500+ do follow форум backlink с PR за подпис линкове

От: 500+ do follow форум backlink с PR за подпис линкове

давам ви 500+ форума за беклинка..

http://dox.bg/files/dw?a=18bb03e5d8

Копираш постове от други форуми без дори да си направиш труда да прегледаш какво копираш.

Първо - тоя списък не е с 500+ сайта а е с 406.
Второ - не са dofollow всичките
Трето - някои сайтове вече не работят
Четвърто - това не са само форуми
 
От: 500+ do follow форум backlink с PR за подпис линкове

добре е, само да има кой да ги използва :D
 
От: 500+ do follow форум backlink с PR за подпис линкове

Не е много хубав списъка. В началото много му се зарзарадвах, чак и репутация дадох на автора, но в почти всички форуми на може с малко мнения (под 50) да прокараш линк в подписа. Някой ако има по-добър в който наистина няма проблеми да си регистрирам профила, да си добавя подписа и да си направя необходимите мнения, нека ми пише на ЛС, и да ми предостави списъка, ори и срещу заплащане.
 
От: 500+ do follow форум backlink с PR за подпис линкове

Извинявайте но page rank 6-7-8 - 9 вече са с по-строги правила, ако всичко можеше да е с едно щракане добре, но трябва и малко работа. Ще пишете и мнения и теми ще пускате..
 
От: 500+ do follow форум backlink с PR за подпис линкове

то е така но в повечето нямаш право на подпис, да не говорим колко много форуми не са живи изобщо. Чесно казано 2011 се бях помагал на 1 познат и му правих едни неща с ПР от 4-6, не знам какъв беше този списък, но беше много лесен - всичко си минаваше, явно беше потготвян дълго време, а човекът твърдеше, че го е намерил в нета. Тези дни взех да си избирам форуми от него 1 -2 само станаха. Половината затрити, другите не получих мейл да си го потвърдя, някои ме баннаха, абе изобщо трагедия... Търсил съм си случайно форуми из интернет и изобщо не съм имал проблеми сега направо съм в чудо с тези линкове в подписи. 5 форума не мога да направя.
 
От: 500+ do follow форум backlink с PR за подпис линкове

нормално, изискванията се вдигат и модераторите си имат едно наум за спамъри. на някои места дори достъпа е ограничен за определени държави, като Китай и Русия примерно.
 
От: 500+ do follow форум backlink с PR за подпис линкове

Индийците къде ги забрави ;)
 
От: 500+ do follow форум backlink с PR за подпис линкове

Този списък е направо абонамент за manual webspam action от Гошо.

Имайте едно наум...
 

Горе