4,7 млн. лв. глоба

От: 4,7 млн. лв. глоба

Е, те нали глобиха Лукойл. С 250 000 :lol:

Направо как не фалираха не знам - те нали са на загуба, а с тези 250к глоба направо не ги знам - чак една сълза пуснах за тях ...
 
Re: От: 4,7 млн. лв. глоба

Така е. Честно казано си е супер законно, защото изпълняват условието продуктите да са били на тези цени преди въпросните намаления. Което си е подвеждащо, но като закона го позволява и хората вярват, тогава не са за глоба.

Според мен КЗП има много за ринане и не само в областта на онлайн магазините, но и в много други отрасли. Горивата и монополния ток и парно са само част. Телекомите също честно е хубаво да ги "наказват" с по някоя друга глоба. Жалко, че само някакви такива единични случаи. Ако ще си вършат работата, нека да изриват всичко, а не все едни и същи. Ако не се лъжа за 3-ти или 2-ри път ги глобяват еМаг.
 
От: 4,7 млн. лв. глоба

До колкото съм запознат шефа на store.bg е неква жалка душица, която нон стоп пише доноси срещу конкурентите си за каквото му дойде на ум. Собственика на ozone.bg се оплакваше във ФБ от подобни доноси към КЗК за някакви нелепи неща, като беше приложил и документация.
 
От: 4,7 млн. лв. глоба

Аз харесвам store.bg защото имат почти всички книги. От 5-6 години редовно си купувам от тях. Пробвах и други книжарници, но постоянно се случваше да нямат книги в наличност и затова в крайна сметка се спрях на store.bg.
 
От: 4,7 млн. лв. глоба

Доставките от маркетплейса не са ли за сметка на партньорите?
 
Re: От: 4,7 млн. лв. глоба

До колкото съм запознат шефа на store.bg е неква жалка душица, която нон стоп пише доноси срещу конкурентите си за каквото му дойде на ум. Собственика на ozone.bg се оплакваше във ФБ от подобни доноси към КЗК за някакви нелепи неща, като беше приложил и документация.

Да, и аз това знам. Но явно човека така си цъка стратегиите, просто гледа честен пазар за всеки. :) Нищо, че някои са решили да правят тариктски изпълнения. :)
 
От: 4,7 млн. лв. глоба

Браво. Този сайт само мами клиените с фалшиви промоции. Направо да се маха от България.
 

Горе