5-ят президент на България

?кой? е 5-ият президент

  • Цецка Цачева Данговска - кандидат на ГЕРБ

    Votes: 2 7.1%
  • генерал Румен Георгиев Радев - кандидатура на БСП

    Votes: 10 35.7%
  • Трайчо Димитров Трайков - непартиен, издигнат от РБ

    Votes: 5 17.9%
  • Красимир Дончев Каракачанов - кандидат на ОП - (Обединени Патриоти)

    Votes: 3 10.7%
  • Ивайло Георгиев Калфин - кандидат на АБВ

    Votes: 1 3.6%
  • Светослав Емилов Витков

    Votes: 0 0.0%
  • Веселин Найденов Марешки

    Votes: 5 17.9%
  • Велизар Пенков Енчев

    Votes: 1 3.6%
  • Жорж Ганчев Ганчев

    Votes: 1 3.6%
  • Николай Йорданов Банев

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
  • Poll closed .
в тая бюлетина всички са стари лица, що сега ще правят нещо, а не направиха преди?
както тръмп я пита оная коза - защо сега ще прави нещо, като е от 30 години в политиката. Та така и аз, какво ще правят тия точно сега. Пищова само е ново име, за това аз с кеф гласувах за него и шишарката :D:D
Ако чакаш Пищова да оправя страната ...... значи бая сме затънали :D
 
в тая бюлетина всички са стари лица, що сега ще правят нещо, а не направиха преди?
както тръмп я пита оная коза - защо сега ще прави нещо, като е от 30 години в политиката. Та така и аз, какво ще правят тия точно сега. Пищова само е ново име, за това аз с кеф гласувах за него и шишарката :D:D
И Марешки е ново. :) Другите, все тази. Но базик базик, то май е по-добре шишарката и пищова от Цецката. Мен повече ми допада и визуално и умствено. :) Хахахаха. Сега гледаме и ще видим какво ще ни чете на нова година речта. Дали ще имаме поздрави от Колорадо. :) И най-вече дали ще е повече мъж от сегашния, дори и в лицето на Цецка. :)
 
НАГЛЕДНО:

Румен Радев
Напълно непознатият кандидат на президентските избори. Най-голямото му предимство ( че уж не е кукла на никоя партия ) се оказва най-големият му недостатък. Дефакто той е един непознат човек, от който може да очакваш буквално всичко. 2 телевизионни дебата, нито един от които във време, в което да го гледат всички - беше в сутрешните блокове и нищо повече. Тоест - не му пука какво мислят работещите хора за него и не иска да го гледат как се излага. Абослютно дезориентиран и уплетен в собствените си позиции. БСП ще го въртят на малкия си пръст. Да не говорим, че сравнява Европейския съюз и НАТО с Ньойския договор. Това е абсурдно

Цецка Цачева
Не може да се измъкне по никакъв начин от излъчването си на лелка и партиен секретар. Най-предвидим от всички кандидати - тя до края ще е неговата кукла на конци и ще прави каквото той каже. Тоест - имаме си Борисов за премиер и президент едновременно. Не е нито интелигентна, нито става за нещо. Борисов сам си призна, че я издига, защото няма кой друг - Фандъкова му трябвала, кмета на Бургас също, третия също... и само Цецка не му трябва никъде и дай- ша я праими призидент.

Марешки
Най-опасния кандидат от всички. Пълен кретен. Освен да върти някакъв бизнес с бензиностанции и аптеки ( като всъщност парите му изобщо не са от там, а от съвсем други канали ). Залъгва хората, че прави нещо и че може да направи нещо, а всъщност не е така. Наистина ли мислите, че като някой отвори аптеки и бензиностанции с 20 стинки по-ниски цени е добър човек и президент?

Да продължаваме ли?
 
Време е да спрем с демонизацията на партийните кандидатури и куклите на конци. Нито един президент досега не е бил такъв, та даже и пудела Рошко. Който не помни, да потърси информация: Желю се изпокара със СДС та чак се стигна до там симпатизантите на синята идея да му пожелават и другата му дъщеря да умре. Помним бат' Петьо-вото ''Иване, кажи си'', помним и студената война на агент Гоце със собствената му партия. Само баба Цеца има потенциал да слуша чинно токвоча, щото е по-проста и от него, а това значи - мнооооого проста.:)
 
Супер уикенд, писах и преправях код до преди малко, поучих тук там, преправях си разни сайтове, правех си план за SEO оптимизация, че и не погледнах дори политическите новини / ТВ канали, изпуснах ли много? Едва ли.
 
Олита, гласуват, дискотечни работи, скучно, тъпо, амин.
 
И като си я подаде , какво точно различно ще се случи на изборите ? Славо се гласи да прави партия , може да стане втора сила на мястото на БСП....
 
И като си я подаде , какво точно различно ще се случи на изборите ? Славо се гласи да прави партия , може да стане втора сила на мястото на БСП....
Абе време е да видим как е с друг. Стига една и съща идиотщина. :)

Ще е първа сила според мен. :) Повече хора му вярват сякаш от Боко и Цоко.
 
Ако чакаш Пищова да оправя страната ...... значи бая сме затънали :D
ти ако чакаш някой да те оправя... оправяй се сам, тия са да ги гледаш от яхтата по телевизора и да им се смееш
 
Честито, руска курва ще си имаме за президент.

От фейсбукс
Годината е 2016. Девет години след приемането на България в ЕС. 26 години след падането на комунизма. Президентски избори - първите четири места:
1) Комунист
2) Комсомолска секретарка
3) Доностник
4) Мутра
 
Интервюто на Бойко Борисов снощи ми напомни за последното изказване на Тодор Живков преди да го свалят от власт.
 
Пазарджик, циганската махала.
Няма кебапчета, няма кеш, няма дори запалки или химикалки. Гласували са едва 180 човека.
 
Бойко видимо беше притеснен и ядосан снощи.. как нападна единия журналист.. "що говориш глупости" му вика .. Нямат смелостта да подадат оставка , защото ако го направят на 100% ще загубят изборите в неделя..
 

Горе