Аукцион за: .............

Статус
Not open for further replies.
От: lazarangelov.info

Ей с тоя смешен тарикатлък се наигра. Преди няма и час ти подариха домейна и излизаш с тоя селски номер.
Едно голямо червено и рипорт от мен.
 
От: .............

Как рязко си спадна рейтинга пич :D Намали пускането на нови теми, че си в кофти серия и нещо не нацелваш кво да пуснеш :lol:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: .............

Много ме кефи как на някой като не му е угодно и го налеят хубаво редактира мненията като ги замества с точки да не бере срам ...

Ми мислете бе, МИСЛЕТЕ!
 
От: .............

Кажете домейна, че ми стана интересно.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: .............

Младо момче е още, учи се, пробва-греши, пак пробва-пак греши, но ще се научи. Хранилката е част от процеса на научаване ;)
 
От: .............

Този още ли е тук? След първите му няколко теми, дето беше леко "нападт" почна се държи по същият начин с новите потребители(може да видите темите дето е писал), но с другите не. Още тогава много ме дразнеше, как за нищо напада някой ей така просто. Даже в една тема беше обещал, че ще напада всеки един потребител(!?!?!?)... Сещам се за едно определение, което точно те описва: мазен хейтър. Рядко пиша така, но ти просто не си за тук.
После дойдоха куп негови други теми дето само търсеше нещо, тях няма ги коментирам, че няма стигне време. Сега тази най-голямата простотия. Поне да беше отишал в друг форум го пуснеш, бе момче. Тука сме някакви вчерашни.
Крайно време е да се му секне кранчето. :)

Младо момче е още, учи се, пробва-греши, пак пробва-пак греши, но ще се научи. Хранилката е част от процеса на научаване ;)


Ти другите му теми виждали ли си? Или пък мненията му, повечето?
 
От: От: .............

Този още ли е тук? След първите му няколко теми, дето беше леко "нападт" почна се държи по същият начин с новите потребители(може да видите темите дето е писал), но с другите не. Още тогава много ме дразнеше, как за нищо напада някой ей така просто. Даже в една тема беше обещал, че ще напада всеки един потребител(!?!?!?)... Сещам се за едно определение, което точно те описва: мазен хейтър. Рядко пиша така, но ти просто не си за тук.
После дойдоха куп негови други теми дето само търсеше нещо, тях няма ги коментирам, че няма стигне време. Сега тази най-голямата простотия. Поне да беше отишал в друг форум го пуснеш, бе момче. Тука сме някакви вчерашни.
Крайно време е да се му секне кранчето. :)




Ти другите му теми виждали ли си? Или пък мненията му, повечето?

Само едно не мога да разбера. Защо още е зелен.
 
От: .............

Ти другите му теми виждали ли си? Или пък мненията му, повечето?
Всъщност си прав, аз се изказах за конкретния случай-тази тема. Иначе бях мяркал 2-3 негови теми, в които хората му обясняват, но той продължава пак да си пита... Всъщност, такива като него трябва да четат- базата с теми, с полезна информация+ отговори на повечето проблеми в онлайн бизнеса като цяло, е ОГРОМНА! Ама Пенчо не чете...
 
От: .............

Абе не е само той, има и други които след направен подарък после ги продават, ама той бие рекордите за срок на бързане :lol:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе