350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не е достатъчно. Когато бюлетините влязат в чувала вече са преброени, а резултатите са описани в специални протоколи, които придружават чувалите. После никой не ги брои, а се взимат само данните от документите. Броят се втори път само ако има жалби и съда или ЦИК решат, че трябва повторно преброяване.

Тогава за чий хуй са им тия 350к бюлетини? Само фалшиви протоколи им стигат. Щяха да спестят хартия, да не се изсичат тропическите гори.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

ХАХАХХАХХАХАХА СЛУШАЙ ТВ7 СЛЕД 2 МИНУТИ ЩЕ БЪДАТ ГЕРБ ДА ЗНАЕШ КАКВО ДА ГОВОРИШ, ЧЕ СИ СМЕШЕН ОТВСЯКЪДЕ. ПОНЕ ДА ТИ КАЖАТ КАКВО ДА ГОВОРИШ, ЧЕ ЗАСЕГА МЪЛЧАТ И СЕ ЧУДИШ КАКВО ДА КАЖЕШ.

Мишкар ако се чудех щях да мълча като теб когато те питам нещо, но за твое учудване си давам мнението когато ми е кеф.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

И КАКВО ТИ Е МНЕНИЕТО, ЧЕ ПРОКУРАТУРАТА И ДАНС - СТАНИШЕВ ГИ Е НАКАРАЛ А???????
МНОГО СТЕ НАГЛИ, ЕЙ СЕГА ЩЕ ВИ СЕ ИБ*Е МАЙКАТА ОТВСЯКЪДЕ, С ПРАНГИТЕ ЩЕ ХОДИТЕ.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Тогава за чий хуй са им тия 350к бюлетини? Само фалшиви протоколи им стигат. Щяха да спестят хартия, да не се изсичат тропическите гори.

Не става само с протоколи. Един чувал да хванат с драстични разлики в бюлетините и резултатите, и ЦИК ще нареди повторно преброяване на абсолютно всички чували. Ще се разкрие голямата измама и после не знам какво ще стане, но хич няма да е хубаво. Сигурно ще трябва армията да се намесва... ако все още има такава в България.
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Тогава за чий хуй са им тия 350к бюлетини? Само фалшиви протоколи им стигат. Щяха да спестят хартия, да не се изсичат тропическите гори.

за в случай че има ръчно преброяване....

Вискяр искам да чуя ако не е имало нищо нередно що собственика на печатницата излезе в ефир и каза че били само 350 бюлетини.... и чакахме прокуратурата да излезе и да каже цифрата 10 палета по 35 000 бюлетини
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

COOLICE - ОСТАВИ ГИ, ТЕ НЯМА ДА ПРИЗНАЯТ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, ТОВА ТИ Е НАПЪЛНО ЯСНО. ЩЕ ОТРИЧАТ И ЩЕ КАЗВАТ, СТАНИШЕВ ВИНОВЕН ТО Е ЯСНО.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Или от БСП и ДПС са много хитри, или от ГЕРБ са пълни аматьори. А на Бареков прякора "Капут" много му отива :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Барека каза 350 000 пъти зе бюлетините били 350 000 ......
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Или от БСП и ДПС са много хитри, или от ГЕРБ са пълни аматьори. А на Бареков прякора "Капут" много му отива :)

Е МНОГО ЯСНО БЕ, СТАНИШЕВ Е ВИНОВЕН, ГЕРБ СА НЕВИННИ!!!!!!!!!!!!!!!!! ПРОСТАК
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Или от БСП и ДПС са много хитри, или от ГЕРБ са пълни аматьори. А на Бареков прякора "Капут" много му отива :)

добре що не дадохте на фирма не на ваш човек да печати бюлетините и що има толкова много бюлетини като и една нямаш право да имаш
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

ТОВА СА БИЛИ БЮЛЕТИНИТЕ, КОИТО Е ТРЯБВАЛО ДА СЕ ЗАЧЕРКНАТ С ГЕРБ.
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов


аз да попитам що в печатница на герб са намерени и собственика на печатницата общински съветник от герб говори в ефир на тв 7 че били намерени само 350 бюлетитни (с ушите си го чух)

и чакахме прокуратурата да потвърди бройката 350 000
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Има един виц за "Ако мине". Е, не мина. :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не знам що реши, че съм от ГЕРБ. И двете партии са ми еднакво отвратителни, просто коментирам ситуацията.
@ ReminD, на какво се дължи безпричинното обиждане на членове от форума?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Това, на всички от герб са ви толкова промити мозъците, че просто нямам думи. Да не говорим, че просто сте като коне с капаци. Цели три години и половина ви се пляскат какви ли не глупости и вие пак си знаете едно и също.

Пък който не е съгласен с вас, вече не ви е никакъв друг освен враг. Как се не усетихте не знам. Това вашето никъде ама никъде го няма. :(

Или от БСП и ДПС са много хитри, или от ГЕРБ са пълни аматьори. А на Бареков прякора "Капут" много му отива :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Сега си мисля барека каква е фурнаджииска лопата, винаги гледа да е на страната на силните на деня. Точно като ReminD които първо беше за герб, псле за БСП после за Кунева и сега пак е за БСП, ама на него му е простено все пак само шепа хора го четат. На бареков мед му капеше от устата за герб преди, сега надуши вълната, че ще уравляват БСП в коалиция с ДПС и кунева и веднага обърна дупето, направо си подари телевизията. Никво уважение за такива хора!!!!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не мисля че на някой от пишещите в тая тема му пука за житейските перипетии и терзания на Бареков. Тук говорим за съобщението на прокуратурата и за опита да се фалшифицират изборите.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Сега си мисля барека каква е фурнаджииска лопата, винаги гледа да е на страната на силните на деня. Точно като ReminD които първо беше за герб, псле за БСП после за Кунева и сега пак е за БСП, ама на него му е простено все пак само шепа хора го четат. На бареков мед му капеше от устата за герб преди, сега надуши вълната, че ще уравляват БСП в коалиция с ДПС и кунева и веднага обърна дупето, направо си подари телевизията. Никво уважение за такива хора!!!!!!

остави го барека коментирай това

Първоначално написано от rombeca
Мен ме мъчи друг въпрос. Как така от ЦИК дават на тая печатница лиценз, като е собственост на общински съветник от герб, и това не е ли в разрез с някакви правила?
 

Горе