6000 Безплатни Директории

От: 6000 Безплатни Директории

Дам и Allsubmitter-a ги маха половината има и грешни url-та общо взето приемлив лист с работещи линкове е не повече от 1500
 
От: 6000 Безплатни Директории

Значи не е толкова яко за колкото го мислехме повечето :p
 
От: 6000 Безплатни Директории

благодаря ще ми потрябва
 
От: 6000 Безплатни Директории

offf
gazara, ти ли си gazara7 от bg-best.....
 
От: 6000 Безплатни Директории

Тоя ДигиЕКСмас форум или както е там съм го чувал някъде, но не помня къде точно.По долу ще дам линк за 2 Събмитера.Единия го тествах вече и работи.Тоя дето пише пар1 и парт 2.Незнам защо ги пише.Направи ми някакъв проблем след това си отворех парт1 и си разрхивирах файловете един по един.Инсталирах го сложих му крака, ръце и си тръгна, но не съм пробвал с него да събмитвам каквото и да е.Ще чакам вашето мнение.Добре разбирам, че примерно и в 1000 - 1500 - 6000 директории да събмитнете сайта си ще е мнгоо полезно, но ми е интересно има ли някаква съпоставка това долу-горе колко посетители може да ви довлече?Интересно ми е? :)

AddWeb Website Promoter Pro v8.0.3.8_and_Website Submitter v2.0 + Crack [App][MULTI]
 
Последно редактирано от модератор:
От: 6000 Безплатни Директории

Абе спрете се с тея директории гугъл официално каза, че вече не е желателно, а пък ако смятате че ще помогне => чупете си клавиатурите с глупости :)
 
От: 6000 Безплатни Директории

Една директория не ти ли дава и плюсове ? Това че гъгул не го отчита не значи че няма да имаш положителни резултати от адването. Моля, обяснете дали имам право или не. Не може да няма някъвки позитиви според мен, иначе в интернет пространството скоро вообще няма да има директории.
 
От: 6000 Безплатни Директории

то тогава остава само линкбайт да правим а кажете как ще направим 1000 беклинка например?
 
От: 6000 Безплатни Директории

сложете списъка някъде да мога и аз да си го изтегля ?
:) мерси
 
От: 6000 Безплатни Директории

Страхотно списъче!
Ще взема някой уикенд да събмитна на екс. :d
 

Горе