4-5 Добри начина да изкарате пари в интернет!

PooLoVe

New Member
4-5 Добри начина да изкарате пари в интернет :
Вижте moneyonnet.hit.bg , описал съм всичко.Ще се радвам на 1-2 реферала 8)
 
Това Cashfiesta още ли съществува :eek: Егати упоритите хора аз. Имам чувството обаче, че всеки като реши да печели пари в Интернет и първо минава през тия програми и чак след това му идва акъла, че истината е в афилейт маркетинга. То и с мен така се получи :mrgreen:
 
Добре но къде да си рекламирам мизерния сайт...а и е на български..я дайте малко идеи как да започна :)
 
Ми като за начало започни да четеш всичките най-важни теми във форума. Можеш да прочетеш и книгите и курсовете, които са публикувани в секцията Книги и Курсове. Постепенно като започне да ти се изяснява какво е това афилейт маркетинг и имали той почва у нас :mrgreen: можеш да почнеш да си задаваш въпросите тук във форума и съм сигурен, че всеки който може да ти помогне ще го направи с удоволствие :)
 
Ето ти пет точки - еквивалент на пет годишна загуба на време в университет!

1. Избираш си "ниша" от която да печелиш (покери, афилиейт, дропшип.... САМО ЕДНА!)
2. Взимаш един лист и правиш списък от 24 неща, от които е вероятно да се интересуват хората, които биха се записали, биха щракали на реклами или биха си закупили даден продукт.
3. Правиш 12 блога (по 1 на месец!) - всеки на една от темите, блогваш всеки ден!
4. След година - минаваш offline. Вземи си под наем кафенце, клекшоп или букмейкърски пункт.
5. Харчи и реинвестирай!
 
Добре си ни дошъл и ти пожелавам приятен престой тук. Не искям да звуча грубо, но не мисля че програмите, които си си сложил на събдомейна са подходящи за изкване на пари онлайн.:)

Има няколко тук, с които рефералите наистина могат да ти изкарват пари. Успехи. И ще се радвам да се засечеме в някоя друга тема.:)
 
Ето ти пет точки - еквивалент на пет годишна загуба на време в университет!

1. Избираш си "ниша" от която да печелиш (покери, афилиейт, дропшип.... САМО ЕДНА!)
2. Взимаш един лист и правиш списък от 24 неща, от които е вероятно да се интересуват хората, които биха се записали, биха щракали на реклами или биха си закупили даден продукт.
3. Правиш 12 блога (по 1 на месец!) - всеки на една от темите, блогваш всеки ден!
4. След година - минаваш offline. Вземи си под наем кафенце, клекшоп или букмейкърски пункт.
5. Харчи и реинвестирай!

Ето една много добра стратегия за развитие онлайн
 
Благодаря за топлото посрещане:wink:
И аз мисля,че програмите от сайта няма да са доходни.Бихте ли ми препоръчали нещо,от което вече имате реални доходи,за да не сбъркам в избора?Вече обмислям стратегия за сайта си и прочетох голяма част от темите Ви :wink: !
 
От: 4-5 Добри начина да изкарате пари в интернет!

И получи ли нещо?Интересува ме следното,сайта ми е
yourmarket.110mb.com
След като се регистрирах в Genbucks,като единственото,което не можах да сложа е Countera им...поради това че съм на външен хостинг,за миналия месец имам само 3!!! clicka........ какво не направих както трябва??:(
 
От: От: 4-5 Добри начина да изкарате пари в интернет!

И получи ли нещо?Интересува ме следното,сайта ми е
yourmarket.110mb.com
След като се регистрирах в Genbucks,като единственото,което не можах да сложа е Countera им...поради това че съм на външен хостинг,за миналия месец имам само 3!!! clicka........ какво не направих както трябва??:(

Не - няма и да получа нищо от cashfiesta нито пък който и да било
 

Горе