6000 Безплатни Директории

От: 6000 Безплатни Директории

огромен е :О, защо не го конвертираш във doc и от там в хтмл, за да може директно да се влиза в директорията, за да е по лесно :)
 
От: 6000 Безплатни Директории

Бая списъче.:) Дано някой има нервите и желанието да го мине целият. Аз лично не виждам как ще стане без специялни подготвителни и надъхващи медитаций.:) Трябва си истински твърд характер за това.:)
 
От: От: 6000 Безплатни Директории

6812 са :)

Перфектно
Направо си е за оптимисти ако не си със софта, но след дългата работа следва и добре дошли линкчета, а това означава и по-добри трафик статистики и други привилегий.

@Bricksn, бате ако обясниш и в подробности как става номера с това за тези, които не са много запознати - ще е супер. Представете си около 6000 линка към сайта ви, ей така.:) Няма ли да е зле, а?
 
От: От: От: 6000 Безплатни Директории

@Bricksn, бате ако обясниш и в подробности как става номера с това за тези, които не са много запознати - ще е супер. Представете си около 6000 линка към сайта ви, ей така.:) Няма ли да е зле, а?

Ами то ако ставаше ей така, индийците от DP да са останали без хляб. :)

А Website Submitter е програма, която ползва ИЕ като браузер, и обикаляме директориите с нея като тя си попълва автоматично полетата. Нищо специално, освен че държи сметка къде си събмитнал, и къде не си. И може да се добавят и новите директории когато излизат, което съвсем я прави добра. Да не давам линк, понеже по доста тракери я има така или иначе. :)

Пак си е доста тегаво така, обаче пък си е все едно ръчно събмитване. И все пак по-добрата далавера според мен си остава тая работа да я вършат индийците, а ние в освободеното време да си бълваме проектите. Друг е въпроса че за 6к директории сигурно ще е поне $200, обаче пък ще си заслужава отвсякъде. :)
 
Последно редактирано:
От: 6000 Безплатни Директории

Мисля, че за два дена по 5 часа на ден със някой хубав тоол ще могат да се минат :)
 
От: 6000 Безплатни Директории

Аз давам 1000 за тоя хубав туул. :lol:

Allsubmitter изглежда яко между другото, обаче освен някой да се овътри $180, няма как да се разбере има ли ефект от него.
Иначе ако наистина само се пише капча кода, и е ефектно като мануал събмишън... е много добро. :)

И при положение, че могат да се добавят нови директории ръчно, което обаче ме съмнява. :)
Edit: Могат да се добавят нови директории, обаче ако пак става номера само кода да се попълва, тая програма си заслужава парите.
 
Последно редактирано:
От: 6000 Безплатни Директории

@netsurfer ако сложиш 1 нуличка се навивам :D
@Bricksn мисля че RoboForm-a ще свърши работа, но трябва винаги да се попълва кода ;) Обидно е с тоя код... се 1 те питат: Човек ли си?
 
От: 6000 Безплатни Директории

@Bricksn мисля че RoboForm-a ще свърши работа, но трябва винаги да се попълва кода ;) Обидно е с тоя код... се 1 те питат: Човек ли си?

Taка е, обаче мен ме трови най-вече избирането на категория. Особено при някои е доста тегаво и отнема немалко време.
Иначе за другото Website Submitter-a е пушка. ;)
 
От: 6000 Безплатни Директории

Ето така става за категорията с Roboform
http://img.data.bg/i.php?show=1003182&ctrl_id=qbfusn#img
Слагайте по общи категории, защото не във всички директории са еднакви.
Ето и за Autofill за Firefox
http://i.data.bg/08/06/14/1003186_orig.jpg
И пак казвам избирайте по общи категории :)
Самоцитирах се :d:d:d Е тука пише как става с категорията ;)
 

Горе