60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

Оправи си линка .... не работи
 
От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

Всъщност те не са задължени да правят сайта от нула. Могат да използват за основа готови модули с отворен код и пак да си приберат парите напълно законно. По подобна схема източват пари хора от всички партии в парламента, без изключение. Затова за нормалните фирми е невъзможно да се доберат до обществена поръчка за създаване на сайт.
 
Тия Евро пари за нищо ги нямат вече.

линка е към админската част на сайта

иначе толкова (това са пари за популяризация (рекламни кампании) на Европарламента и те плащат като на запад - може да си кандидатсвате с цени като другите фирми от други ЕС държави те не ни делят на бели и черни и че понеже сме от БГ трябва да правим сайтове за пакетчета солети - ако ви кажат че поне сте от България ще ви платят 350 лв за сайта а на австииците ще платет да кажем 20 000 евро щото стандарта е друг може да ги съдите за дискриминация и ще мине) отелно ако си забелязал по някой телевизии се въртят реклами на европарламента (който струват до няколко хилки на излъчване) или някой телевизии си направиха предвания за европарламента пак по тази програма... (където сумите са подобни или по големи)

(ние разбрахме през януари и бяхме изпуснали сроковете иначе щяхме да предложим изкупуване на рекламата на адекс (по евтино им излиза от телевизии) пък вече друг въпрос е дали щяха да ни удобрят като нямаме никакви връзки ама все си мисля че можеше и да стане понеже не минаваше през българи просто сами сме си виновни че не следим....)


Ще се съглася че е малко е височко да ама нали включва и други активитата ... който по цени на запад не са евтини....

а иначе за да не съм голословен (миналата година един спонорите на друпал конфетенцията беше една австрииска фирма) правеща сайтове на друпал, малък бизнес сайт (визтика ) беше нещо от рода на 7000 евро, и цените вървяха от тази на горе...
 
Re: От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

Всъщност те не са задължени да правят сайта от нула. Могат да използват за основа готови модули с отворен код и пак да си приберат парите напълно законно. По подобна схема източват пари хора от всички партии в парламента, без изключение. Затова за нормалните фирми е невъзможно да се доберат до обществена поръчка за създаване на сайт.

това не е обществена поръчка това директно към европарламента се подаваше си мисля или нещо подобно беше (даже не се следи на български сайт за такива проекти) ам мисля ня някакъв събдомейна на europa.eu
 
От: Re: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

Ммммм, дай-боже всеки му. :rolleyes:
а иначе за да не съм голословен (миналата година един спонорите на друпал конфетенцията беше една австрииска фирма) правеща сайтове на друпал, малък бизнес сайт (визтика ) беше нещо от рода на 7000 евро, и цените вървяха от тази на горе...
 
От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

Според биволъ са 60к ама в евра - https://www.bivol.bg/p-monica-yosiffova-3.html и като гледам тези кинти са именно по линия създаване на сайта
 
еми цени като на запад сайт + социални активитата... иначе ако ще я правят политическа интрига то прокета е подаден до 31 януари 2012 и е бил удобрен до някой си април все при управлението на герб и служенбното правителсво на герб 2 (нищо че герб няма нищо общо с това ;) ето я обратната политически интрига)

проекта не е правен с бг пари
( заразлика от социалните групи на земеделското министерсво)
 
От: Re: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

а иначе за да не съм голословен (миналата година един спонорите на друпал конфетенцията беше една австрииска фирма) правеща сайтове на друпал, малък бизнес сайт (визтика ) беше нещо от рода на 7000 евро, и цените вървяха от тази на горе...

Безкрайно си прав - аз също мога да ти кажа подобни цифри за нещата. Истината е, че голяма част от хората тук не си ценят труда. Сайт - 200 лв., оптимизация - 100 лв., лого - 20 лв. Това са просто ненормални цени - все едно някой да ти каже бира - 1 стотинка, кафе - 0.5 стотинки и т.н.
 
От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

Вярно е, че тук хората не си ценят труда, а тези които им ползват услугите също, но дори в Дубай 60 000 са много за сайт на Wordpress с толкова мижаво съдържание. Да не говорим, че сайтът има много кусури. Още първото впечатление е, че цветовете явно са подбирани от далтонист. Менюто е сиво на сив фон, да не говорим за останалите елементи.
 
От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

Тук не си говорим за цени, а ефективно изпозлване на средства - то си е ефективно де но не по правилното направление :)
 
От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

И то поне да беше готин wp сайт... пък той абсолютно грозен и не излиза еднакво под всички браузъри. Пълни смешници! Някои хора цял живот правят сайтове и такива пари не са виждали.
 
От: От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

Пак, е по-добре от FB. страница за 50 000 на тиквата работките! :lol:

Сайта е направен колкото да отбие номера
 
От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

вие се базикате, ама и 200 лева взе да им се вижда много на някой хора :D
 
От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

Що не са ми се обадили, аз за 50 000 щях да им го инстална, настроя и издизайня и няколко модула на аванта даже щях да им инсталирам и лого че и хостинг за 2-3 месеца бонус, че нещо върти пък не зарежда нещо :)
Да не са го давали по новините и да са го налазили посетители повече от 50?


Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /www/razberiep.eu/www/root/wp-content/themes/parallelus-salutation/framework/utilities/media-functions.php on line 257
 
От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

По 5К на 3ма "програмиста" и другото го прибират "организаторите"... какво не е ясно... Жалко, че добрите фирми нищо не разбират от това. :)
 
въпроса е че в случая не българи решават кой да прибере парите (наши хора - както е било при други такива случай).... тримата "програмиста" могат сами да си направят проекта и да вземат парите ако си следят за такива инциативи пускани директно от европа... имат равен шанс с всеки друг участвал от бг...

вярно щеше да е по яко да имаме читава държава и да информира за такива неща но май е прекалено много за искане... поне не решават кой да вземе пари...


Ако разбера пак за нещо такова ще го пусна във форума... аз много случайно разбрах и то след срока :(

пп и телевизиите дето взеха пари нито една не каза (в бивол линка малко по горе са споемнати в един коментар с цифри)казвам им браво на всички колко са информативни
 

Горе