$50 за нови акаунт - FB

От: $50 за нови акаунт - FB

а къде се въвежда??

В Billing информацията натискаш "Add funding source" и там избираш "Coupon code". Въвеждаш кода и хоп, получаваш $50 за реклама.

nortrant каза:
а колко акаунта могат да се направят?

Ами колкото карти имаш... ддз, няма ограничение.
 
От: $50 за нови акаунт - FB

Проблем ли е, ако си направя няколко акаунта с моето име (примерно Име Фамилия А, Име Фамилия Б), но на всякъде си добавям различна карта.
 
От: $50 за нови акаунт - FB

Извенете за въпроса но ще ми кажете ли цялото наименование на сайта че FB нищо не ми говори, Мерси предварително!
 
От: $50 за нови акаунт - FB

Извенете за въпроса но ще ми кажете ли цялото наименование на сайта че FB нищо не ми говори, Мерси предварително!


:) Пич, ти изкърти всички мивки просто.
 
От: $50 за нови акаунт - FB

Да е усетих се :D Сега го намерих този Billing но не мога да намеря Add funding source, Къде по-точно се намира???
 
От: $50 за нови акаунт - FB

Разбрах всичко освен това: когато ни дадат тези 50$ да спонсорираме рекламата си тя си остава и ако някой клика на нея ще трябва да плащаме или след получаването можем да я махнем?
 
От: $50 за нови акаунт - FB

тези $50 ти се прехвърлят в рекламния акаунт. И с тях си рекламираш. Можеш да си спреш рекламата по всяко време.
 
От: $50 за нови акаунт - FB

Моята безплатна рекламна кампания вече върви от няколко дена. :) Пуснал съм бюджет от един долар на ден и плащане на импресии. CTR - 0.071%; Avg. CPC - 0,03 $; Impressions - 150 000; Spent - 3,43 $; Натискания - 107. Направо смехория. Иначе беше голям зор докато го заредя този ваучер. Толкова объркано е, че така и не разбрах как точно стана и съответно не мога да помогна на писалите по-горе, които се чудят как да се възползват от далаверата.
 
От: $50 за нови акаунт - FB

Моята безплатна рекламна кампания вече върви от няколко дена. :) Пуснал съм бюджет от един долар на ден и плащане на импресии. CTR - 0.071%; Avg. CPC - 0,03 $; Impressions - 150 000; Spent - 3,43 $; Натискания - 107. Направо смехория. Иначе беше голям зор докато го заредя този ваучер. Толкова объркано е, че така и не разбрах как точно стана и съответно не мога да помогна на писалите по-горе, които се чудят как да се възползват от далаверата.

Facebook е идеално място да си наложиш логото. Виждат го десетки хиляди, малко кликват, но постоянно се върти :)
А и предвид цената, смятам, че е доста изгодно. Мерси на Фози за промо кода.
 
От: $50 за нови акаунт - FB

Ако все пак ти трябва ваучер, мога да ти уредя :)
 
От: $50 за нови акаунт - FB

Кода работи - искам да попитам само дали има начин в последствие да махна картата от акаунта ? Някаква опция да огранича плащането от нея,да не ме изненадат някой ден и да почнат да точат :)
 
От: $50 за нови акаунт - FB

Аз изобщо не съм слагал карта. Първо ми искаше, аз не давам. После пак ми искаше, аз пак не давам и накрая някак ми зареди кредита без карта. :)
 

Горе