350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Бареков е виновен че герб се опитват да фалшифицират изборите.
Станишев е виновен че се подслушва незаконно.
Това са тезите на герб
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Аз пак се питам нещо. Прокуратурата не е ли знаела, кой печата бюлетините? И къде работи шефа и? Станишев що не им е казал баси, нали всичко знае?
А защо не е казал още преди: "Абе едикойси бай хуй дето ще печата бюлетините е едикъв си."

И по какъв повод са отишли там сега.

Всичко това можеше да се избегне, просто ако се смени печатницата, с някоя собственост на бепартиен, безпардонен и т.н.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

бТВ атакуваха ТВ7 в новините си и казаха, че телевизията е нарушила закона. Сигурно така бТВ иска да оправдае собствената си некадърност, че цял ден не споменаха и дума за скандала, който тресе държавата.

Всичко това можеше да се избегне, просто ако се смени печатницата, с някоя собственост на бепартиен, безпардонен и т.н.
Няма законово изискване печатарите на бюлетини да са безпартийни.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Нека да атакуват, те затова ТВ7 ги издухаха по рейтинг тези дни и вмомента буквално.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не вярвам ГЕРБ сами да си подлеят вода толкова тъпо, не вярвам и че БСП са го сътворили. Според мен това е организирана група, която е имала шанс да направи гениална измама достойна за холивудски сценарий.
Ако аз регистрирам 5-6 партии, някакви малки и след това пробутам 350к бюлетини за тях, без значение на кого съм бутнал пари и как съм си изиграл картите, ще получа субсидия от държавата в размер на над 5 000 000 лв. Сега разбирате ли защо има 45 партии и защо битката е жестока за всеки глас - разбивам 350к бюлетини, за да е не е съмнителен резултата, на 5-6 партии по 1.5 , 1.8 процента да вземат и гушвам субсидията. Като бонус получавам обвинения към ГЕРБ или БСП, без въобще това да ме интересува, кой ще опере пешкира.

За жалост на на измамника е имало вътрешно лице, което го е пре*бало :)
Но със сигурност собственика на Мултипринт е замесен.
Друг вариант е вътрешно ГЕРБ-ерски пре*бушки :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Сега си мисля барека каква е фурнаджииска лопата, винаги гледа да е на страната на силните на деня. Точно като ReminD които първо беше за герб, псле за БСП после за Кунева и сега пак е за БСП, ама на него му е простено все пак само шепа хора го четат. На бареков мед му капеше от устата за герб преди, сега надуши вълната, че ще уравляват БСП в коалиция с ДПС и кунева и веднага обърна дупето, направо си подари телевизията. Никво уважение за такива хора!!!!!!

БСП и ДПС може и да направят коалиция, но не мисля, че ще включат партията на Кунева.

Пък колкото до Бареков, ще направи всичко възможно да очерни до най-висока степен герберите било с причина или без, защото знае, че ако по някаква случайност спечелят изборите, тежко му! Наистина е голям "миткалник". Ако БСП направят издънка, ще се премести към другата партия, която е "силна на деня".
 
От: Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

за в случай че има ръчно преброяване....

Вискяр искам да чуя ако не е имало нищо нередно що собственика на печатницата излезе в ефир и каза че били само 350 бюлетини.... и чакахме прокуратурата да излезе и да каже цифрата 10 палета по 35 000 бюлетини
Тук ме накара да си сваля очилата, че да мога да го прочета.
Де съм казал, че всичко е редно? Имаме факт - получен е сигнал, сигнала е счетен достоен за проверка, предвид значимостта на сигнала следва нощна акция на жандармерията. И резултат - намерени са един микробус "излишни" бюлетини.
От там нататък имаме общи приказки в темата, псувни, персонални обиди! И тук там по някое смислено и полезно изказване.
Хамалите на Сточна гара едно време се държаха по-културно и по-възпитано!

Предприемачи! :twisted:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

@Ivan Zidarov
Нужно ли е да се доказва, че 2+2 дава 4?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Абе аз пак ще питам: Кой назначи Жозето, за съдия на мача Реал - Барселона?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Пък колкото до Бареков, ще направи всичко възможно да очерни до най-висока степен герберите било с причина или без, защото знае, че ако по някаква случайност спечелят изборите, тежко му!

Какво значи "тежко му"?
Втази държава няма ли закони ,прокуратура,съд?
България европейска държава ли е или Северна Корея,където този който е начело на държавата решава кой е виновен и кой не?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Какво значи "тежко му"?
Втази държава няма ли закони ,прокуратура,съд?
България европейска държава ли е или Северна Корея,където този който е начело на държавата решава кой е виновен и кой не?

Има само Сергей Станишев, дето изкомандва на прокуратурата да не спазва законите и веднага да започне да го разследва, защото той публично си бил свалил имунитета на кандидат-депутат!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Има само Сергей Станишев, дето изкомандва на прокуратурата да не спазва законите и веднага да започне да го разследва, защото той публично си бил свалил имунитета на кандидат-депутат!

....... :shock:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Объркал, си доматите за ракията братле. :lol:

Има само Сергей Станишев, дето изкомандва на прокуратурата да не спазва законите и веднага да започне да го разследва, защото той публично си бил свалил имунитета на кандидат-депутат!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Така става като ръсиш разсада на доматите с препарати при насрещен вятър.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Объркал, си доматите за ракията братле. :lol:
Не съм объркал. Но се заключиха темите и реших да си мълча.
Това е по повод приказките, че на СС са му купили председателския пост на ПЕС.

Въобще - хляб няма, но зрелища в изобилие за тези парламентарни избори. Не току тъй Холивуд си снима филмите у нас.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Мдаммм имаш право холивуд пастички да яде. Иначе и аз не мислех да коментирам, но нямаше как да си замълча. :beer:

Не съм объркал. Но се заключиха темите и реших да си мълча.
Това е по повод приказките, че на СС са му купили председателския пост на ПЕС.

Въобще - хляб няма, но зрелища в изобилие за тези парламентарни избори. Не току тъй Холивуд си снима филмите у нас.
 

Горе