

За печатниците няма лицензионен режим. Поръчките за печатане на бюлетини стават след провеждане на обществена поръчка. Шашмите стават точно по време на тези поръчки.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Сега в новините ще се появи Бойко и ще каже: - За това нещо са виновни тройната коалиция, Станишев, Царя и Доган :lol:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

По ТВ7 го дават, сега ама той свърши почти сега са въпросите, иначе после ще има протести пред ГРОБ. :D

Къде може да се гледа какво говори Станишката сега?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

А междувременно...
"Изнесената информация от някои медии, за разбита печатница за бюлетини, категорично не отговаря на истината.". Това заяви за Агенция "Фокус" Севделина Арнаудова, говорител на Националния предизборен щаб на ГЕРБ.
Източник

:lol:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

АЗ ЗА КАКВО ВИ ГОВОРЯ НЯКОЛКО МЕСЕЦА, ГЕРБЕРИТЕ ТУК СЕ ПРАВЯТ НА УДАРЕНИ. ЕЙ ВИ НА!!!

ЕВАЛА НА ЦАЦАРОВ И НА БАРЕКОВ!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

СЕГА ЩЕ КАЖАТ ГЕРБЕРИТЕ, ЧЕ СТАНИШЕВ Е ВИНОВЕН !!!! ЛОВЯ БАС!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Тя сигурно ползва само източници от МВР, а там никой не е знаел за акцията. Смятай каква война между институциите тече в момента.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Редрум, гледай Тв7

Алане, недей бъди такъв бе ще кажат 3ната коалиция :D
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

За печатниците няма лицензионен режим. Поръчките за печатане на бюлетини стават след провеждане на обществена поръчка. Шашмите стават точно по време на тези поръчки.

Добре де тая Негенцова (или нещо такова) е шеф на ЦИК още когато Бойко е бил пожарникар. Пак да питам: И тя ли е корумпирана?

Все едно на мач Реал-Барселона да сложат за съдия Жозето, а страничните да са помощника и масажиста. И после прокуратурата да заведе дело, че Жозето е свирил 9 дузпи. :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не знам за вас мен си ме кефи много служебния кабинет, институциите взеха че проработика има надежда и за тях!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

www.offnews.bg/index.php/193647/prokuraturata-potvardi-gerb-gotvel-falshivi-izbori

25 ДЕПУТАТСКИ МЕСТА ЗА ГЕРБ АКО ТЕЗИ БЮЛЕТИНИ СА БИЛИ ПОПАДНАЛИ НА МЯСТОТО.


ВЕДНАГА ДА РАЗКАРАТ ГЕРБ ОТ ИЗБОРИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!

Гледам господин Бареков и аз по tv7!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

...

ЕВАЛА НА ЦАЦАРОВ И НА БАРЕКОВ!!!

Гаранция ще почнеш да го плюеш, ако каже нещо против шефа ти. Не го хвали толкова тоя лайномет Барека.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Добре де тая Негенцова (или нещо такова) е шеф на ЦИК още когато Бойко е бил пожарникар.
Не мисля че ЦИК има каквато и да е роля в цялата схема.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Редрум, гледай Тв7

Алане, недей бъди такъв бе ще кажат 3ната коалиция :D
За първи път да ме е яд, че нямам телевизор. Сайтът им не се отваря, да ги е...
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Мен ме мъчи друг въпрос. Как така от ЦИК дават на тая печатница лиценз, като е собственост на общински съветник от герб, и това не е ли в разрез с някакви правила?

Или и ЦИК са корумпета? Щото ако са, могат и по елегантно да фалшифицират изборите.

Когато имаш повече от 121 депутати ако те гласуват на под строй а не мислят гласуваш каквото си искаш
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не мисля че ЦИК има каквато и да е роля в цялата схема.

Е как да няма. Нали те одобряват и печатници и вид на бюлетините и мастилото сигурно.

Ташака е пълен. Днес мислех да пусна тема:

"Защо няма да гласувам", ама куллайс локнал политиката :).
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Абе скандала е грандиозен и излагацията тотално, но аз се радвам от развоя на събитията. Белким прогледнат някои от зомбитата герберасти.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Е как да няма. Нали те одобряват и печатници и вид на бюлетините и мастилото сигурно.
Те нищо не одобряват. Просто са чиновници, работата на които е много строго регулирана. Всичко което правят е зависимо от обществените поръчки и законовите разпоредби, които са много стриктни. Избори се фалшифицират на други нива.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Мен ме мъчи друг въпрос. Как така от ЦИК дават на тая печатница лиценз, като е собственост на общински съветник от герб, и това не е ли в разрез с някакви правила?

Или и ЦИК са корумпета? Щото ако са, могат и по елегантно да фалшифицират изборите.

а де....,,,,
 

Горе