5 промо кода с 70% отстъпка за SuperHosting

xvi_

Active Member
Здравейте,

Имам 5 промо кода, които са валидни до края на Февруари месец. Няма да ги използвам и ще ги пусна тук.

Условията на промо кода са:
- Изтича края на Февруари
- Можете да го използвате за всички хостинг планове, трансфер на домейн или купуване на нов домейн (за .bg не важи)
- Кода се отнася за поръчки с период 12 месеца
- Промо кода е валиден и за VPS, но там отстъпката е 40%
- Промо кода е валиден само за нови поръчки, без значение дали сте нов клиент или съществуващ.

Пускам ги направо в темата, който превари, той завари.
Надявам се да съм полезен ;)

#1 - DEVKFP1A
#2 - DEV7X3NR
#3 - DEVFCUYV
#4 - DEVGEOJS
#5 - DEVCEGVN
 
Мен ме изтърваха като клиент след 11 години...

Аз лично съм им клиент от от 2007-2008г. и съм много доволен от услугите им и от съпорта. Не знам при теб какъв е бил проблема.
 
Аз лично съм им клиент от от 2007-2008г. и съм много доволен от услугите им и от съпорта. Не знам при теб какъв е бил проблема.
Oт всички в беге те са единствените на които можеш да разчиташ, че ще си оправят лайната.
Всички други са на принципа ден да мине самун да загине.
 
  • Like
Реакции: xvi_
Аз лично съм им клиент от от 2007-2008г. и съм много доволен от услугите им и от съпорта. Не знам при теб какъв е бил проблема.
Аз не казвам че не съм доволен, просто доста изтърпях на цени в България всичко е на 100%
 
Благодаря за кода, възползвах се от №4. Тъкмо тези дни щях да си купувам хостинг с домейн за един проект, който искам да тествам.
 
Ако някой колега има работещ код за 70% отстъпка и не му трябва да пише на ЛС. Трябва да прехвърля три сайта от една друга хост компания и съм се спрял на СХ...
Миналата година имах три такива кода ама сега като ми трябва нито един :mad:
 
Ако някой колега има работещ код за 70% отстъпка и не му трябва да пише на ЛС. Трябва да прехвърля три сайта от една друга хост компания и съм се спрял на СХ...
Миналата година имах три такива кода ама сега като ми трябва нито един :mad:

Имам още 2 кода, утре ще ти изпратя единия, а другия ще го пусна тук. :)
 
Този месец трябва да пусна два пробни сайта и ще ми трябва хостинг....Ако някой има промо код за Суперхостинг ще съм благодарен ако ми го пусне на ЛС.
 
На мен ми изпратиха този: SUPER10
10% отстъпка, важи и за подновяване.. ако някой има нещо по-добро за подновяване може да шерне :)
 

Горе