36 уникални статии на тема лаптопи Acer,Asus,Dell

5ROVBABY

Active Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
Здравейте,

Имам 36 уникални статии на горепосочената тема и се чудя какво да ги правя. Ако до 2-3 дни не успея да ги продам, ще сглобя някой друг блог. Цената за всички статии е $60, а за всяка една статия по отделно е $2.
Забравих да спомена може най-важното - статиите са на английски език.

Поздрави,<br /><br /> Домейн Име | URL: nqmadomain.com<br /><br />Приблизителна Цена: 60<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Back Links: 1<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: PayPal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: 36 уникални статии на тема лахтопи Acer,Asus,Dell

Свързах се с човека и поисках да видя някоя от статиите. При пръв поглед от плагиатус са уникални, но понеже във форума все повече се говори са програми, които сменят енкодинга и реших да пренапиша няколко реда и какво да видя - няма и 10% уникалност. Ще копирам малка част от статията във вида в който той ми я прати и вие решете дали е минала през някакви промени.
Acer Lарtоps was launсhеd іn thе уеаr оf 1976. Acer Laptop hаѕ аll fеаturеѕ and іt сan bе рurсhаѕed at an аffordablе priсe rate. Acer iѕ thе sесond largest сomputеr mаnufасturеs in thе world. When уou are buying laptop, уou should соnѕіdеr two thіngs.
 
От: 36 уникални статии на тема лахтопи Acer,Asus,Dell

Такива статии поръчвам от около 2 месеца. Нямам идея какво,защо и как им е правено, но 1 блог вече хвана ПР с 5 такива статии и малко линк билдинг. Така че...вие си преценявайте.
 
От: 36 уникални статии на тема лахтопи Acer,Asus,Dell

Хахахах. Това и аз го мога. :lol:
 
От: 36 уникални статии на тема лахтопи Acer,Asus,Dell

Би ли пояснил кое и как го можеш?
Хахахах. Това и аз го мога. :lol:
 
От: 36 уникални статии на тема лахтопи Acer,Asus,Dell

Е то и аз мога да открадна статия и да заменя буквите с такива на кирилица ( или някакви подобни) и за този труд да взимам по 2$ ? Отгоре на всичко се подиграваме с труда на истинския автор.
 
От: 36 уникални статии на тема лаптопи Acer,Asus,Dell

За мен няма никакъв проблем щом статията е уникална. Днес се светнах как става това, но явно няма наказание за тази BH техника от Г. Всъщност е доста хитро като се замисля.
 
От: 36 уникални статии на тема лаптопи Acer,Asus,Dell

За мен няма никакъв проблем щом статията е уникална. Днес се светнах как става това, но явно няма наказание за тази BH техника от Г. Всъщност е доста хитро като се замисля.

Много зависи от това за какви цели ще ползваш този текст. Самият вариант, че потребителят не е упоменал, че е ползвал подобен метод за да достигне нивото на уникалност, само по себе си не е коректно спрямо други потребители.

В общи линии не виждам смисъл да си купя статия, която реално е нищо повече от редуване на буквички ( поне за Google ) и като такъв съответно ще ти е доста трудно да се мъчиш да оптимизираш в конкретната ниша, още повече, че е доста конкурентна.
 
От: 36 уникални статии на тема лахтопи Acer,Asus,Dell

С програмки да сменям букви и дапроменям малко статии...
 
От: 36 уникални статии на тема лаптопи Acer,Asus,Dell

Определено целта не ми е да ви мамя. Всичките ми сайтове са с такива статии и аз самият разбрах тази сутрин как е постигната уникалността им. Моля, не ме изкарвайте измамник, защото определено не съм.
Много зависи от това за какви цели ще ползваш този текст. Самият вариант, че потребителят не е упоменал, че е ползвал подобен метод за да достигне нивото на уникалност, само по себе си не е коректно спрямо други потребители.

В общи линии не виждам смисъл да си купя статия, която реално е нищо повече от редуване на буквички ( поне за Google ) и като такъв съответно ще ти е доста трудно да се мъчиш да оптимизираш в конкретната ниша, още повече, че е доста конкурентна.
 
От: 36 уникални статии на тема лаптопи Acer,Asus,Dell

Определено целта не ми е да ви мамя. Всичките ми сайтове са с такива статии и аз самият разбрах тази сутрин как е постигната уникалността им. Моля, не ме изкарвайте измамник, защото определено не съм.

Извинявай, не обърнах внимание кой е писал обявата. Помислих, че някой нов потребител е влезнал и се пробва да лови шарани, но сега разбирам, че явно са те метнали тебе и имайки предвид, положителната репутация, явно наистина сега си се усетил за какво си платил.

Извинявай, ако съм те засегнал, просто рано сутринта ми е трудно да обръщам внимание и да мисля пълноценно :)
 
От: 36 уникални статии на тема лаптопи Acer,Asus,Dell

Получи се наистина голям фейл. Моля някой модератор да затвори темата - не искам да ви продавам некачествени статии. Извинявам се на всички. Относно статиите - ще направя един блог, ще ги добавя и ако хване ПР ще пиша.
 
От: 36 уникални статии на тема лаптопи Acer,Asus,Dell

Свързах се с човека и поисках да видя някоя от статиите. При пръв поглед от плагиатус са уникални, но понеже във форума все повече се говори са програми, които сменят енкодинга и реших да пренапиша няколко реда и какво да видя - няма и 10% уникалност. Ще копирам малка част от статията във вида в който той ми я прати и вие решете дали е минала през някакви промени.

Плагиатуса никак не е надежден според мен, въпреки че и аз го ползвам. На някои сглобявани от мен (и леко пренаписани) статии (за микро нишови блогове) ми показва, че са 100% уникални, но като пробвам с друг тул ми показва съвпадения с други сайтове. След това минавам само параграфи от въпросните статии през плагиатуса и на някои ми показва 5-6% уникалност, на други 20-30% и т.н.

Относно статиите - ще направя един блог, ще ги добавя и ако хване ПР ще пиша.

Според мен по-важно е да хванеш позиции със статиите, отколкото ПР.
 

Горе