4000 лв. за 1 година ?!?

Мда забелязах ги тези пичове coolice и blinky и arsenal много разбират евала че помогат на всеки когато това е възможно.
 
Приятелю, опитах се да помогна с точни съвети, сега ти си на ход...домейна ще е активен след няколко часа. Хайде, успех! :)
 
аз едно не мога да разбера - защо всички си поставяте някъв лимит?? тука ви е грешката хора! ще цитирам Coolice - "Sky's the limit" ... Ако имате желание - ще намерите начин! Ако нямате желание - ще търсите извинение!
От октомври месец поддържам ето този блог -> http://football-tipster.com и от тогава до сега аз не съм видял нито една стотинка от него, даже напротив - вътрешно съм заради домейна... Да обаче не съм се отказал и постоянно търся начини, как аджеба да изкарам стотинки... Досега всичко, което съм пробвал е било провал - все са ме препъвали, само 2 начина останаха да проверя и те в момента действат.. Надявам се скоро да видя резултат...

НЕ СИ ПОСТАВЯЙ ЗА ЦЕЛ ДАДЕНА СУМА!!! Защото накрая може да останеш адски разочарован... От адсенс 1000 да направиш за тия 10 месеца - шапка ще ти сваля...
С БГ сайтове по-добре е да ползваш изи трейдър, отколкото Адсенс..

Помнете - иска се желание, време, труд, понякога и малко финанси ... Въоръжете се с търпение и ще видите резултата... Но никога не поставяйте лимит...
 

Горе