350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Е как да няма. Нали те одобряват и печатници и вид на бюлетините и мастилото сигурно.

Ташака е пълен. Днес мислех да пусна тема:

"Защо няма да гласувам", ама куллайс локнал политиката :).

човек да не гласуваш означава се си съгласен с това което се случва
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

а де....,,,,


Ето го гебера. Коментирай бе, общински съветник от партия герб 350 000 фалшиви бюлетини. ЕЙЙЙ!!! СРАМ НЯМАТЕ МАЙКА МУ ДА ИБ*.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Този бареков няма такъв мазник, чак на лицето му е изписано. Малко ми става жал за него, че в момента е в шах и не може да се ориентира в обстановката на кой да лиже задника, но във всички случаи е отписал гроба:)
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Те нищо не одобряват. Просто са чиновници, работата на които е много строго регулирана. Всичко което правят е зависимо от обществените поръчки и законовите разпоредби, които са много стриктни. Избори се фалшифицират на други нива.

За президенските и за тези избори за първи път всичките поръчки се печелят от една фирма и това е конктентата (пак поватрям всички бюлетини за цяла България са печатани там)
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Ето го гебера. Коментирай бе, общински съветник от партия герб 350 000 фалшиви бюлетини. ЕЙЙЙ!!! СРАМ НЯМАТЕ МАЙКА МУ ДА ИБ*.

това са 25 депутатски места с който герб си осигурява пълна власт да прави каквото си иска
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ето го гебера. Коментирай бе, общински съветник от партия герб 350 000 фалшиви бюлетини. ЕЙЙЙ!!! СРАМ НЯМАТЕ МАЙКА МУ ДА ИБ*.

харабия в тоз форум те признавам за пълен празник как реши че съм пък гербер :D........... иначе на една и съща идея сме фенове не съм гербер спокойно:lol:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Продължават да ви бутат зрелище, а вие да не питате къде е хляба... Вълнувате се така, сякаш това са ви първите избори в живота. По-спокойно.

:rolleyes:
Близо 80 мнения и само това е смислено. :(
Я някой да ме светне колко гласоподаватели има в секция и на колко секции комисиите трябва да се купят, че да се вкарат тези 350 000 бюлетини в употреба?
Не е невъзможно да се купят цели комисии - доказва го изкупуването на депутатите на Атака в предишния парламент.
При големия % негласуващи дори не е нужно да се подменят бюлетини (излишно усложнение) - достатъчно е само да се добавят.
Но колко комисии трябва да се купят, че да не бие на очи? Не може 5-6 избирателни секции да покажат 98% гласували. Не върви. Не сме 1980 година.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Не върви. Не сме 1980 година.
Не сме, но разсъжденията ти по темата датират с тогавашна логика. Схемата изобщо не включва участие на хора от секциите. След тях се подменят протоколите и чувалите с бюлетините. Предполагам скоро ще стане ясен точният механизъм.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Че, то да не е само това начина бе братле, може и по време на превоза и всичко може, начини много.

:rolleyes:
Близо 80 мнения и само това е смислено. :(
Я някой да ме светне колко гласоподаватели има в секция и на колко секции комисиите трябва да се купят, че да се вкарат тези 350 000 бюлетини в употреба?
Не е невъзможно да се купят цели комисии - доказва го изкупуването на депутатите на Атака в предишния парламент.
При големия % негласуващи дори не е нужно да се подменят бюлетини (излишно усложнение) - достатъчно е само да се добавят.
Но колко комисии трябва да се купят, че да не бие на очи? Не може 5-6 избирателни секции да покажат 98% гласували. Не върви. Не сме 1980 година.
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

:rolleyes:
Близо 80 мнения и само това е смислено. :(
Я някой да ме светне колко гласоподаватели има в секция и на колко секции комисиите трябва да се купят, че да се вкарат тези 350 000 бюлетини в употреба?
Не е невъзможно да се купят цели комисии - доказва го изкупуването на депутатите на Атака в предишния парламент.
При големия % негласуващи дори не е нужно да се подменят бюлетини (излишно усложнение) - достатъчно е само да се добавят.
Но колко комисии трябва да се купят, че да не бие на очи? Не може 5-6 избирателни секции да покажат 98% гласували. Не върви. Не сме 1980 година.

то и предния път една партия разнасяха чувалчета след вота... съвсем организирано могат да ги добавят просто да има доказатлества ако има ръчно преброяване...

незнам дали си спомняш галсуватнето избрателния закон преди когледа имаше някакви съмнения относно това къде ще с съхраняват бюлетините през нощта и една партия си го гласува под строй...



каквото и да си говорим това е страшно посегателство срещу демокрацията в бг
 
От: Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

човек да не гласуваш означава се си съгласен с това което се случва

Не! Имам си собствено мнение. И причини. Спрял съм да гласувам, когато повечето от агитаторите тука са ходели прави под масата.

Какво беше написал преди: "Няма да гласувам за човек, от когото съм по-умен" (или нещо такова).

Аз пък няма да гласувам за човек, от когото съм по-честен. А политиците са нагли лъжци. Всички!
 
  • Like
Реакции: Brad
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Как пък баш общински съветник от ГЕРБ е спечелил конкурса пак...
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Как пък баш общински съветник от ГЕРБ е спечелил конкурса пак...

E ТИ КАК МИСЛИШ?

БАЙДЪН ( BAYDAAN ) МИ ДАДЕ РЕПУТАЦИЯ ОТРИЦАТЕЛНА


"ЧЕРВЕН БОКЛУК! ЕВАЛА ЗА ПАРТИЗАНСКАТА АГИТАЦИЯ, НО ПАК ЩЕ ВИ ИЗМЕТЕМ И ЗАЛИЧИМ ОТ ЛИЦЕТО НА БЪЛГАРИЯ!"


е с 10 процента 350 000 сигурно щяхте да ни "БИЕТЕ" : )
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

ами простата сметка при 200 гласоподаватели в секция и 6-7 човека комисия е над 12000 човека, Това е при 100 % гласове за герб
За да не бие на очи трябва да са не повече от 40-45 процента - т.е 25 000 човека!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Не сме, но разсъжденията ти по темата датират с тогавашна логика. Схемата изобщо не включва участие на хора от секциите. След тях се подменят протоколите и чувалите с бюлетините. Предполагам скоро ще стане ясен точният механизъм.

Я ме светни с модерните си разсъждения кога се подменят протоколите?
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Я ме светни с модерните си разсъждения кога се подменят протоколите?
По всяко време след приключването на изборния ден може да стане, но преди данните да се вкарат в компютъра на ЦИК. После вече няма смисъл, освен ако няма повторно преброяване.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Я ме светни с модерните си разсъждения кога се подменят протоколите?

Що да променят протоколите? Не е ли достатъчно да подменят определен брой бюлетини с техните в чувалчетата?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не е достатъчно. Когато бюлетините влязат в чувала вече са преброени, а резултатите са описани в специални протоколи, които придружават чувалите. После никой не ги брои, а се взимат само данните от документите. Броят се втори път само ако има жалби и съда или ЦИК решат, че трябва повторно преброяване.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

С бюлетините да не са напечатали и протоколи и печати?

Щото празни бюлетини малко трудно ще свършат работа. Най-вероятно всеки тука дето прави визитки и има принтер може да препечата колкото си иска бюлетини у тях, но за къв кур са му? Задавайте си въпроси хора, не взимайте отговорите готови от медиите. Всичко е пумия и като гледам барека не си поплюва... бас държа, че някои ще му дължи ГОЛЯМА услуга след изборите.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

С бюлетините да не са напечатали и протоколи и печати?

Щото празни бюлетини малко трудно ще свършат работа. Най-вероятно всеки тука дето прави визитки и има принтер може да препечата колкото си иска бюлетини у тях, но за къв кур са му? Задавайте си въпроси хора, не взимайте отговорите готови от медиите.

ХАХАХХАХХАХАХА СЛУШАЙ ТВ7 СЛЕД 2 МИНУТИ ЩЕ БЪДАТ ГЕРБ ДА ЗНАЕШ КАКВО ДА ГОВОРИШ, ЧЕ СИ СМЕШЕН ОТВСЯКЪДЕ. ПОНЕ ДА ТИ КАЖАТ КАКВО ДА ГОВОРИШ, ЧЕ ЗАСЕГА МЪЛЧАТ И СЕ ЧУДИШ КАКВО ДА КАЖЕШ.
ВЕЧЕ ИМА 2 ДОСЪДЕБНИ ПРОИЗВОДСТВА, ЩЕ РЕВЕТЕ ЕЙ!!!!
 

Горе