350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Няма да си я подаде. Това недоразумение е удобно за червените мутри. Иначе щеше да види ръководен пост само от залата.

Затова го избраха няколкостотин души за лидер на PES
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Герб са бита карта и никой няма да ги подкрепи за съставяне на правителство
Като вкарат в затвора главатарите на групировката, няма да остане помен от тази 'партия'

Ще влезна тука, когато ГЕРБ съставят правителство и ще ти го натяквам 4 години и ще ти се смея на ниската ти култура и ум.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Мисля че неграмотен човек, който не може да напише и едно изречение без потресаващи грешки няма как да коментира качеството на мненията ми без да изглежда смешен и жалък.

Като нямаш какво да кажеш по-добре си мълчи, безплатен съвет дето ще ти послужи за напред.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Човек, който ходи постоянно с насрани гащи, а обвинява друг, че е пръднал не е в положение да дава съвети. Запази ги за някой на когото му пука за тях. Тук не виждам такива хора.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Що бе, разбира му се :lol:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ще влезна тука, когато ГЕРБ съставят правителство и ще ти го натяквам 4 години и ще ти се смея на ниската ти култура и ум.

Каква партия може да бъде герб, бе смешник
Нямат никаква идеология
И те не знаят леви ли са, десни ли са
Структурата им се държи единствено от личността на Рапона или Боко Тиквата, на който любимата му книга е Винету, ама не знае автора
Какъвто ви е идола, такива сте и симпатизантите му
Влюбени женички и безмозъчни ултраси
Ае бегай да го цункаш за 'победата'
СМЕШНИК!!!
 
Последно редактирано:
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Каква партия може да бъде герб, бе смешник
Нямат никаква идеология
И те не знаят леви ли са, десни ли са
Структурата им се държи единствено от личността на Рапона или Боко Тиквата, на който любимата му книга е Венету, ама не знае автора
Какъвто ви е идола, такива са и симпатизантите му
Влюбени женички и безмозъчни ултраси
Ае бегай да го цункаш за 'победата'
СМЕШНИК!!!

Гледай си работата жалкар :).
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Човек, който ходи постоянно с насрани гащи, а обвинява друг, че е пръднал не е в положение да дава съвети. Запази ги за някой на когото му пука за тях. Тук не виждам такива хора.

Ти не пръдна ами се насра и дори си омаза устата с лайна с последното си изказване. Това, че съм пил 2 уискита не ми пречи да пиша що годе нормално... но ти вониш !!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ти не пръдна ами се насра и дори си омаза устата с лайна с последното си изказване. Това, че съм пил 2 уискита не ми пречи да пиша що годе нормално... но ти вониш !!
Гарантирано от ГЕРБ. :clap:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Гледай си работата жалкар :).
ОТВРАЩАВАМ СЕ от такива безмозъчни същества като тебе
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Затова го избраха няколкостотин души за лидер на PES

ако не става с пари, става с много пари
нали знаеш? :)

толкова ли зле са останалите, та избраха нашия смешник?
през 2009-та загуби много жестоко, сега пак...
жалко безочливо същество

По принцип избягам да ти отговарям на глупостите ама ще ти кажа 2 неща, първо възможно е да се състави ново правителсто как и защо няма да ти обеснявам щтото няма да разбереш. Второ изборите ще се разбере дали са фалшифицарни много лесно защото тази година има паралелно преброяване от Австрия ако избощо разбираш кво ти говоря !!!!!!

махни го :D той подкрепя строежа на АЕЦ Белене само заради това, че някоя зима може да останем на студено
демек - Ледена епоха в България :D
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

махни го :D той подкрепя строежа на АЕЦ Белене само заради това, че някоя зима може да останем на студено
демек - Ледена епоха в България :D
Иска ми се от учтивост да кажа, че и аз следя внимателно форумното ти творчество, но няма как да стане, тъй като напоследък рядко пишеш нещо смислено и обикновено ти прескачам мненията. Освен заяждания с другите хора и купчини с емотикони на неподходящи места, друго почти няма. Но все пак се радвам, че си ми фен и внимателно следиш цялостния профил и насока на това, което пиша. :|
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Иска ми се от учтивост да кажа, че и аз следя внимателно форумното ти творчество, но няма как да стане, тъй като напоследък рядко пишеш нещо смислено и обикновено ти прескачам мненията. Освен заяждания с другите хора и купчини с емотикони на неподходящи места, друго почти няма. Но все пак се радвам, че си ми фен и внимателно следиш цялостния профил и насока на това, което пиша. :|

no problem
sorry.gif

аз вече не те питам за нищо
в момента си пишa с @bioz, няма смисъл постоянно да се намесваш в чужди разговори и да ми казваш едно и също (то поне да беше нещо разнообразно :D)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ще се намесвам където си искам в рамките на публичната част на форума. Пробвай да се правиш на модератор в сянка някъде, където може да мине номерът. Тук няма как да стане. Като искаш да си гукаш с bioz без да ви свети някой ползвай Skype, ЛС или нещо друго. Там няма как да ви развалям идилията.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ще се намесвам където си искам в рамките на публичната част на форума. Пробвай да се правиш на модератор в сянка някъде, където може да мине номерът. Тук няма как да стане. Като искаш да си гукаш с bioz без да ви свети някой ползвай Skype, ЛС или нещо друго. Там няма как да ви развалям идилията.

не разбирам тогава защо ми четеш постовете
ако не знаеш - системата има опция за блокиране на определени юзъри
така даже ще си спестиш време - че току виж си ми прочел някое мнение без да искаш :)mrgreen:)

вмъкваш се в разговор да ми кажеш, че не четеш моите мнения и че те са безсмислени
хах
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

вмъкваш се в разговор да ми кажеш, че не четеш моите мнения и че те са безсмислени
хах
ОК, приемаме, че съм се вмъкнал у вас и съм ти прекъснал сладката приказка с бъдещия коалиционен партньор. Щом така ти харесва, нека е така. :roll:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Гледайте от НОВА как са зансели купуване на гласове от БСП от разни цигани, има репортаж които излъчват чак сега !!!!!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Гледайте от НОВА как са зансели купуване на гласове от БСП от разни цигани, има репортаж които излъчват чак сега !!!!!!!

Че те и друг репортаж заснеха за Орлов мост, а пък ТВ7 заснеха в няколко града, но ТВ7 били продажници а? Че показват скритите камери? Тях няма ли да коментираш?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

ОК, приемаме, че съм се вмъкнал у вас и съм ти прекъснал сладката приказка с бъдещия коалиционен партньор. Щом така ти харесва, нека е така. :roll:
ами то си е така - пиша нещо на @bioz, веднага след това ти ми отговаряш, че не ме четеш от много време :D

не става въпрос дали ми харесва или не - но ако иде реч за това - да ти кажа: все ми е тая :)
но не мисля, че беше за това

Че те и друг репортаж заснеха за Орлов мост, а пък ТВ7 заснеха в няколко града, но ТВ7 били продажници а? Че показват скритите камери? Тях няма ли да коментираш?

какво излиза - всички купуват, НАЛИ?
тогава защо го коментираме
но щом го правим: значи и с купуване на гласове БСП не успяха, ХАХАХАХХА
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Гледайте от НОВА как са зансели купуване на гласове от БСП от разни цигани, има репортаж които излъчват чак сега !!!!!!!

Че няма репортажи как ГЕРБ купуват нали?
Простак. МАЙ НЕ СИ ГЛЕДАЛ ТВ7 КОЛКО ВИДЕО ИЗЛЪЧВАХА ЦЯЛ ДЕН С КУПУВАНЕ ОТ ГЕРБ, НО ТОВА НЕ ГО ВИЖДАШ.

Само едно ще ти кажа - ходи при КУЛЕЗИЧ адвокатката на ГЕРБ. Виж каква е симпатична.
 

Горе